تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: جشنواره FTTH + فیبر کشی و مودم رایگان!!

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض جشنواره FTTH + فیبر کشی و مودم رایگان!!

سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

2. 2 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

خوب مال کودوم شهره ؟
    فیبر نوری همه مناطق رو پوشش نمیده ک حتی اگه سراسری باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید
    لز خودت در آوردی میشه لینک بدی؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام ممنون از خبرتون
    میشه بگین چجوری و از کجا باید بگیریم؟

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست گرامی شما خودتون ب نتیجه رسیدین؟

داره خودمونی میشه Karmand707's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام دوستان
    این فیبر نوری ایرانسل داره و درحال حاظر فقط شهر بابل داره تست میشه
    بزودی در شهر های مختلف فراگیر میشه

پوشش شبکه ای نیست
    به صورت کابل کشی زیر زمین هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

Ftth ربطی به ایرانسل نداره تو خیلی از شهرها هم هست من سه ساله در شیراز دارم استفاده میکنم ایشون هم درست میگه جشنواره زمستانه مخابرات چنین طرحی برای ارتقا رایگان از adsl به Ftth گذاشته بود نمیدونم هنوزهم باشه سایت مخابرات رو چک کنید خود منهم سالی که گرفتم طرح مودم رایگان تا ماه گذشته اش بود البته مودم بمن نرسید اما کابل رو رایگان کشیدن. چیزی که هست اون موقع قیمت طرح ها با adsl یکی بود یعنی همون طرح هارو میخریدی اما از سال گذشته اومدن طرح هارو جدا و قیمت vdsl و Ftth رو بالاتر بردن ولی بازهم با سرعتی که داره میارزه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •