تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: گوریل قزاق ، سجاد غریبی را به مبارزه طلبید ! + عکس گوریل قزاق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2022

پيش فرض گوریل قزاق ، سجاد غریبی را به مبارزه طلبید ! + عکس گوریل قزاق

گوریل قزاق ، سجاد غریبی را به مبارزه طلبید ! + عکس گوریل قزاق

سجاد غریبی روز ۳۱ جولای سال جاری (۹ مرداد) در دبی با جومانوف آلمات باخیتوویچ که خود را تایتان قزاق یا گوریل قزاق می نامد روبرو خواهد شد. به گزارش روزنامه میرور، سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی که ماه ها برای مبارزه با مارتین فورد تمرین کرده و در نهایت مسابقه این دو در ماه آوریل گذشته لغو شد، بعد از مدت ها جستجو برای یک رقیب درخور، بالاخره اواخر ماه میلادی جاری با گوریل قزاق روبرو خواهد شد. باخیتوویچ در ماه های اخیر بارها از سجاد غریبی برای مبارزه دعوت کرده بود و به نظر می رسد که این دو بالاخره توافق کرده اند تا ۹ مرداد جاری در سالن P7 Arena در هتل Media One با هم روبرو شوند.

از دیگر سلبریتی هایی که در این روز با هم مبارزه خواهند کرد می توان به رایان تیلور ستاره بحث برانگیز یوتیوب اشاره کرد که به تازگی از شب مبارزه ۱۶ جولای موسوم به Kingpyn Boxing حذف شد. در شرایطی که مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاق ظاهراً تایید شده است، غریبی همچنان تاکید دارد که برای مبارزه با مارتین فورد در ۳۰ آوریل در سالن The O2 در لندن جدی بوده و او مبارزه را لغو نکرده است در حالی که حریف بریتانیایی اش علت لغو مسابقه را نگرانی بابت سلامت روانی حریف ایرانی اش اعلام کرده است. این دو قبل از مبارزه، رویارویی کمدی گونه ای با هم داشتند و پس از آن بود که هالک ایرانی با انتقادهای شدیدی از جانب کاربران شبکه های مجازی روبرو شده و به فتوشاپ کردن عکس ها و ویدیوهایش متهم شد.

سجاد غریبی که می گوید علیرغم لغو شدن مبارزه اش با مارتین فورد اکنون ماه هاست تمرین می کند، بعد از فاجعه رویارویی با مارتین فورد در دبی، در مصاحبه ای گفت :«وقتی به ایران برگشتم نزد خانواده ام نرفتم. نمی توانم با پدر و مادرم صحبت کنم. وقتی با او [مادر] صحبت کردم گفت کسی که در این ویدیوها می بینم پسر من نبود. پسر من بسیار قوی تر از این است. این موضوع قلبم را به درد می ورد وقتی نمی توانم با خانواده ام صحبت کنم. من غرورم را از دست داده ام و نابود شده ام. چطور می توانم توضیح دهم؟ آن ها گولم زدند و زمین خوردم».

منبع / روزیاتو

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کم فتوشاپ بود حالا بیشتر هم شده اون عکس ماسک چیه دیگه ، این سجاد بامشاد باز چی میگه ، مایه خنده ملت شده بیچاره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •