تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: یک سره کار کردن کولر گازی و اتومات نکردن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

14 یک سره کار کردن کولر گازی و اتومات نکردن

سلام وقت بخیر
    واقعیت ما کولرگازی تا الان نداشتیم.تازه خریدیم.از ترموستات و اتومات شدنش سردرنمیارم.نمیدونم چطور باید خنک کنه و اتومات کنه.کولر گازی LG ای دارم که یک ماهی میشه خریدمش و نصبش کردم.مدلش الجی AMP-26K و Dual Inverter هستش.دیشب متوجه شدم این کولر اتومات نمیکنه.انتظار دارم وقتی بهش گفتم دما ی خونه رو روی ۳۰ نگهدار وقتی دمای داخلی 27 شده و سردتر از دمای موردنظر منه نباید دیگه خنکی بده.ولی همچنان خنک میکنه.یعنی یک سره کار میکنه و ترموستات ش فعال نمیشه و کولر رو خاموش نمیکنه.برای اینکه مطمن بشم از نرم افزارش(Smart ThinQ) هم تست کردم دیدم دمای داخلی(Indoor) 27 درجه س و با اینکه دما رو روی 30 گذاشتم ولی کولر خاموش نمیشد و یک سره کار میکرد.تو عکس هم مشخصه.کولر نو هستش و تازه هم نصب شده.تا الان هم پیش نیومده بود طولانی مدت روشنش بزاریم.دیشب چند ساعت روشنش گذاشتم متوجه شدم اتاق سرد شده ولی اتومات نمیکنه!!! کولر ظرفیت 24000 btu داره و توی هال و پذیرایی نصب شده.فضای پذیرایی و آشپزخونه حدود 70 متره.و برای کل 132 متر خونه فعلا همینو گذاشتیم.
    با نرم افزار Smart ThinQ هم ازش تست گرفتم.همون طور که توی اسکرین شات مشخصه.(لینک مستقیم عکس ها رو پایین گذاشتم)تست دیاگش میگه سنسور دما و فن موتور و کمپرسور و اینورتر و ولتاژ و سیستم خنک کننده همه سالم هستند.سنسورهای دما فشار و جریان هر سه سالم اند.خودم فکر میکنم چون کولر نو هستش و تست دیاگش مشکلی نداره.شاید مشکل از نصب اشتباه باشه.آخه تو اینترنت خوندم اتومات نشدن دلایل فنی زیادی داشت.ولی خوب شامل کولر نو نمیشد.ولی یه جا نوشته بود : «این اشتباهی است که از سوی نصاب صورت می گیرد. اتصال برق اصلی از انشعاب به طور مستقیم به کمپرسور باعث یک سره کار کردن آن می شود. با نصب صحیح و اصولی کولر گازی می توان از این مشکل اجتناب کرد»
    من فکر میکنم اگر دمای خونه الان 27 درجه س و ما کولر رو بزاریم روی 30 درجه چون 27 کوچکتر از 30 هستش.پس یعنی خنک تر از حد انتظار منه و باید خاموش کنه.و دیگه نه فن کار کنه و نه کمپرسور.مثل یخچال و فریزر که ترموستات دارند و از یه حدی سردتر نمیشن.آیا فرض من اشتباهه یا کولرم مشکل داره !؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Milad.ir86; 30-06-2022 at 10:37.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

فکر کنم کولر شما هم مثل ما قلابی و تبدیلی باشه متأسفم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •