تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: شارژ خوری برنامه Synergic سایپا

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض شارژ خوری برنامه Synergic سایپا

سلام دوستان. ما ابتدا نسخه قدیمی این نرم افزارو داشتیم که تنها فایده ای که داشت این بود که گزارش مسیرو به ما نشون میداد و بقیه قابلیتهاش الکی بودند. و هیچ مبلغی از شارژ سیم کارت کم نمیکرد. الان اومده نسخه 3 رو داده و دم به دقیقه شارژ کم میکنه. ماشین روشن بشه میزنه سنسور لرزش فعال شد. مبلغ باقی مانده فلان کم شد.

ما فقط میخواین گزارش مسیر رو داشته باشیم و اینکه نهایت سنسور ضربه رو هم فعال کردم که اگر ضربه در حین پارک بهش خورد متوجه بشیم. ولی این سنسور لرزش یه چیز الکیه.

البته الان سنسور لرزش رو گذاشتم روی 254 که الکی الکی با هر لرزش کوچیکی پیام نده.

خواستم بپرسم شارژ سیم کارت صفر بشه قابلیت گزارش گیری هم کنسل میشه و دیگه کار نمیکنه؟

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان. ما ابتدا نسخه قدیمی این نرم افزارو داشتیم که تنها فایده ای که داشت این بود که گزارش مسیرو به ما نشون میداد و بقیه قابلیتهاش الکی بودند. و هیچ مبلغی از شارژ سیم کارت کم نمیکرد. الان اومده نسخه 3 رو داده و دم به دقیقه شارژ کم میکنه. ماشین روشن بشه میزنه سنسور لرزش فعال شد. مبلغ باقی مانده فلان کم شد.

ما فقط میخواین گزارش مسیر رو داشته باشیم و اینکه نهایت سنسور ضربه رو هم فعال کردم که اگر ضربه در حین پارک بهش خورد متوجه بشیم. ولی این سنسور لرزش یه چیز الکیه.

البته الان سنسور لرزش رو گذاشتم روی 254 که الکی الکی با هر لرزش کوچیکی پیام نده.

خواستم بپرسم شارژ سیم کارت صفر بشه قابلیت گزارش گیری هم کنسل میشه و دیگه کار نمیکنه؟

تا جایی که من میدونم، اگر شارژ سیم کارت صفر بشه، قابلیت گزارش گیری موارد قبلی کنسل نمیشه. یعنی مسیرهایی که در زمان قبل از صفر شدن شارژ سیم کارت رفته اید رو همچنان میتونید چک کنید.
    اما از زمانی که شارژ سیم کارت صفر بشه، از اون لحظه به بعد دیگه لوکیشن و هیچ اطلاعات دیگری رو دستگاه براتون نمیفرسته که بتونید روی موبایل ببینید.

متاسفانه برخی دستگاه ها این مشکلات رو دارند که مصرف شارژشون بالاست. تازه این علاوه بر اون شارژی هست که سالیانه باید به شرکتشون بدید. البته سال اول اون شارژ سالانه رایگانه اما از سال بعد یه مبلغی رو دریافت میکنند.

اتفاقا من هم یکی از همین دستگاه های ماهواره ای رو استفاده میکنم. با این اوضاع دزدبازاری که شده، هم ماشینم رو بیمه سرقت کردم هم از این دستگاه های ضد سرقت نصب کردم. دستگاه من خیلی هم بد نیست.

راستی برای دستگاه شما شارژ سالانه اش چقدره؟ اطلاع دارید؟
    Last edited by alivolvo; 27-04-2022 at 08:55.

3. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوست من

تا جایی که من میدونم، اگر شارژ سیم کارت صفر بشه، قابلیت گزارش گیری موارد قبلی کنسل نمیشه. یعنی مسیرهایی که در زمان قبل از صفر شدن شارژ سیم کارت رفته اید رو همچنان میتونید چک کنید.
    اما از زمانی که شارژ سیم کارت صفر بشه، از اون لحظه به بعد دیگه لوکیشن و هیچ اطلاعات دیگری رو دستگاه براتون نمیفرسته که بتونید روی موبایل ببینید.

متاسفانه برخی دستگاه ها این مشکلات رو دارند که مصرف شارژشون بالاست. تازه این علاوه بر اون شارژی هست که سالیانه باید به شرکتشون بدید. البته سال اول اون شارژ سالانه رایگانه اما از سال بعد یه مبلغی رو دریافت میکنند.

اتفاقا من هم یکی از همین دستگاه های ماهواره ای رو استفاده میکنم. با این اوضاع دزدبازاری که شده، هم ماشینم رو بیمه سرقت کردم هم از این دستگاه های ضد سرقت نصب کردم. دستگاه من خیلی هم بد نیست.

راستی برای دستگاه شما شارژ سالانه اش چقدره؟ اطلاع دارید؟

ممنونم. بله الان که 10 تومن بیشتر اعتبار نداره گزارش ها رو نشون میده. دیروز که تا شهر اهواز رفتم و برگشتم باز گزارش مسیر، لوکینش یک نقطه از مسیر رو هم نشونم داد. اما خب دیگر قابلیتاش احتمال زیاد کار نکنه مثل ارسال پیام روشن شدن ماشین یا ضربه در حین پارک(البته این قابلیتها توی این نسخه جدید ظاهرا اضافه شده چون توی نسخه قبلش اینها رو من ندیدم)

شارژ سالانه حدود 100 هزارتومن بود

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

به نظرم، اون قابلیت ارسال پیام در زمان روشن شدن، حین پارک خوبه. من هم اون قابلیت رو فعال کردم. چون اگر خودر رو سرقت کنند مسیج میده.

7. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

به نظرم، اون قابلیت ارسال پیام در زمان روشن شدن، حین پارک خوبه. من هم اون قابلیت رو فعال کردم. چون اگر خودر رو سرقت کنند مسیج میده.

مشکلش اینه که مثلا اگر ماشین رو برای مدت 10 دقیقه خاموش کنیم و بعد روشن کنیم یا حتی کمتر مثلا 5 دقیقه باز پیام میده و شارژ سیم کارت رو تموم میکنه. مگر اینکه براش آپشن تعریف کنند که الان ماشین رو در حالت پارک قرار دادم. و گرنه اینکه من توی ماشین بشینم و برای 5 دقیقه یا 10 دقیقه خاموش باشه و با روشن شدن ماشین پیام بخواد بده، که اونوقت باید مرتبا سیم کارت رو شارژ کنیم
    Last edited by محمد7966; 05-05-2022 at 10:41.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

از منوهاش میتونید چند تا عکس بفرستید ببینم مال شما چجوریه؟ و چه قابلیتهایی داره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

از منوهاش میتونید چند تا عکس بفرستید ببینم مال شما چجوریه؟ و چه قابلیتهایی داره؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کد:
    کد:
    کد:
    کد:

مرسی دوست عزیز.
    به نظرم این برنامه هم منوهای ساده ای اره که از این لحاظ خوبه.
    دستگاه من هم منوهایی داره که بعضیهاش شبیه دستگاه شماست. البته کمی امکانات گزارش گیری و قابلیت تعریف موارد بیشتری رو داره.

13. این کاربر از alivolvo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •