تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تخریب شدن فایل های درون هارد اکسترنال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض تخریب شدن فایل های درون هارد اکسترنال

با سلام
    من حدود دو سال پیش یک هارد شیش ترا adata با گارانتی آونگ از دیجی کالا خریدم ولی پس از اینکه هارد به دستم رسید و فایل هامو توش کپی کردم حدود یک هفته بعدش همه فایل هام به نوبت تخریب میشدن به صورتی که خود فایل و نام و تمام دیتیل هاش وجود داشتن ولی اجرا نمیشدن
    The Recycle Bin on is corrupted و Access Denied بعد از اون این ارور ها رو هم میداد .
    واسه همین تحویل نمایندگی دادم و اونا هم گفتن که مشکلی نداره و به ما مرتبط نمیشه . من تقریبا همه سایتای ایرانیو دنبال راه حل گشتم حتی کلی از سایتای خارجیرو هم گشتم ولی نتونستم دلیلشو پیدا کنم .
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی بتونه یاری ای برسونه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    من حدود دو سال پیش یک هارد شیش ترا adata با گارانتی آونگ از دیجی کالا خریدم ولی پس از اینکه هارد به دستم رسید و فایل هامو توش کپی کردم حدود یک هفته بعدش همه فایل هام به نوبت تخریب میشدن به صورتی که خود فایل و نام و تمام دیتیل هاش وجود داشتن ولی اجرا نمیشدن
    The Recycle Bin on is corrupted و Access Denied بعد از اون این ارور ها رو هم میداد .
    واسه همین تحویل نمایندگی دادم و اونا هم گفتن که مشکلی نداره و به ما مرتبط نمیشه . من تقریبا همه سایتای ایرانیو دنبال راه حل گشتم حتی کلی از سایتای خارجیرو هم گشتم ولی نتونستم دلیلشو پیدا کنم .
    ممنون میشم اگه از دوستان کسی بتونه یاری ای برسونه
    دوست گرامی خطای Access Denied مربوط به مالکیت ان فایل هست که نسبت به فبل تغییر پیدا کرده و ویندوز جهت جلوگیری از سرقت ان رو قفل می کنه
    برای حل مشکل باید بصورت ادمین به سیستم اوکین کنی و بعدش روی فولدر یا فایل مورد نظر کلیک راست کنی و گزینه Properties رو انتخاب کنی.
    روی بخش Security برو و روی Advanced بزن، اینجا اگر گزینه تغییر وجود داشت که برای یوزر اصلیت اعمال کن‌.
    ولی اگر چنین گزینه ای غیر فعال هست باید روی تب owner بری و edit رو انتخاب کنی و سپس در بخش Other Users or Groups میتونی مالکیت رو تغییر بدی. با این کار یه پنجره جلوی روت باز میشه روی چک نیم کلیک کن تا یوزر شناخته بشه، اگر صحیح بود روی تایید کلیک کن و سیستم رو خاموش و روشن کن
    بعدش مجدد باید بری روی فایل کلیک راست کنی و دوباره بری روی تب امنبت در بخش پروپرتیس اونجا باید دسترسی Full رو تیکش رو برای یوزرت بزنی.
    معمولا این کار باعث رفع این مشکل میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •