تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: هنگ کردن لب تاب ایسوس n53s

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض هنگ کردن لب تاب ایسوس n53s

سلام
    مشکل من الان اینه که هر برنامه ای باز می کنم طول میکشه باز بشه برای باز کردن یه برنامه پخش باید دو دقیقه صبر کنم .اگر چند تا رو باهم باز کنم هنگ می کنه و باید بیشتر صبر کنم
    به نظر شما مشکل از هارد می تونه باشه و یا رم ؟
    چه جوری می تونم مشکلشو پیدا کنم؟چطوری عیب یابی کنم تا قطعه خراب و تعویض کنم؟

هارد اصلی لب تاپ 750 گیگ هستش منتها من دست دوم خریدم هارد 500 گیگ روش هست
    و رم لب تاپ دو عدد دو گیگ pc3-10600s هستش
    سی پی یو لب تاپ i7-2630qm

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

رم خراب معمولاً یا سیستم بالا نمیاد یا blue Screen اگه رم دوتایی‌ـه تک به تک تست کنید. اگه کلاً blue Screen نمیاد و مشکلِ حرارت بیش از حد پردازنده ندارید، مشکل از همون هارده؛ (یکی از علائم هارد دیسک خراب همین هنگ کردن، load طولانی بالا آمدن ویندوز و برنامه ها و ... است. موقع استفاده همزمان در سیستم یا لپتاپ حتی اگه هارد اصلی سالم و هارد دوم معیوب باشه رو عملکرد سیستم تاثیر میذاره و باعث کندی، freeze یا هنگ کردن میشه) هارد دیسک را خارج کرده و با تبدیل Sata به Usb یا مستقیماً به سیستم دیگر بزنید و آنرا با برنامه های تست سلامت هارد تست کنید. در کل هاردهای دست دوم معمولاً بدسکتور یا مشکل فنی دارند یا هارد نو بخرید یا کلاً آنرا با SSD که خیلی بهتر از h.d.d تعویض کنید
    Last edited by MXRX; 04-04-2022 at 17:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

رم خراب معمولاً یا سیستم بالا نمیاد یا blue Screen اگه رم دوتایی‌ـه تک به تک تست کنید. اگه کلاً blue Screen نمیاد و مشکلِ حرارت بیش از حد پردازنده ندارید، مشکل از همون هارده؛ (یکی از علائم هارد دیسک خراب همین هنگ کردن، load طولانی بالا آمدن ویندوز و برنامه ها و ... است. موقع استفاده همزمان در سیستم یا لپتاپ حتی اگه هارد اصلی سالم و هارد دوم معیوب باشه رو عملکرد سیستم تاثیر میذاره و باعث کندی، freeze یا هنگ کردن میشه) هارد دیسک را در خارج کرده و با تبدیل Sata به Usb یا مستقیماً به سیستم دیگر بزنید و آنرا با برنامه های تست سلامت هارد تست کنید. در کل هاردهای دست دوم معمولاً بدسکتور یا مشکل فنی دارند یا هارد نو بخرید یا کلاً آنرا با SSD که خیلی بهتر از h.d.d تعویض کنید

اگر یک هارد اکسترنال نصب کنم روش ویندوز نصب کنم ؟جواب میگیرم؟ (برای تست)

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اگر مشکل از رم و حرارت پردازنده نبود (رم رو تک به تک تست کنید همچنین حرارت پردازنده غیر عادی نباشه)
    ابتدا سیستم رو خاموش کنید،
    باتری رو در آورید، کانکتور شارژر را از لپتاپ جدا کنید،
    سپس هارد دیسک اصلی رو از لپتاپ خارج کنید (اگر زیاد وارد نیستید از یک نفر فنی کمک بگیرید)
    بعد ویندوز رو روی هارد اکسترنال نصب کنید.
    اگر عملکرد سیستم نرمال بود پس مشکل از همون هارده و هارد را تعویض کنید.
    Last edited by MXRX; 04-04-2022 at 17:16.

پروفشنال hassanshaikhi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ابتدا task manager رو باز کنید بعد برنامه ها رو اجرا کنید توی task manager نگاه کنید ببینید وقتی باز میشن چه قسمتی از سیستم استفادش بیشتر میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •