تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: اکسس پوینت بی سیم میکروتیک مدل LHG XL HP5

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض اکسس پوینت بی سیم میکروتیک مدل LHG XL HP5

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام من اینو خریدم و از ی شرکت اینترنت گرفتم به صوورت اختصاصی. تو مجتمعی که هستم اگه هفت نفر پیدا میشد اون شرکت تجهیزات رو رایگان نصب میکرد.ولی چون کسی پیدا نکردم خودم رو ساختمون نصب کردم .و با 45 متر کابل اورذم تو خونه. سرعتم اغلب مواقع 70 مگ دانلود و 60 مگ اپلوده
    چندتا سوال دارم. اگه بخام سوییج بزارم یعنی به چند نفر دیگه اینترنت بدم سرعت من کم میشه؟ این که میگم برای اینه که درسته اینترنت شیرینگ هست ولی این تجهیزات رو خودم خریدم و مال منه اختصاصی. منتهی شرکت میگه اگه اون چند نفر اضافه شه من پول تجهیزات رو بهت برمیگردونم. من در قید پوله نیستم ولی میخام بدونم اگه نفر اضافه بشه به دیش من به واسطه ای که شرکت سوییچ بزاره ایا سرعت من کم میشه؟
    الان اون مقدار برای من سرعت بازه. یعنی اگه 5 نفر اضافه شه پهنای باندی که به این دیش میرسه از طرف شرکت 5 تا 70 مگابات بیشتر میشه؟ من مبتدی ام نمیدونم میتونم منظورمو بگم. من نمیخام سرعتم کم بشه با اضافه شدن یوزر.ولی اگه افت سرعت حاصل نشه مشکلی ندارم
    دوم این که این دیش اصلا چقدر توان و پهنای باند ساپورت میکنه؟
    سوم رمز ذاشته رو رادیو این دیش تو وین باکس. این رمزو چطور پیدا کنم؟ شرکت معمولا نمیده چون بیشتر این تجهیزات اشتراکیه. منتها من بهشون میگم من تنها هستم تنظیمات هم خراب کردم هزینه تنظیم دوبارشو میدم. حالا رفتن فک کنن که بدن یا ندن. حالا تو اون موقع من چطوری با وین باکس برم داخل رادیو؟ میزنم به کابل مک و همه چی میاره ولی رمز رو ندارم

و در نهایت این که ایا تنظیمات این رادیو دیش یا هرچی اسمش هست امکان داره من توش قند شکن ست کنم اگه رمز رو بدست بیارم؟
    و هر اطلاعات و توضیحاتی که نیازه و من نمیدونم رو لطفا بهم بدین.
    فاصله دیش من تا نقطه ارسال شرکت 6 تا 7 کیلومتره
    Last edited by amirdiba; 30-09-2022 at 16:43.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دانلود و آپلودتون تقسیم میشه مگر اینکه به هر کدوم آی پی اختصاصی بدن و خودشون پهنای باند مشخصی بدن که بعید میدونم اینکارو کنند. اینو بگم شرکتها اینطوری نیستند که پهنای باند بی نهایت داشته باشند، خودم یه مدتی کار میکردم در یک شرکتی که مجوز سروکو داشت. یعنی پهنای باند 3 گیگی از یکی از شرکتهای بزرگی که مجوز fcp دارند، خریده بود. شرکتهایی که fcp دارند مثل شاتل، آسیاتک، پیشگامان و...

اینها دوسال پیش برای هر مگ، 135 هزارتومن حساب میکردند و شرکتهایی که اختصاصی میخواستن، برای 10 مگ نزدیک 3 میلیون میدادند با هزینه پشتبیانی و ....

شما هم که 70 مگ میگیرید احتمالا رادیو فرستنده شون، خلوته و اگر شلوغ بشه بعید میدونم اینقدر بهتون تحویل بدن.

درباره رمز، اگر رادیو گیرنده که بالای خونتون نصبه، برای خودتون باشه معمولا میدن البته اگر اصرار کنید. گاهی مثلا 4 رقم آخر کد ملی رو به عنوان رمز میذارن. بستگی به الگوی اون شرکت داره.

رادیو رو نمیدونم میشه قندشکن توش ست کرد یا نه ولی احتمال زیاد بشه. خواستید، آی دی تون رو برام توی پی وی بفرستید، شما رو به گروه های وایرلس تلگرامی اضافه کنم یا لینکشو خدمتتون تقدیم کنم

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

در آغاز فعالیت milad haerian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

رادیوتون هنوز همونجوریه که توی عکس مشخصه؟ یعنی اون دریچه بازه و کابل از بیرون رد شده؟ اگر اینجوریه با یه رطوبت هوا و مه یا بارون رادیوتون خراب میشه.

7. 2 کاربر از milad haerian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رادیوتون هنوز همونجوریه که توی عکس مشخصه؟ یعنی اون دریچه بازه و کابل از بیرون رد شده؟ اگر اینجوریه با یه رطوبت هوا و مه یا بارون رادیوتون خراب میشه.
    خدا پدر مادرتو بیامرزه
    واسه منم همینجوریه داداش مگه وقتی سیم بهش وصله بسته هم میشه

9. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

آره عزیز دل. توی همین عکس ببینید. خب رادیو با سه تا پایه وصل شده به توری انتن. پایه پایینی که بغل سیمه توش تونله. زیرش رو ببینید سوراخه هدایت شده به زیر همون دره که باید بسته بشه. کابل رو از توی سوراخ پایی نرد کنید دقیقا روبروی سوکتش قرار میگیره و درش هم بسته میشه. شما همونی که توی یه سایت دیگه واسه انتخاب رادیو فروم زده بودی؟

11. این کاربر از milad haerian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

به دلیل سنگینی لود سایت دوبار ارسال شد.

13. این کاربر از milad haerian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خدا پدر مادرتو بیامرزه
    واسه منم همینجوریه داداش مگه وقتی سیم بهش وصله بسته هم میشه
    نوشتم توی پست بالایی.

15. 2 کاربر از milad haerian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نه بستس دریچه/اون موقع نصبه. اون کابلم نیست. کابل تسته که وصله به لپتاپ رو پشت بوم. کابل فعلیش کابل خوبیه که میگن باد و بارون و آفتاب خرایش نمیکنه به طول 45 متر که 8 طبقه از تو داکت کابل روم میاد پایین. کاملا استاندارد کابل کشی شده حتی تو اپارتمان لوله مجزا اومد تو خونه.
    Last edited by amirdiba; 15-11-2022 at 14:06.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •