تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2022-2023

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا متخصص حذف کردن رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا

پپ گواردیولا برای سومین بار موفق شد رئال مادرید را از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنچلوتی: دراما نسازید، این تیم لایق احترام است؛ فصل آینده هم اینجا خواهم بود

بعد از شکست 5-1 مقابل منچسترسیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سرمربی ایتالیایی لوس بلانکوس خواستار احترام بیشتر برای بازیکنانش شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مکالمه های متفاوت وینیسیوس با گواردیولا و آنچلوتی

وینیسیوس زننده تک گل رئال مادرید در بازی رفت بود و در بازی برگشت به مانند سایر هم تیمی هایش نتوانست شب درخشانی را پشت سر بگذارد. ستاره برزیلی در این دیدار دو مکالمه جالب با سرمربیان دو تیم داشت.

مکالمه وینیسیوس و گواردیولا

گواردیولا: وینی، وینی. شما قصد دارید بالاخره بازی کنید یا نه؟

وینیسیوس: بله بله، به زودی شروع می کنیم!

گواردیولا: مطمئنم همین طور خواهد بود.

صحبت وینیسیوس با آنچلوتی

وینیسیوس خطاب به آنچلوتی: بازیکنانت از دفاع بیرون نمی آیند! آنها فقط در زمین خودمان حضور دارند.

شکست 4-0 مقابل منچستر سیتی، تکرار سنگین ترین باخت تاریخ رئال مادرید در لیگ قهرمانان

بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2022/23 بین دو تیم منچستر سیتی و رئال مادرید با نتیجه 4-0 به سود نماینده انگلستان خاتمه یافت. به نقل از اوپتا، با این نتیجه، سنگین ترین شکست تاریخ رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا (از فصل 93-1992) برای دومین بار تکرار شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساوتگیت: گواردیولا بهترین سرمربی جهان است

سرمربی تیم ملی انگلیس در مورد پپ گواردیولا حرفی به جز تمجید ندارد.

پپ گواردیولا سومین قهرمانی متوالی و پنجمین قهرمانی خودش در منچسترسیتی را جشن گرفته است و حالا خودش را برای فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر آماده می کند. دستاوردهای گواردیولا همین حالا هم افسانه ای هستند و این عملکرد خارق العاده باعث شده سرمربی تیم ملی انگلیس هم از او تمجید کند. گرت ساوتگیت در مصاحبه جدیدش گفت:

این که بازیکنان ما فرصت پیدا می کنند زیر نظر او کار کنند واقعا خارق العاده است. آنها از او نکات فنی، تاکتیکی و ذهنیتی یاد گرفته اند. از دید من پپ بهترین سرمربی جهان است و شخصا از بزرگترین هواداران او هستم. نحوه کار او و ثباتی که تیم هایش دارند حقیقتا بی نظیر است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لالیگا با پنج نماینده در فصل ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان اروپا

سویا پس از گذراندن یک فصل بسیار بد در لالیگا و حس کردن خطر سقوط در مقطعی از فصل، بهترین پایان ممکن را تجربه کرد و به عنوان قهرمان لیگ اروپا در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهد بود.

قهرمانی سویا (تیم رده یازدهم لالیگا) در لیگ اروپا که با شکست آاس رم در فینال به دست آمد، افتخاری که فصل قبل به بوندسلیگا رسانده بود را به لالیگا می رساند: پنج نماینده در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا.

پنج نماینده لالیگا در فصل آینده لیگ قهرمانان

بارسلونا
    رئال مادرید
    اتلتیکو مادرید
    رئال سوسیداد
    سویا

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی 1-۰ اینتر؛ اولین قهرمانی با طعم سه گانه

منچستر سیتی با پیروزی مقابل اینتر، برای اولین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه و سه گانه اش را تکمیل کرد.

خلاصه بازی

مراسم اهدای جام و جشن قهرمانی

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سومین قهرمانی گواردیولا به عنوان سرمربی در لیگ قهرمانان اروپا

پپ گواردیولا که در سال‌ های 2009 و 2011 با بارسلونا قهرمان این رقابت ها شده بود، امشب هم به عنوان سرمربی سیتی به این عنوان رسید. او پس از ارنست هاپل (فاینورد 1970، هامبورگ 1983)، اوتمار هیتسفلد (دورتموند 1997، بایرن 2001)، ژوزه مورینیو (پورتو 2004، اینتر 2010)، یوپ هاینکس (رئال مادرید 1998، بایرن 2013) و کارلو آنچلوتی (آث میلان 2003، 2007، رئال مادرید 2014، 2022) ششمین مربی‌ لقب می گیرد که با دو باشگاه مختلف قهرمان لیگ قهرمانان/جام باشگاه های اروپا شده است.

تبریک بارسلونا و یوونتوس به منچستر سیتی بابت قهرمانی اروپا

باشگاه بارسلونا به جز سیتیزن‌ها، سومین قهرمانی اروپایی پپ گواردیولا را نیز به او تبریک گفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی، فاتح سه گانه در فصل 2022/23: شاهکار گواردیولا

منچستر سیتی به بهترین شکل ممکن برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد.

پپ گواردیولا که در فصل 2008/09 با بارسلونا فاتح سه‌گانه شده بود حالا اولین سرمربی تاریخ است که دو بار به چنین دستاوردی دست می‌یابد. پیش‌تر منچستر یونایتد سر آلکس فرگوسن در فصل 1998/99 به عنوان اولین تیم انگلیسی هر 3 جام معتبر فصل را برنده شده بود، رکوردی که حالا دیگر تیم شهر منچستر را نیز با خود به همراه دارد.

جک گریلیش: امشب من افتضاح بازی کردم اما اهمیتی ندارد؛ گواردیولا نابغه است

پپ گواردیولا سیتیزن ها را به یک سه گانه تاریخی رساند. جک گریلیش پس از بازی در گفتگو با BT Sport گفت:

پپ گواردیولا یک نابغه است. همین الان این را به او گفتم و همچنین گفتم: "می خواهم از تو تشکر کنم زیرا باعث شدی چنین چیزی برای من رخ دهد". او ایمان زیادی به من داشت. با پول زیادی مرا خریداری کرد و حتی فصل گذشته وقتی من چرند بازی می کردم با من ماند، با من صحبت کرد و امسال او مرا به شرایطی رساند که به زمین بروم و بازی خودم را انجام دهم. بنابراین واقعا از او ممنونم. نمی دانم. این جام چیزی است که در تمام زندگی برای آن کار می کنید. خیلی خوشحالم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

داستان تاریخسازی پپ و دون رودریگو / کیوسک

قهرمانی منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا سوژه اصلی و تیتر امروز روزنامه‌های ورزشی اروپا (یکشنبه 11 ژوئن 2023) بود.

گاتزتا دلو اسپورت

اشک های قهرمانان

اینزاگی: بچه ها فوق العاده بودند

هالند؟ مریخی یعنی آچربی

اسپورت

پپ تاریخی!

اکیپ

منچستر سیتی، داستان پپ

اکسپرس

تاریخ سازان

مردان پپ سه گانه بردند

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پپ گواردیولا: فکر می‌کنم من هم مثل مسی کارم را تمام کردم

فتح لیگ قهرمانان اروپا با سیتیزن‌ها بار سنگینی را از روی دوش سرمربی این تیم برداشته است.

پپ گوادریولا شنبه شب بالأخره توانست منچستر سیتی را به هدف اصلی سالیان اخیرش برساند و سیتیزن‌ها برای اولین بار در تاریخ‌شان بر جام لیگ قهرمانان اروپا بوسه زدند. آبی‌های منچستر در دیدار نهایی این رقابت‌ها مقابل اینتر به برتری رسیدند و گواردیولا برای سومین بار در طول دوران سرمربی‌‌گری‌اش به این عنوان مهم دست پیدا کرد.

پپ گواردیولا حسی که بابت کسب این عنوان دارد را به فتح جام جهانی 2022 توسط لیونل مسی، اسطوره فوتبال آرژانتین تشبیه می‌کند. سرمربی موفق سیتیزن‌ها در مصاحبه خود به نقل از گل می‌گوید:

فکر می‌کنم من هم مثل مسی کارم را بالأخره تمام کردم. البته من نمی‌خواهم خودم را با لئو مسی مقایسه کنم. اما تصویری از او در جام جهانی و پس از کسب این عنوان به ثبت رسید که می‌گفت: «همینه، همینه... بالأخره کارم رو تموم کردم» فکر می‌کنم من هم مانند او در منچستر سیتی کارم را تمام کردم.

پپ گواردیولا که تا سال 2025 با منچستر سیتی قرارداد دارد، توانست با این باشگاه به تمامی افتخارات دست پیدا کند و فتح سه‌گانه و لیگ قهرمانان اروپای امسال مهر تأییدی بر صحبت‌های او است. باید دید سرمربی موفق اسپانیایی پس از اتمام قراردادش چالش جدیدی را انتخاب خواهد کرد یا نه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •