تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: بعد از آپدیت ویندوز اینترنت سیستم از کار افتاد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض بعد از آپدیت ویندوز اینترنت سیستم از کار افتاد.

سلام دوستان. من سعی کردم ویندوزم از بخش آپدیت سیستم آپدیت کنم ولی وسط آپدیت ویندوز اینترنت از کار افتاد به شکل زیر در اومده و به اینترنت وصل نمی‌شه.
    راهی برای حلش هست؟
    لینک عکس:
    htt#ps://s#6. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir/files#/img_۲۰۲۲۰۳۰۵_۲۳۴۳۲۶_qjn. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام دوستان. من سعی کردم ویندوزم از بخش آپدیت سیستم آپدیت کنم ولی وسط آپدیت ویندوز اینترنت از کار افتاد به شکل زیر در اومده و به اینترنت وصل نمی‌شه.
    راهی برای حلش هست؟
    لینک عکس:
    htt#ps://s#6. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .ir/files#/img_۲۰۲۲۰۳۰۵_۲۳۴۳۲۶_qjn. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام عزیز تورو خدا یه عکس درست بزارید....اینچیه گذاشتی نمیشه دید

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

سلام
    کابل شبکه رو چک کن احتمالا قطعه

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

راهی برای حلش هست؟
    لینک عکس:
    عکس باز نمیشه ویندوز چیه؟
    ی عکس دوباره بذارین

در آغاز فعالیت Crisiroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2023
    محل سكونت
    Wonder Land

پيش فرض

از این طریق نمیشه نظر دقیق داد
    بهتره اول روی علامت شبکه راست کلیک کنید و گزینه Open Network & Internet Settings رو انتخاب کنید.
    بعدش وارد گزینه Change Adapter Settings بشید و از این طریق عکس بذارید.

از نظر من مشکل از درایور هست و با آپدیت کردن یا نصب درایور مشکل حل میشه

در آغاز فعالیت marketer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2023
    محل سكونت
    توکیو

پيش فرض

سلام

اگر اتصال اینترنت شما در اواسط به‌روزرسانی ویندوز کار نمی‌کند، می‌توانید مراحل زیر را برای عیب‌یابی و رفع مشکل امتحان کنید:

اتصال شبکه خود را بررسی کنید:

اگر از اتصال سیمی استفاده می کنید، مطمئن شوید که کابل شبکه به طور ایمن وصل شده است.
    اگر از اتصال بی سیم استفاده می کنید، مطمئن شوید که به شبکه Wi-Fi صحیح وصل شده اید و قدرت سیگنال کافی است.
    سعی کنید به وب‌سایت یا سرویس دیگری متصل شوید تا بررسی کنید که آیا مشکل مربوط به Windows Update است یا مشکل اتصال به اینترنت گسترده‌تر وجود دارد.
    مودم/روتر خود را مجددا راه اندازی کنید:

با جدا کردن کابل برق، مودم/روتر خود را خاموش کنید.
    حدود 30 ثانیه صبر کنید، سپس کابل برق را دوباره وصل کنید.
    به مودم/روتر اجازه دهید تا به طور کامل راه اندازی مجدد شود و اتصال برقرار شود.
    هنگامی که اتصال برقرار شد، بررسی کنید که آیا اینترنت شما کار می کند و دوباره به روز رسانی ویندوز را امتحان کنید.
    تنظیمات شبکه را به تنظیمات اولیه برگردانید:

منوی استارت ویندوز را باز کرده و عبارت Command Prompt را تایپ کنید.
    روی "Command Prompt" راست کلیک کرده و "Run as administrator" را انتخاب کنید.
    در پنجره Command Prompt دستورات زیر را یکی یکی تایپ کنید و بعد از هر دستور Enter را فشار دهید:
    پرل

کد را کپی کنید
    netsh winsock reset
    netsh int ip reset
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و بررسی کنید که آیا اتصال به اینترنت بازیابی شده است یا خیر.
    آنتی ویروس/فایروال را به طور موقت غیرفعال کنید:

گاهی اوقات، نرم افزارهای امنیتی مانند برنامه های آنتی ویروس یا فایروال می توانند در اتصالات شبکه تداخل ایجاد کنند. آنتی ویروس یا فایروال خود را به طور موقت غیرفعال کنید و بررسی کنید که آیا اتصال اینترنت بازیابی شده است یا خیر.
    اگر اتصال پس از غیرفعال کردن نرم افزار امنیتی شروع به کار کرد، ممکن است لازم باشد تنظیمات آنتی ویروس یا فایروال خود را تنظیم کنید تا به روز رسانی ویندوز ادامه یابد.
    به روز رسانی درایورهای شبکه:

درایورهای قدیمی یا معیوب شبکه می توانند باعث مشکلات اتصال شوند. برای دانلود و نصب آخرین درایورهای آداپتور شبکه خود، از وب سایت سازنده رایانه خود یا سازنده آداپتور شبکه دیدن کنید.
    با ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) خود تماس بگیرید:

اگر مراحل بالا مشکل را حل نکرد، ممکن است مشکل از ارائه دهنده خدمات اینترنت شما باشد. برای گزارش مشکل و درخواست کمک بیشتر با پشتیبانی ISP خود تماس بگیرید.
    به یاد داشته باشید، مهم است که قبل از دانلود و نصب به‌روزرسانی‌های ویندوز، مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما پایدار است و به درستی کار می‌کند.

باشد که در bememim رستگار شویم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •