تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ب نظر خودت چند سال عمر میکنی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض ب نظر خودت چند سال عمر میکنی؟

بیاین بگید چند سال به نظر خودتون عمر میکنید یا اینکه اصلا چند سال زندگی تو این دنیا کافیه؟من خودم 55 نهایت 60 بسه بعد از این سن همش پول دکتر و دواست این دنیا هم بیشتر ارزش نداره

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام

زندگي اروم و رو به راهي دارم ولي دوست دارم عمر كمي داشته باشم مثلا 40 نهايت 50 سال

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

ما قدیما که حالو روزمون خوب بود دوست داشتیم زیاد عمر کنیم اونزمان که زیاد می رفتیم تو طبیعت ورزشمی کردیم مجبور نبودیم مث خر کار کنیم صبح تا شب

ولی الان که وضعیت مملکت و دستشویی کردن توش....از ان طرف مجبوریم مثل حمار کار کنیم از اون ور هم مالیات و تورم و کوفت و زهر مار رو زیاد کردن هر چی هم کار مکنیم باید بدیم حکومت خرج پدر سگ بازی هاش بکنه

ازا ون ور هم این عالم و دنیای مجازی هم گند زده به روح و روانمون دایم اخبار منفی و دایم دست کاری میک نه تو مغز ادم

یعنی هم جسمی و هم روحی و روانی و ذهنی رو به افولیم همون 55 - 60 فکر می کنم کفایت کنه بسه دیگه
    Last edited by Yamani47; 22-01-2022 at 15:13.

5. این کاربر از Yamani47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

به امید خدا تو دهه 90 دوست دارم دنیارو ترک کنم چون مرگ تو پیری راحت تره. مرگ سخته اما تو 90 با یه سکته فکر میکنم خیلی بهتر باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2021

پيش فرض

متاسفانه اتفاق بدی که داره تو کشور میفته سوای مسائل اقتصادی همین امید به زندگی هستش که شبکه های مجازی و حقیقی معاند خوب روی این موضوع کار کردن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    با توجه به سبک زندگیم و وضعیت کلی سلامتیم و همچنین میزان عمر وابستگان نزدیکم....
    بین ۵۰ تا ۶۵ فکر می‌کنم عمر کنم.
    دوست دارم اگر قراره بیش از ۶۵ عمر کنم زمین‌گیر نشم، همش مریض نباشم. طوری نشه که همه ازم بیزار شن.
    الان که ۳۰ سالمه، احساس می‌کنم خیلی سریع گذشته. باورم نمیشه ۳۰ سالم شده. چشم به هم بزنم شده ۴۰ یا ۵۰ و بعدش هم سفر به عالم ناشناخته‌ها...
    یا برزخ و یا سیاهی مطلق و اتمام همه چیز....

9. 2 کاربر از alirecoba2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

به امید خدا تو دهه 90 دوست دارم دنیارو ترک کنم چون مرگ تو پیری راحت تره. مرگ سخته اما تو 90 با یه سکته فکر میکنم خیلی بهتر باشه
    ایشالله که همینطوره ولی دوست عزیز هرچی سن بالاتر میره وابستگی به دنیا بیشتر میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام.
    با توجه به سبک زندگیم و وضعیت کلی سلامتیم و همچنین میزان عمر وابستگان نزدیکم....
    بین ۵۰ تا ۶۵ فکر می‌کنم عمر کنم.
    دوست دارم اگر قراره بیش از ۶۵ عمر کنم زمین‌گیر نشم، همش مریض نباشم. طوری نشه که همه ازم بیزار شن.
    الان که ۳۰ سالمه، احساس می‌کنم خیلی سریع گذشته. باورم نمیشه ۳۰ سالم شده. چشم به هم بزنم شده ۴۰ یا ۵۰ و بعدش هم سفر به عالم ناشناخته‌ها...
    یا برزخ و یا سیاهی مطلق و اتمام همه چیز....
    چقدر جالب منم مثل شما فکر میکنم چند روز پیش با خودم حساب کردم الان شدم 33 دیگه نهایت چقدر عمر کنم 20 یا 25 سال دیگه، واقعا چقدر زود دیر میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سال 2045 است شما تو ماشین هوشمند خودران و برقی خودتون که فقط این اجازه رو به شما می ده که از خونه به محل کار و بالعکس رو برید نشستند و دارید تو گوشی هوشمندتون در مورد اینکه در آینده تکنولوژی هوش مصنوعی چقدر می تونه به بشر کمک کنه و آزادی هاشو بیشتر کنه مطالبی رو می خونید..................

به خونه که میرسید ربات هوشمند معلم بچتون داره بهش آموزش می ده..................

از بچتون می پرسید که بابا امروز چی یاد گرفتی عزیزم.......................

با خوشحالی می گه : امروز یادگرفتیم که فکر کردن جرم است............................

این مال خارجیاست ما در سال 2045 کشوری خواهیم داشت بدون نفت و گاز و معادن و جنگل و هرچی که هست خالی میشه، پر از جمعیت پیر و سالمند در نهایت یه چیزی بدتر از طالبان داره حکومت میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

50، با تخفیف 45

14. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •