تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: توپ طلا به چه کسی خواهد رسید؟

راي دهنده
3. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • لیونل مسی

2 66.67%
  • ارلینگ هالند

0 0%
  • کیلیان ام باپه

0 0%
  • وینیسیوس جونیور

1 33.33%
  • کوین دی بروین

0 0%
  • ایلکای گوندوعان

0 0%
  • ویکتور اوسیمن

0 0%
  • رودری

0 0%
  • کریم بنزما

0 0%
  • بازیکنی دیگر

0 0%
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: توپ طلا | Ballon d'Or | سال 2023

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض توپ طلا | Ballon d'Or | سال 2023

هشتمین توپ طلای لئو در راه است؟

سه‌گانه هم کمکی به هالند نکرد؛ لیونل مسی شانس اصلی توپ طلای ۲۰۲۳

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، فوق ستاره آرژانتینی هشتمین توپ طلا را هم به ویترین افتخاراتش اضافه خواهد کرد

شب گذشته منچستر سیتی با برتری برابر اینتر، برای نخستین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد و سه گانه خود را تکمیل کرد.

بسیاری از رسانه‌ها مدعی شدند با توجه به کسب سه‌گانه و رکوردهای پرشمار در فاکتور گلزنی، ارلینگ هالند شایسته‌ترین فرد برای کسب توپ طلای ۲۰۲۳ است، با این حال سایت معتبر گل در رتبه‌بندی خود مدعی شد لیونل مسی کماکان شانس اول کسب این عنوان است.

گفته می شود معیار انتخاب برنده، عملکرد بازیکنان از جام جهانی 2022 قطر تا اوایل فصل 24-2023 است. مراسم توپ طلا قرار است 30 اکتبر (دوشنبه 8 آبان) در تئاتر دو شاتله پاریس برگزار شود.

رتبه‌بندی سایت گل از شانس‌های اصلی توپ طلا ۲۰۲۳

لیونل مسی
    ارلینگ هالند
    کیلیان ام باپه
    وینیسیوس جونیور
    کوین دی بروین
    ایلکای گوندوعان
    ویکتور اوسیمن
    رودری
    روبرت لواندوفسکی
    خولیان آلوارز
    برناردو سیلوا
    کریم بنزما
    خویچا کوارتسخلیا
    مارکوس رشفورد
    جود بلینگام

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپبک سال قبل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ رودری بهترین بازیکن فصل ۲۰۲۲/۲۳ لیگ قهرمانان اروپا

هافبک اسپانیایی نقش پررنگی در قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان ایفا کرد

با اعلام رسمی سایت یوفا، رودری به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۲۲/۲۳ لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد. این هافبک ۲۶ ساله اسپانیایی تک گل تیمش در فینال را به ثمر رساند و در مرحله یک چهارم نهایی نیز به زیبایی قفل دروازه بایرن‌مونیخ را گشود.

رودری دوازده بازی برای منچستر سیتی در لیگ قهرمانان انجام داد و دو گل به ثمر رساند. دقت پاس او در این بازی ها، ۹۳/۸ درصد بود و به عنوان بهترین بازیکن دیدار نهایی نیز انتخاب شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی: توپ طلا دیگر برایم ارزشی ندارد؛ گواردیولا بهترین مربی جهان است

برای فوق ستاره آرژانتینی، افتخارات تیمی بیشتر از افتخارات فردی حائز اهمیت هستند

تیم ملی آرژانتین برای برگزاری دو دیدار دوستانه با استرالیا و اندونزی، این روزها در چین اردو زده است. لیونل مسی کاپیتان آلبی سلسته گفتگویی با یک رسانه چینی انجام داده که شرح صحبت‌های او را می خوانید:

توپ طلا؟

به نقطه‌ای از دوران حرفه‌ایم رسیده‌ام که اگر برنده توپ طلا شوم، خوب است و اگر نه، هیچ اتفاقی نمی افتد. آیا توپ طلا برای من مهم است؟ نه، توپ طلا در این مرحله از زندگی دیگر برایم ارزشی ندارد. همیشه گفته ام، جوایز فردی برای من مهم نیست، بلکه افتخارات تیمی برای من اهمیت دارند. مهمترین و بزرگترین افتخار من جام جهانی است.

هنوز با پپ در ارتباطی؟

بله، او شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود. پپ بهترین مربی جهان است.

جام جهانی ۲۰۲۶؟

همانطور که قبلا هم گفته بودم، فکر نمی کنم در جام جهانی بعدی شرکت کنم. من نظرم را در مورد آن تغییر نداده‌ام. دوست دارم برای تماشای بازی ها در ورزشگاه باشم اما قرار نیست در آن بازی کنم.

اهمیت قهرمانی در جهان؟

پس از رسیدن به کاپ جام جهانی، چیزی که در سال ۲۰۱۴ آن را از دست داده بودم، از دوران حرفه ای خود کاملا راضی و به خاطر آن از خدا سپاسگزارم.

توصیه‌ات به بازیکنان جوان‌تر:

می خواهم به آنها بگویم که دوران حرفه ای شما خیلی سریع خواهد گذشت. من معلم نیستم، اما به شما می‌گویم: بعد از پایان دوران فوتبالتان، دیگر قرار نیست به جوانی برگردید و همه چیز را تکرار کنید، پس تا زمانی که می توانید بازی کنید، از آن نهایت لذت را ببرید.

صداکردن نام تو در نیوکمپ:

با وجود اینکه آنجا نبودم، آنها نام من را فریاد می زدند. کمی عجیب اما بسیار منطقی بود. من سال‌های زیادی را در آنجا گذراندم و بچه‌هایم هم همین‌طور. من رابطه عمیقی با بارسلونا دارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیونل مسی رکورد دار تاریخ فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار شد

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار اعلام کرد لیونل مسی بیشترین جایزه تاریخ این فدراسیون بین المللی را از زمان تاسیس آن در سال 1987 گرفته است.

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار 36 سال است تاسیس شده است و در این مدت لیونل مسی با کسب 14 جایزه بین المللی درین فهرست رتبه اول را دارد.

فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان فهرست جوایزی که لیونل مسی گرفته است را به این قرار اعلام کرد.

جایزه بهترین گلزن بین المللی در فوتبال جهان، در سالهای 2012، 2013، 2017، 2018 و 2022
    جایزه بهترین گلزن تمام لیگ ها در فوتبال جهان، در سالهای 2011 و 2012
    جایزه بهترین بازیساز در لیگ های مختلف فوتبال جهان در سالهای 2015، 2016، 2017، 2019 و 2022
    جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال جهان در سال 2022
    جایزه بهترین گلزن برای یک تیم باشگاهی: او 672 گل برای باشگاه بارسلونا به ثمر رسانده است که در نوع خود بیشترین است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رافائل نادال: مسی یا رونالدو؟ مسی بهتر است، اما من طرفدار رئال مادرید هستم

اسطوره اسپانیایی دنیای تنیس معتقد است که لیونل مسی بازیکن بهتری نسبت به کریستیانو رونالدوست.

رافائل نادال که یکی از طرفداران سرسخت باشگاه رئال مادرید است، وقتی از او سوال می‌شود که از بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، کدامیک بازیکن بهتری است؟ پاسخ او لیونل مسی است. هر چند در ادامه رافا می‌گوید که او طرفدار رئال مادرید است.

مسی یا رونالدو؟ مسی بهتر است. اما من طرفدار رئال مادرید هستم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رودری: گواردیولا بیشترین تاثیر را روی فوتبال من داشت؛ بوسکتس بهترین هافبک دفاعی تاریخ است

هافبک ۲۷ ساله سیتیزن‌ها گواردیولا را تاثیرگذارترین سرمربی خود می‌داند و از بوسکتس نیز به عنوان بهترین هافبک دفاعی تاریخ نام برده است

رودری، ستاره تیم ملی اسپانیا و منچستر سیتی، بهترین سال دوران حرفه‌ای خود را سپری می‌کند. او موفق شد با منچستر سیتی با قهرمانی در لیگ قهرمانان فاتح سه گانه شود و همراه لاروخا نیز جام قهرمانی لیگ ملت‌های اروپا را بالای سر ببرد.

این هافبک ۲۷ ساله یکی از مهره‌های غیرقابل جایگزین منچستر سیتی محسوب می‌شود و هر بار که در زمین حضور دارد تاثیر زیاد او روی بازی تیم خود مشهود است. بخش اعظم پیشرفت رودری را باید مدیون پپ گواردیولا دانست.

او تاثیرگذارترین مربی دوران حرفه‌ای من است و من را به سطحی رساند که نمی‌دانستم که می‌توانم به آن برسم. وقتی به بودن با او عادت می‌کنید، همه چیز را راحت‌تر می‌بینید. او باعث می‌شود ابزارهای بیشتری نسبت به بقیه داشته باشید. اگر بخواهم یکی از توانایی‌های او را برجسته کنم، این است که به بازیکنانش آموزش می‌دهد تا با حرکت کمتر، استفاده بهتری از فضاها داشته باشند.

بسیاری او را بهترین هافبک حال حاضر جهان می‌دانند و نقش او پس از خداحافظی سرخیو بوسکتس از تیم ملی اسپانیا بیشتر به چشم می‌آید. رودری درباره بوسکتس افزود:

می‌خواستم حتی بهتر از او باشم و داریم در مورد بهترین هافبک دفاعی تاریخ صحبت می‌کنیم. نزدیک شدن به او نیز خیلی خوب است.

مطمئناً این بازیکن 27 ساله در میان بهترین‌ها قرار دارد و اگر سطح خود را حفظ کند، احتمالاً به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تیم ملی اسپانیا شناخته خواهد شد. با این حال، تکرار موفقیت‌های بوسکتس، از جمله سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک جام جهانی و یک یورو برای رودری دشوار خواهد بود و این در حالی است که نه تنها هواداران بلکه بسیاری از مربیان نیز بوسکتس را بهترین بازیکن در پست خود می‌دانند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رونالدو نازاریو: توپ طلا حق مسی است؛ لئو در جام جهانی خارق العاده بود

رونالدو نازاریو اسطورۀ برزیلی دنیای فوتبال انتخابش را از بین مسی و هالند برای کسب توپ طلای 2023 انجام داده است.

مریخی که خود در 21 سالگی موفق به بردن توپ طلا شده و از این نظر جوان‌ترین برندۀ تاریخ توپ طلاست، می‌گوید هالند و مسی بیش از سایرین استحقاق کسب این جایزه را دارند ولی انتخاب او لئو مسی است.

توپ طلای امسال بدون هیچ شک و تردیدی باید به لیونل مسی برسد. عملکرد مسی در جام جهانی خارق‌العاده بود و کارهای او من را به یاد مارادونا و پله در این مسابقات انداخت.

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

رونالدو نازاریو: توپ طلا حق مسی است؛ لئو در جام جهانی خارق العاده بود

رونالدو نازاریو اسطورۀ برزیلی دنیای فوتبال انتخابش را از بین مسی و هالند برای کسب توپ طلای 2023 انجام داده است.

مریخی که خود در 21 سالگی موفق به بردن توپ طلا شده و از این نظر جوان‌ترین برندۀ تاریخ توپ طلاست، می‌گوید هالند و مسی بیش از سایرین استحقاق کسب این جایزه را دارند ولی انتخاب او لئو مسی است.

توپ طلای امسال بدون هیچ شک و تردیدی باید به لیونل مسی برسد. عملکرد مسی در جام جهانی خارق‌العاده بود و کارهای او من را به یاد مارادونا و پله در این مسابقات انداخت.

به نظر من هم مسی شایستگی بیشتری داره

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لحظه به لحظه با مراسم توپ طلای 2023

شصت و هفتمین توپ طلا به کدام بازیکن خواهد رسید؟

سالن تئاتر دوشتله پاریس، میزبان مراسم توپ طلای 2023

رودری در گفتگو با ESPN: چه کسی شایسته کسب توپ طلا است؟ مسی. اینو به هالند نگید!

دیدیه دشان در گفتگو با ESPN: مسی جام جهانی شگفت انگیزی با آرژانتین داشت و شایسته کسب توپ طلا است.

نوواک جوکوویچ در گفتگو با ESPN: امیدوارم لیونل مسی فاتح توپ طلا شود. هالند و ام باپه هر دو فصل فوق‌العاده ای داشتند اما مسی در یک سطح دیگر بازی می کند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ لیونل مسی برنده توپ طلا 2023 شد

فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه اینترمیامی از سوی نشریه فرانس فوتبال به عنوان بهترین بازیکن سال 2023 انتخاب شد و به هشتمین توپ طلای خود دست پیدا کرد

عناوین و عملکرد لیونل مسی در بازه زمانی فرانس فوتبال

قهرمانی در جام جهانی 2022 با تیم ملی آرژانتین
    کسب توپ طلای جام جهانی 2022
    قهرمانی در لیگ 1 فرانسه با پاری سن ژرمن
    قهرمانی در سوپرکاپ فرانسه
    قهرمانی لیگز کاپ با اینتر میامی
    38 گل
    25 پاس گل
    25 عنوان بهترین بازیکن زمین

ترتیب 5 نفر برتر

لیونل مسی (آرژانتین / پاری سن ژرمن / اینتر میامی)
    ارلینگ هالند (نروژ / منچستر سیتی)
    کیلیان ام باپه (فرانسه / پاری سن ژرمن)
    کوین دی بروین (بلژیک / منچستر سیتی)
    رودری (اسپانیا / منچستر سیتی)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •