تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: آیا مدیر ساختمان میتواند مانع FTTH مخابرات شود!!!!!!

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 آیا مدیر ساختمان میتواند مانع FTTH مخابرات شود!!!!!!

بالاخره بعد از نامه نگاری های طاقت فرسا با مخابرات و شکایت های متعدد به مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و پیگیری ساکنین ساختمان های اطراف، امروز از مخابرات اومدن FAT رو در کوچه ی ما نصب کردن.
    اما الان مشکل مدیر ساختمان هست که از قضا صاحبخانه ی ما نیست، اما متاسفانه به دلیل سواد پایینش مخالف کابل کشی فیبر نوری توکار در ساختمان هست.
    چون معتقده همین اینترنتی که خودش الان داره خیلی خوبه و کافی هست! الان باید چکارکنم دوستان میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    بهش از مزایای فناوری فیبر نوری گفتم اما اصلا نمیفهمه! کلا شعور نداره که بخواید مثل آدم باهاش صحبت کنید
    آیا میتونم با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که مثلا یک روز صبح وقتی کسی نیست بیاد و بدون هماهنگی با مدیر ساختمان یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده وصل کنه؟ فرضا اگه مدیریت ساختمان خبردار شد هم میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود شرکت مخابرات اومدن و درستش کردن
    Last edited by mehrabooni; 05-09-2022 at 12:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

قوانین مربوط به آپارتمانها و مجتمع مسکونی و مدیریت رو چک کنید با کسایی که واردن هم مشورت کنید. شما گفتی که از خیلی ها امضا گرفتی برای دریافت فیبر وقتی داخل مجتمع تعداد زیادی افراد تمایل به دریافت سرویسی رو دارن فکر نکنم مدیر ساختمان دلیل موجه برای جلوگیری از انجام کار داشته باشه. جلسه بگذارید با ساکنین مخصوصا مسن تر ها رو بیارید سمت خودتون شاید با صحبت و ریش سفیدی حل شد

3. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قوانین مربوط به آپارتمانها و مجتمع مسکونی و مدیریت رو چک کنید با کسایی که واردن هم مشورت کنید. شما گفتی که از خیلی ها امضا گرفتی برای دریافت فیبر وقتی داخل مجتمع تعداد زیادی افراد تمایل به دریافت سرویسی رو دارن فکر نکنم مدیر ساختمان دلیل موجه برای جلوگیری از انجام کار داشته باشه. جلسه بگذارید با ساکنین مخصوصا مسن تر ها رو بیارید سمت خودتون شاید با صحبت و ریش سفیدی حل شد
    درود
    از همسایه های اطرافمون امضا گرفتم(کوچه ای که ساکن هستیم) . از ساختمون خودمون کسی به فیبر نوری علاقه ای نداشت

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

مگه اینکه رو کار بکشی و بگی به جای آسیب نمیرسونه که بخوای مانع بشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

هیچ شخصی نمیتونه به شما ایراد بگیره مگر اینکه شما بخوای از رو فیبر کشی کنی.. پس اگر در زمان فیبر کشیدن براتون خواستن مشکلی درست کنن شما به کارتون ادامه بدید و بگید با توجه به اینکه برای محیط داخلی منزل شخصی خودم هست و همینطور به عنوان خط تلفن شخصی اینجانب و اینترنت خودم هستش شما نمیتونید مانع بشید..
    اگر مانع شدن با ۱۱۰ تماس بگیرید و به کارتون هم ادامه بدید. یا بگید در صورتیکه مشکلی دارید فقط میتونید برید شکایت کنید.. در غیر اینصورت وقفه ایی در فیبر کشی برای من به وجود بیاد و باعث اخلال بشید به شورای حل اختلاف مراجعه میکنم و تمامیه هزینه ها رو ازتون میگیرم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مگه اینکه رو کار بکشی و بگی به جای آسیب نمیرسونه که بخوای مانع بشی
    متاسفانه امکانش نیست روکار رد کنم چون واحد ما در بخش پشتی ساختمون هست (اگه روبروی کوچه بودیم میشد)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز به هیچ وجه نمیتونن مانع کابل کشی تو کار شما برای واحد خودتون یا کس دیگه ای بشن. میتونه فقط با کابل کشیدن برای خودش مخالفت کنه. اگر رو کار بود و نمای ساختمان رو به هم میریخت میتونست مانع بشه ولی کابل کشی از طریق لوله خورطومی حق قانونی شما هستش برو جلوی خودش کابل بکش اگه اومد مانع شد زنگ بزن 110 مامور بیاد برات شکایت ثبت کنه و اون برگه شرح شکایت میشه مدرک شما از این آقا. اگه بیاد جلوی شما رو حین کار بگیره میتونی با همین برگه ازش شکایت کنی.

9. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز به هیچ وجه نمیتونن مانع کابل کشی تو کار شما برای واحد خودتون یا کس دیگه ای بشن. میتونه فقط با کابل کشیدن برای خودش مخالفت کنه. اگر رو کار بود و نمای ساختمان رو به هم میریخت میتونست مانع بشه ولی کابل کشی از طریق لوله خورطومی حق قانونی شما هستش برو جلوی خودش کابل بکش اگه اومد مانع شد زنگ بزن 110 مامور بیاد برات شکایت ثبت کنه و اون برگه شرح شکایت میشه مدرک شما از این آقا. اگه بیاد جلوی شما رو حین کار بگیره میتونی با همین برگه ازش شکایت کنی.
    پس با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که یک روز صبح بیاد و یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده توکار نصب کنه
    اگه چرتو پرت گفت که اولش میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود مخابرات اومدن درستش کنن اما اگه بازم به خزعبلات گویی ادامه داد با 110 تماس میگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

پس با پیمانکار مخابرات هماهنگ کنم که یک روز صبح بیاد و یه کابل فیبر نوری رو از جایی که سیم تلفن به خونه ی ما اومده توکار نصب کنه
    اگه چرتو پرت گفت که اولش میگم سیم‌کشی تلفن واحد بنده مشکل داشت که از خود مخابرات اومدن درستش کنن اما اگه بازم به خزعبلات گویی ادامه داد با 110 تماس میگیرم
    سیم کشی داخل کار کاملا حق قانونی شما هستش. اصلا نیازی نیست که بگید بابت خرابی هست. همین بگید میخوام فیبر نوری بکشم. کار غیر قانونی انجام نمیدید.

12. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

برو شورای حل اختلاف محلتون ازش شکایت کن

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •