با سلام،
من جدیدا (2 روزی میشه) به یک مشکلی مواجه شدم که که با یک بار دستور دوبار کیلیک وارد فولدر یا حتی مینی مایز کردن یا بستن نمیتونم بشم
به عنوان مثال وقتی دارم با کروم یا مرورگر کار میکنم با یک بار کیلیک به صورت عادی میتونم وارد هر سایتی بشم و کارم رو انجام بدم
وی داخل فولدر های ویندوز وقتی یک بار دستور 2 بارکیلیکی ورود به یک فولدر رو میدم انجام اصلا کاری انجام ندادم (گاهی 2 بار گاهی 3 بار باید دستور دوبار کلیک رو بدم تا وارد بشم)
همون بار اول فولدر سلکت میشه ولی داخل نمیره تا چند بار بزنم و این خیلی اذیت کننده است
(آنتی ویرویس خود ویندوز رو دارم گذاشتم اسکن کامل کرد)
چون خب ما توی ایران از خیلی از برنامه ها به صورت کرک استفاده میکنم آنتی ویروس فقط کرک برنامه ها رو متوجه شد
و مثلا به کیجن ها گیر داد
توی یکی از آموزش های یوتوب دیدم (البته آموزش سبک کردن ویندوز بود) که وقتی داخل پنچره task manager میشوید توی منوی startup بعضی از نرم افزار هایی که وقتی ویندوز بالا میاد و بوت میشه میشه اون هایی که لازم نیستن رو disable کنیم تا سبک تر بشن
مشکل من سنگینی نرم افزار های بک گراند نبود (سیستمم قوی هست ) مشکلی در اون رابطه نداره
ولی داخل همون پنجره به یکی از چیز هایی که برخوردم avg toolbar بود که وقتی سرچ کردم راجبش دیدم یه نوع ویروس طور هست که آموزش حذفش این بود نرم افزاری هست که داخل کنترل پنل باید فقط uninstall میکردمش که فکر کردم با این موضوع حل میشه که نمیشه

پ ن : خیلی موضوع آزار دهنده ای است اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.