تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: عوارض فیناستراید در درمان ریزش مو ( عوارض جنسی برگشت ناپذیر ؟ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض عوارض فیناستراید در درمان ریزش مو ( عوارض جنسی برگشت ناپذیر ؟ )

سلام دوستان
    من به مدت 20 روز فیناستراید ایرانی 1 میلی گرم مصرف کردم
    از روز 15 ام احساس عجیبی داشتم (انگار خنگ شده بودم و موقع حرف زدن بعضی وقتا باید زور میزدم که فکر کنم چی باید بگم)
    تا این که روز 20 ام از نظر جنسی کلا فلج شدم. تا به امروز 2 ماه هست که مصرف قرص رو قطع کردم ولی هنوز مشکلات جنسی پابرجاست
    دیگه برانگیختگی جنسی ندارم و اصلا نمیتونم به نعوظ برسم حتی با تحریک فیزیکی.
    پیش فوق تخصص اورولوژی رفتم به من گفت که عوارض تا حداقل 12 هفته تو بدن باقی میمونه.
    چیزی که خیلی اذیت کننده هست اینه که اصلا 1 درصد هم بهبودی نداشتم
    از طرفی توی سایت propeciahelp افرادی هستن که بعد از گذشت 10 سال هنوز عوارض جنسیشون برطرف نشده و حتی بعضی از افراد خودکشی کردن.
    این قرص رو پزشک مو برای من تجویز کرد و من قبل از مصرف نمیدونستم که عوارض این قرص تا این حد جدی و دائمی هست.
    به خاطر این موضوع خیلی افسرده شدم و شب ها نمیتونم به خوبی بخوابم.
    این پست رو ایجاد کردم تا اگر احیانا کسی رو دیدید که خواست فیناستراید یا دوتاستراید مصرف کنه حتما جلوش رو بگیرید
    در ضمن این قرص تو بعضی افراد هیچ عارضه ای نداره ولی مصرف این قرص بازی با زندگیتونه
    برای من که حکم نسخه مرگ رو داشت

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام. من پزشک نیستم ولی تجربه استفاده از این قرص و حتی قرص های بدتری رو داشتم.
    این قرص دقیقا روی سطح هورمون تستوسترون تاثیر میذاره و کاهش میده و صد در صد باعث کاهش میل جن*سی و اختلالات نع*وذ میشه.
    ولی 20 روز زمانی نیست که تاثیر دائمی بذاره. همین استرسی که شما داری و دائم به این موضوع فکر میکنید خودش خیلی تاثیر گذار هست.
    زیاد بهش فکر نکنید. هر روز ورزش کنید اگه میتونید باشگاه برید و سنگین ورزش کنید چند ماه در کنارش مکمل های افزایش میل جنسی مثل saw palmetto complex و x-aid استفاده کنید.
    صد در صد درست میشه خودش و بدنتون به حالت عادی برمیگرده.
    در نهایت میتونید به دکتر بگید براتون آزمایش تستوسترون بنویسه و ببینید در چه وضعیتی هست بدنتون.

منم برای ریزش مو استفاده میکردم هیچ تاثیر محسوسی نداشت و در نهایت کچل شدن رو انتخاب کردم و از انتخابم راضیم.
    سخت نگیرید در کل و نگران نباشید. خودش درست میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •