کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
استودیوی سازندۀ عناوین Jedi: Fallen Order و Titanfall، یعنی ریسپاون (Respawn)، روی یک بازی تک ‌نفره شوتر اول‌ شخص در جهان Apex Legends کار می‌کند.

طبق مشاهدات Dexerto، آگهی شغلی‌ای برای «پروژۀ دوره نهفتگی (Incubation) شوتر اول شخص جهان Apex» موجود است که این بازی در دست ساخت را یک اثر ماجراجویی تک‌ نفره جدید از ریسپاون خطاب می‌کند.

در آگهی شغلی آمده است:

این عنوان تک ‌نفره جدید، به دلیل آزادی ابتکار عملی که جهان منحصربه‌فرد آن فراهم می‌کند، زمین بازی رویایی هر سازنده‌ای است.

مشخص نیست که آیا این پروژه به پروژه‌ای که ریسپاون در سال گذشته تأیید، اما از آن رونمایی نکرد مرتبط می‌شود یا خیر. بر اساس گزارش وبسایت GamesBeat در اوایل امسال، پروژه یاد شده، یک اثر شوتر اول شخص است که شباهت‌هایی به استایل و قابلیت تحرک (Mobility) بازی Titanfall دارد، اما دنبالۀ این عنوان نیست.

در ماه ژانویه اعلام شد که کارگردان هنری استودیوی ریسپاون، محمّد علوی (Mohammad Alavi)، این استودیو را ترک کرده است. او در گذشته طراح ارشد سری Titanfall و کارگردان بخش طراحی روایت
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بوده و همچنین ماموریت‌های ماندگار سری Call of Duty، از جمله “All Ghillied Up” را زمانی که در استودیوی Infinity Ward مشغول به کار بود طراحی کرده است.