تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کدام مدل هارد اینترنتال "توشیبا" برای استفاده زیاد خوب هستند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض کدام مدل هارد اینترنتال "توشیبا" برای استفاده زیاد خوب هستند؟

سلام

قبلا هارد اینترنال وسترن و سیگیت داشتم و راضی بودم. حالا می خوام یک هارد اینترنال 2 یا 4 ترابایت "توشیبا" برای کیس بخرم و ببینم چطوریه. آیا کسی هارد اینترنال توشیبا خریده واسه کیس و استفاده زیاد کرده ببینه چطوریه؟ من هارد رو برای آرشیو فایل فیلم و اینج چیزا می خوام و نه نصب ویندوز. کامپیوتر تقریبا از صبح تا شب روشن هست ولی مستقیم با خود هاردی که قراره بخرم کار زیاد ندارم ولی خب به برق وصله. آیا هاردهای توشیبا برای استفاده طولانی مدت و روشن بودن کامپیوتر خوب هستن؟ اگر اینطور هست کدوم مدلها کیفیت بهتری دارن چون دیدم مثلا 2 یا 4 ترابایت چند مدل مختلف داره.

ممنون از کمک و راهنمایی

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام

توشیبا مثل وسترن دزد نیست مدل های مختلف بزنه

چند تا مدل معدود بیشتر نداره

قرمز

سیگیت هم هر کی خریده گفته آشغاله
    فقط به درد دوربین مداربسته میخوره
    .

3. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام

قبلا هارد اینترنال وسترن و سیگیت داشتم و راضی بودم. حالا می خوام یک هارد اینترنال 2 یا 4 ترابایت "توشیبا" برای کیس بخرم و ببینم چطوریه. آیا کسی هارد اینترنال توشیبا خریده واسه کیس و استفاده زیاد کرده ببینه چطوریه؟ من هارد رو برای آرشیو فایل فیلم و اینج چیزا می خوام و نه نصب ویندوز. کامپیوتر تقریبا از صبح تا شب روشن هست ولی مستقیم با خود هاردی که قراره بخرم کار زیاد ندارم ولی خب به برق وصله. آیا هاردهای توشیبا برای استفاده طولانی مدت و روشن بودن کامپیوتر خوب هستن؟ اگر اینطور هست کدوم مدلها کیفیت بهتری دارن چون دیدم مثلا 2 یا 4 ترابایت چند مدل مختلف داره.

ممنون از کمک و راهنمایی

این مدل

P300 HDWD120UZSVA -- 7200 RPM, SATA 6Gb/s, 64MB cache

خوبه سرو صدا هم نداره 7200 دور هم هست سرعت Read and Write هم قابل قبوله. ( کلاً از سری‌های معمولی Seagate و WesternDigital بهتره) سری surveillance توشیبا هم 5400 دور هستند برای Archive . سری X300 Performance هم خوبه منتها در ظرفیتهای بالا موجوده و گرونتره اگر میخواهید ویندوز شما سریع باشد حتماً یک ssd 256GB هم برای فقط ویندوز بگیرید ترجیحاً از برند سامسونگ اگر مادربورد شما m2 NVMe ساپورت میکنه از این مدل بگیرید و اگه نه SSD ء 2.5 اینچی

حتماً با گارانتی معتبر بگیرید .

5. 2 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این مدل

P300 HDWD120UZSVA -- 7200 RPM, SATA 6Gb/s, 64MB cache

خوبه سرو صدا هم نداره 7200 دور هم هست سرعت Read and Write هم قابل قبوله. ( کلاً از سری‌های معمولی Seagate و WesternDigital بهتره) سری surveillance توشیبا هم 5400 دور هستند برای Archive . سری X300 Performance هم خوبه منتها در ظرفیتهای بالا موجوده و گرونتره اگر میخواهید ویندوز شما سریع باشد حتماً یک ssd 256GB هم برای فقط ویندوز بگیرید ترجیحاً از برند سامسونگ اگر مادربورد شما m2 NVMe ساپورت میکنه از این مدل بگیرید و اگه نه SSD ء 2.5 اینچی

حتماً با گارانتی معتبر بگیرید .

ویندوز و برنامه هام که روی یک ADATA 256 SSD هست. یک هارد وسترن 1.5 ترابایت بلک هم دارم و حالا می خوام یک 2 ترابایت اضافه کنم. یعنی سری surveillance که گفتید برای آرشیو هست بهتر از P300 کار می کنه؟ سری X هم خوندم خوبه ولی با حجم 2 ترابایت ندیدم تو فروشگاه های اینترنتی و حجم های بالاتر هست. الان به نظر شما برای آرشیو فیلم و فایل سری S فقط سرعت پایین تر نسبت به سری P‌ داره و سر و صداش کمتر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ویندوز و برنامه هام که روی یک ADATA 256 SSD هست. یک هارد وسترن 1.5 ترابایت بلک هم دارم و حالا می خوام یک 2 ترابایت اضافه کنم. یعنی سری surveillance که گفتید برای آرشیو هست بهتر از P300 کار می کنه؟ سری X هم خوندم خوبه ولی با حجم 2 ترابایت ندیدم تو فروشگاه های اینترنتی و حجم های بالاتر هست. الان به نظر شما برای آرشیو فیلم و فایل سری S فقط سرعت پایین تر نسبت به سری P‌ داره و سر و صداش کمتر؟
    سری surveillance بیشتر مناسب DVR . قیمتش هم از سری p300 بیشتره ولی سرعتش کمتره . اگر مشکلی با سرعت پایین سری P300 surveillance و کاربرد اصلی آن ندارید...
    سری X300 بدلیل طراحی محرک دو مرحله­ ای و بافر 256MB باعث میشه که سرعت و دقت در خواندن و ذخیره ­سازی اطلاعات بالاتر بره
    اگر زیاد نمیخواید هزینه کنید بین این دو مدل، P300 HDWD120UZSVA پیشنهاد میشه (بی سر و صدا هم هست)
    در کل به نظرم برای Archive کردن اطلاعاتی که زیاد نیازی به آن ندارید هارد اکسترنال 3.5 اینچی ایستاده یا رومیزی همراه با آداپتور مناسبتره (مدلهای پرتابل یا جیبی بدلیل هارد 2.5 اینچی داخل آن در برابر ضربه بسیار آسیب پذیرتر هستند ) عمر مفید هاردهای اینترنال در صورت استفاده مداوم حدود 5 ساله
    Last edited by MXRX; 04-12-2022 at 23:52.

8. این کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2023

پيش فرض

من فقط میتونم بهت بگم اگه میخواین واسه دوربین مداربسته بخرین همون سیگیت بهترینه.
    هارد های توشیا یکم گرونن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •