تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: سوال در مورد پرداخت ارزی در یک سایت

آخر فروم باز Ehsan PCbase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض سوال در مورد پرداخت ارزی در یک سایت

سلام دوستان.. من قصد پرداخت اشتراک ماهانه این سایت رو دارم که ظاهرا بعد از پرداخت در یک گروه دیسکورد جوین میکنه.. میخواستم ببینم آیا امکان این هست که خودم کارت مجازی بگیرم و پرداخت انجام بدم یا باید با حساب و کارت وافعی انجام بشه؟ راستش در این زمینه یعنی پرداخت ارزی اطلاعات چندانی ندارم فقط یه جستجویی که انجام دادم دیدم که کارت خرید مجازی با مبلغ مشخص فروخته میشه. ممنون میشم توضیح بدید که چطور میتونم پرداخت رو انجام بدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام دوستان.. من قصد پرداخت اشتراک ماهانه این سایت رو دارم که ظاهرا بعد از پرداخت در یک گروه دیسکورد جوین میکنه.. میخواستم ببینم آیا امکان این هست که خودم کارت مجازی بگیرم و پرداخت انجام بدم یا باید با حساب و کارت وافعی انجام بشه؟ راستش در این زمینه یعنی پرداخت ارزی اطلاعات چندانی ندارم فقط یه جستجویی که انجام دادم دیدم که کارت خرید مجازی با مبلغ مشخص فروخته میشه. ممنون میشم توضیح بدید که چطور میتونم پرداخت رو انجام بدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر مطمئین نیستید و قند شکن مرغوب ندارید بهشون IP امریکا بدید ، بهترین کار اینه که شرکت های پرداخت ارزی بگیر با واسطه این کاررو بکنند. همین هایی که کردیت کارد مجازی میفروشن اکثرا براتون خرید آنلاین هم انجام میدن . یوزر پس لینک بهشون میدید حله .
    موفق باشید

3. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •