تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نویسنده های انگیزشی معروف رو معرفی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه samir.123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

14 نویسنده های انگیزشی معروف رو معرفی کنید

سلام دوستان

لطفا معروف ترین نویسنده های انگیزشی (برای مثال جول اوستین - وین دایر ) رو معرفی کنید
    چه اونایی که قدیمی بودن و چه نسل جدید

در زمینه مدیریت - زندگی - کسب و کار - ارتباطات و...

2. این کاربر از samir.123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

ژول ورن و اینا مال قرون پیش بودن .

نسل اینا تو قرن 20 ام منقرض شد رفت

ولی ارزشی تا بخوای هست مثل رائفی پور ، حسن عباسی ، توکلی و بقیه بر و بچ تهران ..

انگیزشی الان دیگه کتاب نمی نویسن چون پولی گیرشون نمیاد الان هندی و چینی و سیاه پوست و زن سفید پوست تو TED و یوتیوب شو اجرا میکنن انگیزشی ، و پول کلان میگیرن مثل باراک حسین اوباما
    که درآمد میلیاردی هم از کتاباش گیر ش اومد

هم باراک هم میشل انگیزشی

4. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

داداش اشتباه میزنی ها
    ژول ورن کجا انگیزشی بوده؟!!! ژول ورن نویسنده داستان های علمی تخیلی بود نه انگیزشی و خودیاری و خودسازی ...

نویسنده عرزشی میخوام چیکار /:

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان

لطفا معروف ترین نویسنده های انگیزشی (برای مثال جول اوستین - وین دایر ) رو معرفی کنید
    چه اونایی که قدیمی بودن و چه نسل جدید

در زمینه مدیریت - زندگی - کسب و کار - ارتباطات و...
    اندرو متیوس

7. 2 کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    امارات متحده عربی

پيش فرض

ممنون این خیلی به کارم اومد
    نویسنده های شناخته شده مثل وین دایر، جان گری، جیم ران و... رو همه میشناسن
    ولی این افراد مثل اندرو متیوس یا یکی مثل نویل گادارد با وجود اینکه در زمان خودش بهترین و معروف ترین بوده
    زیاد در ایران شناخته شده نیستن
    از همین دست افراد بتونید بازم معرفی کنید ممنون میشم

9. این کاربر از samir.123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

ژول ورن و اینا مال قرون پیش بودن .

نسل اینا تو قرن 20 ام منقرض شد رفت

ولی ارزشی تا بخوای هست مثل رائفی پور ، حسن عباسی ، توکلی و بقیه بر و بچ تهران ..

انگیزشی الان دیگه کتاب نمی نویسن چون پولی گیرشون نمیاد الان هندی و چینی و سیاه پوست و زن سفید پوست تو TED و یوتیوب شو اجرا میکنن انگیزشی ، و پول کلان میگیرن مثل باراک حسین اوباما
    که درآمد میلیاردی هم از کتاباش گیر ش اومد

هم باراک هم میشل انگیزشی
    شوما خیلی آشنا میزنی
    ...
    Last edited by ra20222; 25-11-2022 at 13:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2023

پيش فرض

سلام من پیشنهاد میکنم به جای کتاب های انگیزشی کتاب های خوب، مفید و به درد بخور بخونین. کتاب هایی که چیزی بهتون یاد میدن.
    مثل کتاب کار عمیق، کی و یا کتاب چرا میخوابیم. من یکم صحبت دارم در مورد کتاب هایی زرد و روانشناسی اگه حوصلتون میشه بخونین و نظرتون رو به من هم بگین.

اگه به بقیه کتاب های رشد فردی هم یه نگاهی داشته باشین متوجه میشین که بعضی چیز ها توی همه ی این نوع کتاب ها مشترکه. همه ی کتاب های این سبکی اولشون با جملاتی از بقیه نویسنده ها شروع میشه که از این کتاب تعریف کردن و وقتی بررسی میکنی میبینی اون نویسنده ها هم خودشون از همین سبک کتاب ها مینویسن.یعنی به صورت دوره ای از کتاب های همدیگه تعریف میکنن و مخاطبینشون رو به هم پاس میدن! تا دست جمعی بتونن فروش خوبی داشته باشن.نکته بعدی ای که در مورد کتاب های رشد فردی زردی که این روز ها همه جا سر و کلشون پیدا میشه میتونم بگم اینه که اگه نگیم این کتاب ها با هدف کلاه برداری نوشته شدن میتونیم بگیم که این کتاب ها صرفا با اهداف مارکتینگی نوشته شدن.منظورم اینه که وقتی نویسنده شروع به نوشتن کتاب هایی مثل نیمه تاریک وجود میکنه به این فکر میکنه که این کتاب رو جوری بنویسه که بتونه بفروشه (و خوب بفروشه) و ازش کسب درآمد کنه و هدفش از نوشتن این کتاب ها ابدا کمک به بقیه انسان ها (چیزی که خودشون ادعا میکنن) نیست.نقد دیگه ای که به این کتاب ها خیلی وارد میشد این بود که این کتاب ها صرفا فقط چیز هایی مربوط به ذهن رو به انسان یادآوری میکنه (مثلا بیاندیش و ثروتمند شو) و دستورات عملی ای واسه چیزی که میگه ارائه نمیکنه. نویسنده های این دست کتاب ها واسه فرار از این نقد یه کار جالب انجام دادن و اون هم قرار دادن یه سری تمرین در اخر هر فصل از کتابه.دیپلمات نوشت: مشکل اصلی من با این کتاب ها علاوه بر مطالب بالا اینه که موضوع رو خیلی ساده میکنن. همشون ادعا میکنن که فقط کافیه به حرف هاشون ایمان داشته باشیم.
    همشون ادعا دارن که اکسیر موفقیت دست اوناست و ما فقط کافیه به چیز هایی که میگن عمل کنیم تا موفق بشیم و اگه نمیتونیم موفق شیم تقصیر خودمونه! چرا !؟ چون نتونستیم به حرف های اونا درست و کامل عمل کنیم.
    نتیجه کار این میشه که همه ی ما چندین جلد از این کتاب هارو توی خونمون داریم و معمولا هیچ کدومشون رو هم نخوندیم و بهش عمل نکردیم اما باز هم کتاب هایی مثل نیمه تاریک وجود رو میخونیم به امید این که شاید این کتاب بتونه در ما جادو کنه!معمولا توی کتاب هایی مثل نیمه تاریک وجود به جای کارهای آزمایشگاهی و صحبت کردن از نتیجه اون آزمایش ها همراه با اوردن منبع و سند از تجربیات فردی افراد صحبت میشه. نویسنده های این نوع از کتاب ها معمولا برای هر چیزی که میگن سریع یه مثال از مراجعه کننده های خودشون میگن که اون مشکل رو داشته و با عم کردن به چیزی که اون ها بهش گفتن موفق شده. بدون این که اصلا مشخص باشه واقعا اون فرد وجود خارجی هم داره یا نه.الان که دارم این قسمت رو به این مقاله اضافه میکنم فکر کنم چهار ماهی گذشته باشه. چند روز پیش بود که کانال ترجمان یه پادکست توی کانال تلگرامش به نام ” برای موفقیت تلاش فردی مهم تر است یا شرایط اجتماعی ” گذاشت و من بعد از گوش دادنش دوباره پرتاب شدم به دنیای این کتاب و سایر کتاب های رشد فردی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •