سلام وقت به خیر

دوستان من vpn شخصی روی سرور بالا اوردم حالا چند تا سوال دارم البته شاید یکمی سوالاتم مبتدی باشه ولی لطفا کمکم کنید.

روند کارم این بوده که دو تا vps خریدیمم یه ایرانی یه خارجی این دو تا رو بهم وصل کردم که نت ملی رو دور بزنم .. روی vps خاری پروتوکل v2ray رو نصب کردم
حالا اگر این پروتوکل براتون اشنا نیست مستنداتش توی لینک زیر هست میتونید مطالعه کنید.
www v2ray com (امکان ارسال لینک برای من فعال نبود به این صورت فرستادم)

خب من این vpn رو با موفقیت نصب کردم و کار میکنه مشکلی نداره ... مشکل اینجاست که من وقتی توی مرورگر ip خودمو چک می کنم ip سرورم رو نشون میده یعنی همون ip مربوط به vpn ولی وقتی با cmd داخل ویندوز ای پیمو چک می کنم ای پی ایرانیمو نشون میده!
چرا؟ این یه مشکل حساب میشه؟

می دونید در واقع میخام با فایروال ویندوز kill switch بسازم یعنی یه قانون ورودی و خروجی بسازم که اتصال ویندوز فقط با ای پی خارجی من برقرار باشه ولی کار نمی کنه که خودم حدسم اینه به خاطر اینه که cmd آی پی خارجی منو نشون نمیده وقتی که vpn وصله

البته یه حدس دیکه هم دارم که چرا کیل سوییچم کار نمی کنه ... وقتی به مسیر زیر میرم:
Control Panel\Network and Internet\Network Connections

بر خلاف بقیه ی vpn ها، vpn من کانکشن ایجاد نمیکنه

ببخشید طولانی شد .... لطفا راهنماییم کنید اولا چرا وی پی ان من کانکشن نمی سازه ؟ دوما چرا سی ام دی ، آی پی ایرانی منو نشون میده وقتی وی پی ان وصله و مرورگر ای پی خارجی منو نشون میده ؟

خیلی ممنونم.