تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: رفتار غیر عادی کامپیوتر در هنگام اجرای فایرفاکس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض رفتار غیر عادی کامپیوتر در هنگام اجرای فایرفاکس

دوستان سلام من یه لب تاب قوی دارم که روش ویندوز ده نصب هست زمانی که با مرورگر فایرفایکس کار می کنم سی پی یو کامپیوتر شدید در حد صدرصد توان درگیری می شه و فن شروع به کار می کنه نمیدونه چرا اینطوریه خیلی عجیبه که یه وب گردی ساده اینقد به سیستم فشار بیاره کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورد کرده ؟ به نظر خودم یه جای کار ایراد داره ولی نمیدونم مشکل از کجاست

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

سلام
    task manager باز کن ببین از فایر فاکس هست حتما
    اگه بود پاکش کن یه نسخه دیگشو نصب کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

دوستان سلام من یه لب تاب قوی دارم که روش ویندوز ده نصب هست زمانی که با مرورگر فایرفایکس کار می کنم سی پی یو کامپیوتر شدید در حد صدرصد توان درگیری می شه و فن شروع به کار می کنه نمیدونه چرا اینطوریه خیلی عجیبه که یه وب گردی ساده اینقد به سیستم فشار بیاره کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورد کرده ؟ به نظر خودم یه جای کار ایراد داره ولی نمیدونم مشکل از کجاست
    Firemin

از این استفاده کن

- - - Updated - - -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

با سلام بایوس لب تاپ اسوس میخوام آپدیت کنم بوت سیستم رو نمیاره
    ویندوز از طریق سیستم دیگه ای روی هارد نصب کردم
    خطای باتری حداقل 20 میده چگونخ لب تاپ به pc تبدیل کنم که باتری نشناسه و خطای باتری نده
    ؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت Crisiroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2023
    محل سكونت
    Wonder Land

پيش فرض

شاید بایوس اشتباه یا ناقص رو بر روی سیستم نصب کردید. آسیب دیدن چیپ بایوس میتونه مشکلات زیادی رو ایجاد کنه
    برای علامت گذاری لپ تاپ به عنوان کامپیوتر بعید میدونم راه حلی وجود داشته باشه.

در آغاز فعالیت marketer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    توکیو

پيش فرض

سلام
    تجربه استفاده زیاد از CPU و افزایش فعالیت فن هنگام استفاده از مرورگر فایرفاکس به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد و بسته به شرایط خاص ممکن است طبیعی باشد یا نباشد. در اینجا چند توضیح احتمالی وجود دارد:

وب سایت ها یا برنامه های پرمصرف: برخی از وب سایت ها یا برنامه های کاربردی وب می توانند از نظر استفاده از پردازنده و حافظه تقاضایی داشته باشند. اگر چندین برگه باز دارید، به خصوص آنهایی که دارای محتوای چندرسانه‌ای، انیمیشن‌های پیچیده یا عملیات سنگین جاوا اسکریپت هستند، می‌تواند منابع رایانه شما را تحت فشار قرار دهد و باعث افزایش استفاده از CPU و فعالیت طرفداران شود. در چنین مواردی، طبیعی است که رایانه برای تحمل بار سخت‌تر کار کند.

افزونه‌ها یا برنامه‌های افزودنی: فایرفاکس به کاربران اجازه می‌دهد تا افزونه‌ها و برنامه‌های افزودنی مختلفی را نصب کنند، که می‌تواند عملکرد را بهبود بخشد، اما منابع سیستم را نیز مصرف کند. اگر افزونه‌ها یا برنامه‌های افزودنی متعددی نصب کرده‌اید، به‌ویژه آنهایی که فرآیندهای پس‌زمینه را اجرا می‌کنند یا کارهای فشرده را انجام می‌دهند، می‌توانند به افزایش استفاده از CPU و فعالیت طرفداران کمک کنند.

مرورگر یا برنامه های افزودنی قدیمی: استفاده از نسخه قدیمی فایرفاکس یا برنامه های افزودنی قدیمی گاهی اوقات می تواند منجر به مشکلات عملکرد شود. مهم است که مرورگر و برنامه های افزودنی خود را به روز نگه دارید تا از رفع اشکالات و بهبود عملکرد بهره مند شوید.

ربودن بدافزار یا مرورگر: در برخی موارد، استفاده زیاد از CPU و فعالیت غیرمعمول طرفداران می‌تواند نشانه‌های آلودگی به بدافزار یا ربودن مرورگر باشد. نرم افزارهای مخرب یا افزونه های ناخواسته می توانند فرآیندهایی را در پس زمینه اجرا کنند که منابع سیستم را مصرف می کنند. بسیار مهم است که به طور منظم رایانه خود را برای بدافزار اسکن کنید و اطمینان حاصل کنید که مرورگر شما از هرگونه برنامه افزودنی مشکوک یا ناخواسته عاری است.

اگر در حین استفاده از فایرفاکس به طور مداوم استفاده بیش از حد از CPU و فعالیت طرفداران را تجربه می کنید، انجام مراحل زیر ممکن است مفید باشد:

فایرفاکس و همه افزونه های نصب شده را به آخرین نسخه خود به روز کنید.
    افزونه های غیر ضروری یا مشکوک را غیرفعال یا حذف کنید.
    تعداد برگه‌های باز را محدود کنید و در صورت امکان از وب‌سایت‌های منابع فشرده خودداری کنید.
    از Task Manager داخلی فایرفاکس (قابل دسترسی از طریق منوی اصلی) استفاده کنید تا مشخص کنید کدام برگه ها یا فرآیندها بیشترین منابع را مصرف می کنند.
    کامپیوتر خود را با استفاده از آنتی ویروس یا نرم افزار ضد بدافزار معتبر اسکن کنید.
    بهینه سازی عملکرد رایانه خود را با بستن سایر برنامه های غیر ضروری و اطمینان از به روز بودن سیستم عامل خود در نظر بگیرید.
    اگر مشکل همچنان ادامه دارد یا تجربه مرور شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که از پشتیبانی فایرفاکس یا سازنده رایانه خود کمک بیشتری بگیرید.

باشد که در bememim رستگار شویم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •