تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: منو راهنمایی کنید ممنونم!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

12 منو راهنمایی کنید ممنونم!!!

با سلام خدمت شما اهالی محترم انجمن
    امیدوارم که حالتون خوب باشه و روز خوبی رو پشت سر گذاشته باشید. من تاپیک های ارزشمند شما رو مطالعه کردم و متوجه شدم که توی حوزه آموزش موارد کافی شاپ هم شاید بتونم از شما کمک بگیرم و شما من رو در راستای هدفم کمک کنید.
    قبل از خومدن مطالب شما در حال وب گردی بودم که با سایت پاپی کافی آشنا شدم که در حوزه آموزش موارد باریستا و کافی شاپ خیلی خوب فعالیت دارن و از سالها قبل این کار رو با تجربه بالا انجام میدن و من از مطالب توی سایتشون متوجه شدم که دوره می فروشن و توی دورشون هم آموزش جامع و کاملی از باریستا و هم چنین بارتندری و میکسولوژی دارن و هم چنین یک دوره مجزا و کامل دیگه در زمینه برشته کاری دارن که من قبل از مطالعه مطالب سایتشون به هیچ وجه اطلاعی نداشتم از نجوه برشته کاری و با دیدن آموزش های رایگانشون هم به نکات جالب و آموزنده ای دست پیدا کردم و هم چنین مقالات رایگان و ارزشمندی دارن و برای من که هدفم باریستا من و کافه من شدنه بسیار تاثیر گذار و آموزنده بود و خیلی کمک کرد.
    خواستم از شما دوستای عزیزم هم در رابطه با آموزش های مجازی کافی شاپ بدونم و از شما در این باره راهنمایی بخوام اگر که تجربه ای دارید یا سایت خوب و معتبری رو میشناسید رو بهم معرفی کنید و یا اگر این آکادمی رو میشناسید و یا از شون دوره خریداری کردید ممنون میشم ار تجربیاتتون برام بگید توی از حوزه یا اگر راه دیگه ای رو برای یاد گیری به ذهنتون می رسه بهم بگید لطفا ممنون میشم از لطفتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

بیشتر شبیه تبلیغات بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •