تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی کلی و جامع در مورد RAM

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2022

پيش فرض راهنمایی کلی و جامع در مورد RAM

با سلام خدمت اساتید
    چند سوال در مورد رم داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید. بدون شک پاسخ این سوالات برای خیلی از کاربران مفید و کاربردی خواهد بود.
    .
    .
    مادربرد من تا باس 2400 ساپورت میکنه و چهار اسلات داره که دو رم 8 با مشخصات کاملا یکسان روی اون نصب شده. من بنا به دلایلی قصد دارم دو رم با حجم 16 و باس‌های بالاتر از توان مادربرد و برندهای متفاوت روی سیستم نصب کنم.

حالا سوالهایی که پیش میاد اینه که:

آیا رم‌ها باید حتما از نظر حجم یکسان باشن و نمیشه دو رم 16 در کنار دو رم 8 کار کنن؟

آیا میشه از دو رم با باس‌های بالاتر از محدوده پاسخگویی مادربرد، در کنار دو رم دیگه که مناسب و مختص مادربرد هستن استفاده کرد؟ (مثلا دو رم 3000 با دو رم 2400 بدون در نظر گرفتن حج)

آیا باس‌های بالاتر از توان مادربرد اختلالی در سیستم ایجاد میکنن؟ یا فقط اون مقدار باس فراتر از مادربرد پرت میشه و مشکل دیگه‌ای پیش نمیاد.

منظور از رم تک کاناله و دو کاناله چیه و آیا دو رم تک کاناله‌ی یکسان می‌تونن بصورت دو کاناله کار کنن؟

استاید محترم این سوالات ممکنه برای شما خیلی بی اهمیت باشه ولی واقعا برای کسایی که نمی‌دونن گیج کننده هستن. بنابراین پیشاپیش از پاسخ شما ممنون خواهم بود.

امیدوارم این سوالات در انجمن درستی عنوان شده باشه و تکراری نباشه.

با سپاس از p30world.com

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

رم ها با باس مختلف کنار هم کار می کنند و بیشتر از توان مادربورد باشه معمولا اون مقداری استفاده میشه که مادربورد ساپورت میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •