تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: شرکت اینترنتی تک نت (Tak Net)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض شرکت اینترنتی تک نت (Tak Net)

سلام دوستان نظری و اطلاعاتی در مورد این شبکه اینترنتی مخصوصا برای گیم ندارید؟
    آبادان هستم میخواستم بخریم این اینترنت رو برای گیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

والا یه تعداد دوستان که از این شرکت سرویس tdlte گرفته بودن میگفتن سرعتشون را تا دو مگ محدود میکرده و به شکایت اونها جواب میداده اینکار طبق قانون سازمان مقررات رادیویی هست و تخلفی انجام نشده اگه از لحاظ پینگ میخوای پینگ سرویسهای tdlte نوسان داره و نسبتا بالا هست

3. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام به همه

آبدیتی روی این پست نیست؟؟

من مبین نت دارم میخوام ببینم گزینه بهتر هست یا نه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام به همه

آبدیتی روی این پست نیست؟؟

من مبین نت دارم میخوام ببینم گزینه بهتر هست یا نه
    نه متاسفانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من قدیم یه مدت ازشون سیم کارت گرفتم و حتی چند ماه اینترنت اختصاصی هم گرفتم .( سرویسم 4 مگ بود که اپلود و دانلود یکسان می داد و راضی بود یسری هم برام چند ماه سرعت رو باز کردن ولی بعدش انگار مشکل خوردن و کلا محدود و گرونش کردن) کلا زیرساختشون مبینت هست . قیمت بسته هاش خیلی گرون بود . بعدم یه اینترنت نامحدود معرفی کرد اولش که گرفتم اکی بود بعد محدودیت دانلود گذاشت که نگرفتم . بعد تماس گرفتن که یه نوع نامحدود دیگه آوردن که حجم محدود نمی کنه از این حرفا ولی خب انقدر سرعتش نوسان داشت که ارزش نداشت و نگرفتم ازشون کلا بوسیدمشم گذاشتم تو کشو میز . در همین محله که اینا سرویس می دادن روی مودم مبینت هم سیم کارتشون کار می کرد . مبینت سرعت خیلی پایدار می داد . عملا مبینت خیلی به صرفه بود . الان هم به نظرم قبل از اینکه به سمت این شرکتا برین حتما مبینت رو داشته باشین و تست کنین . در 90% مواقع خود مبینت بهتر عمل می کنه . در ضمن اون اوایل که مودم می فروختن همه مودما انلاک بود . الان کلا خبر ندارم چجوری شدن و چکار می کنند .

7. این کاربر از f_s10224 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

من قدیم یه مدت ازشون سیم کارت گرفتم و حتی چند ماه اینترنت اختصاصی هم گرفتم .( سرویسم 4 مگ بود که اپلود و دانلود یکسان می داد و راضی بود یسری هم برام چند ماه سرعت رو باز کردن ولی بعدش انگار مشکل خوردن و کلا محدود و گرونش کردن) کلا زیرساختشون مبینت هست . قیمت بسته هاش خیلی گرون بود . بعدم یه اینترنت نامحدود معرفی کرد اولش که گرفتم اکی بود بعد محدودیت دانلود گذاشت که نگرفتم . بعد تماس گرفتن که یه نوع نامحدود دیگه آوردن که حجم محدود نمی کنه از این حرفا ولی خب انقدر سرعتش نوسان داشت که ارزش نداشت و نگرفتم ازشون کلا بوسیدمشم گذاشتم تو کشو میز . در همین محله که اینا سرویس می دادن روی مودم مبینت هم سیم کارتشون کار می کرد . مبینت سرعت خیلی پایدار می داد . عملا مبینت خیلی به صرفه بود . الان هم به نظرم قبل از اینکه به سمت این شرکتا برین حتما مبینت رو داشته باشین و تست کنین . در 90% مواقع خود مبینت بهتر عمل می کنه . در ضمن اون اوایل که مودم می فروختن همه مودما انلاک بود . الان کلا خبر ندارم چجوری شدن و چکار می کنند .
    ممنون از جوابتون.... من مبین نت دارم خواستم ببینم تک نت چطوره
    شهر ما ADSL خیلی داغونه.... اخیرا دیدم TD-LTE مبین نت راه اندازی شده...
    داخل پنل مبین نت تمام بسته ها برای من باز شده.... مبین نت سیم کارت هاشو یکی کرده یا هنوز TD و FD جداست؟

- - - Updated - - -

ممنون از جوابتون.... من مبین نت دارم خواستم ببینم تک نت چطوره
    شهر ما ADSL خیلی داغونه.... اخیرا دیدم TD-LTE مبین نت راه اندازی شده...
    داخل پنل مبین نت تمام بسته ها برای من باز شده.... مبین نت سیم کارت هاشو یکی کرده یا هنوز TD و FD جداست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •