تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مشاوره خرید قطعات کامپیوتر(کیس) /کاربری خانگی٬عمومی/بودجه حدود ۷ میلیون/

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض مشاوره خرید قطعات کامپیوتر(کیس) /کاربری خانگی٬عمومی/بودجه حدود ۷ میلیون/

درود
    این قطعات را در حال حاضر دارم
    پاور گرین ۴۳۰ وات
    هارد ۱ ترابایت
    گرافیکddr3 GeForce g210 ، 1g
    کیس تسکو
    قصد خرید این قطعات را دارم
    مادربرد گیگابایت m410(یا ایسوس prime h510m e)
    پردازنده core i3 10100
    رم ۸ گیگ ddr4 2666 کواشیال
    ssd گیگابایت ۲۴۰
    چندتا سوال دارم:
    ۱: این سیستم مورد قبول است!؟ ایرادی نداره؟! پیشنهاد بهتری دارید؟!
    ۲:این گرافیک با این مادربرد ها همخوانی دارد! میشه استفاده کرد اصلا؟
    ۳ :ویندوز ۱۱ پشتیبانی میکنه بدون مشکل؟
    ۴_بین دو مدل مادربرد بالا نظر شما با کدام است؟(جواب این سوال خیلی اهمیت داره.)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

درود
    این قطعات را در حال حاضر دارم
    پاور گرین ۴۳۰ وات
    هارد ۱ ترابایت
    گرافیکddr3 GeForce g210 ، 1g
    کیس تسکو
    قصد خرید این قطعات را دارم
    مادربرد گیگابایت m410(یا ایسوس prime h510m e)
    پردازنده core i3 10100
    رم ۸ گیگ ddr4 2666 کواشیال
    ssd گیگابایت ۲۴۰
    چندتا سوال دارم:
    ۱: این سیستم مورد قبول است!؟ ایرادی نداره؟! پیشنهاد بهتری دارید؟!
    ۲:این گرافیک با این مادربرد ها همخوانی دارد! میشه استفاده کرد اصلا؟
    ۳ :ویندوز ۱۱ پشتیبانی میکنه بدون مشکل؟
    ۴_بین دو مدل مادربرد بالا نظر شما با کدام است؟(جواب این سوال خیلی اهمیت داره.)
    درود

۱: این سیستم مورد قبول است!؟ ایرادی نداره؟! پیشنهاد بهتری دارید؟! من خودم بخوام بردارم اینطوری انتخاب نمی کنم. رم رو همون 8 بردارید ولی 3200 نه 2666. CPU هم i5 نسل ده. i3 10100 خیلی جالب نیست. حتی رایزن 5 بگیرید بهتره. حالا اگر تصمیم تون قطعی شد یه سیستم بهتر پیشنهاد می دم. از i5 یا رایزن
    ۲:این گرافیک با این مادربرد ها همخوانی دارد! میشه استفاده کرد اصلا؟ مشکلی نداره. بله می شه استفاده کرد ولی گلوگاه می شه دیگه. گرافیک هم خیلی گرون شده طوری که نمی تونید زیر 4 تومن چیز جالبی پیدا کنید.
    ۳ :ویندوز ۱۱ پشتیبانی میکنه بدون مشکل؟ بله مشکل خاصی نیست ولی اگر 11 می خواید رم رو 16 ببندید. پیشنهاد می کنم همچنان روی 10 بمونید تا نسخه بهتری از 11 بیاد. ولی سیستم تون مشکلی نداره.
    ۴_بین دو مدل مادربرد بالا نظر شما با کدام است؟(جواب این سوال خیلی اهمیت داره.) قطعا ایسوس رو ترجیح می دم. خودم نمایندگی ایسوس هستم. گارانتی بهتری داره و قطعات هم موجوده. گیگا خیلی خوبه ها ولی الان کمتر کسی بر می داره. برای خودم بخوام سیستم ببندم یا ایسوس یا MSI بر می دارم.

ببینید بودجه و هدف استفاده از سیستم رو نفرمودید و من سلیقه خودم رو گفتم. اگر بودجه بگید می تونم یه سیستم بهتون پیشنهاد بدم.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود

۱: این سیستم مورد قبول است!؟ ایرادی نداره؟! پیشنهاد بهتری دارید؟! من خودم بخوام بردارم اینطوری انتخاب نمی کنم. رم رو همون 8 بردارید ولی 3200 نه 2666. CPU هم i5 نسل ده. i3 10100 خیلی جالب نیست. حتی رایزن 5 بگیرید بهتره. حالا اگر تصمیم تون قطعی شد یه سیستم بهتر پیشنهاد می دم. از i5 یا رایزن
    ۲:این گرافیک با این مادربرد ها همخوانی دارد! میشه استفاده کرد اصلا؟ مشکلی نداره. بله می شه استفاده کرد ولی گلوگاه می شه دیگه. گرافیک هم خیلی گرون شده طوری که نمی تونید زیر 4 تومن چیز جالبی پیدا کنید.
    ۳ :ویندوز ۱۱ پشتیبانی میکنه بدون مشکل؟ بله مشکل خاصی نیست ولی اگر 11 می خواید رم رو 16 ببندید. پیشنهاد می کنم همچنان روی 10 بمونید تا نسخه بهتری از 11 بیاد. ولی سیستم تون مشکلی نداره.
    ۴_بین دو مدل مادربرد بالا نظر شما با کدام است؟(جواب این سوال خیلی اهمیت داره.) قطعا ایسوس رو ترجیح می دم. خودم نمایندگی ایسوس هستم. گارانتی بهتری داره و قطعات هم موجوده. گیگا خیلی خوبه ها ولی الان کمتر کسی بر می داره. برای خودم بخوام سیستم ببندم یا ایسوس یا MSI بر می دارم.

ببینید بودجه و هدف استفاده از سیستم رو نفرمودید و من سلیقه خودم رو گفتم. اگر بودجه بگید می تونم یه سیستم بهتون پیشنهاد بدم.
    درود و سپاس بابت کمک و راهنمایی.
    بودجه را بالا حدود ۷ تومن اعلام کرده بودم.سیستم پیشنهادی شما قطعا بیشتر از اینها میشه اما بازم دوست دارم پیشنهاد شما رو هم بدونم ،حالا شما بفرمایید سیستم مورد نظر خودتون را ،شاید تجدید نظر کردم.
    در صورتی که چهار قطعه مورد نظر( مادربرد،پردازنده،رم ،ssd) قیمتش حدود ۱۰ تومن بشه و قطعات قبلی که دارم نخوام جایگزین کنم،مانعی نداره.
    Last edited by dvb595959; 10-10-2021 at 21:28.

5. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

درود و سپاس بابت کمک و راهنمایی.
    بودجه را بالا حدود ۷ تومن اعلام کرده بودم.سیستم پیشنهادی شما قطعا بیشتر از اینها میشه اما بازم دوست دارم پیشنهاد شما رو هم بدونم ،حالا شما بفرمایید سیستم مورد نظر خودتون را ،شاید تجدید نظر کردم.
    در صورتی که چهار قطعه مورد نظر( مادربرد،پردازنده،رم ،ssd) قیمتش حدود ۱۰ تومن بشه و قطعات قبلی که دارم نخوام جایگزین کنم،مانعی نداره.
    درود بر شما.

بله اشتباه از بنده بود که عنوان تاپیک رو کامل نخونده بودم.

چشم حتما یه سیستم تو همین رنج بهتون معرفی می کنم.

اگر عجله ندارید یه خورده صبر کنید من هر روز درگیر دادگاه و شکایت هستم. صندوق پیغام شخصی م هم پر شده پیام نمیاد و نمی ره برام.

همینطوری حدودی یه تقسیم بندی قیمت کنم.

CPU:4500

MB:3800

Ram:2500

SSD: 900

یه همچین رنجی بدست میاد که شاید 2 تومن بیشتر از بودجه شما باشه که می شه مادربورد و CPU رو ارزونتر انتخاب کرد. اون 2 تومن هم قابل حله.

7. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود بر شما.

بله اشتباه از بنده بود که عنوان تاپیک رو کامل نخونده بودم.

چشم حتما یه سیستم تو همین رنج بهتون معرفی می کنم.

اگر عجله ندارید یه خورده صبر کنید من هر روز درگیر دادگاه و شکایت هستم. صندوق پیغام شخصی م هم پر شده پیام نمیاد و نمی ره برام.

همینطوری حدودی یه تقسیم بندی قیمت کنم.

CPU:4500

MB:3800

Ram:2500

SSD: 900

یه همچین رنجی بدست میاد که شاید 2 تومن بیشتر از بودجه شما باشه که می شه مادربورد و CPU رو ارزونتر انتخاب کرد. اون 2 تومن هم قابل حله.
    با تشکر
    اتفاقا منم مشغول بودم و به نتایج زیر رسیدم
    مادربرد ایسوس h510m
    پردازنده i5 10400f
    ssd pny 240 فرم فاکتور 2.5
    رم لکسار ۱۶ گیگ ۳۲۰۰
    با بودجه هم جور شد.
    حالا بازم اگه نظر متفاوتی داشتین ممنون میشم

9. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با تشکر
    اتفاقا منم مشغول بودم و به نتایج زیر رسیدم
    مادربرد ایسوس h510m
    پردازنده i5 10400f
    ssd pny 240 فرم فاکتور 2.5
    رم لکسار ۱۶ گیگ ۳۲۰۰
    با بودجه هم جور شد.
    حالا بازم اگه نظر متفاوتی داشتین ممنون میشم
    درود

بسیار عالی ولی رم تون بسیار آشغال هست حتما از برند کروشال یا هیوندای یا ای دیتا یا کینگ مکس که بهترین ها هستند تهیه کنید. لکسار مورد تایید من نیست. بازخورد خوبی ازش نداشتم چه تو بحث رم چه هارد. پردازنده تون هم عالیه به نظرم از سری f برندارید همون معمولی که گرافیک هم داره بردارید. حدود 400 تومن تفاوت قیمت دارن.

بقیه انتخاب هاتون عالیه و نظر من هم همین هاست. به نظرم قیمت هم حتی خیلی خوب بهتون دادن. امروز قیمت این ها از بودجه شما بیشتر می شد من الان چک کردم.

یه مورد هم من کم دیدم و اون خنک کننده مناسب هست. انتخاب با خودتون. ولی Deep Cool خوبه.

11. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود

بسیار عالی ولی رم تون بسیار آشغال هست حتما از برند کروشال یا هیوندای یا ای دیتا یا کینگ مکس که بهترین ها هستند تهیه کنید. لکسار مورد تایید من نیست. بازخورد خوبی ازش نداشتم چه تو بحث رم چه هارد. پردازنده تون هم عالیه به نظرم از سری f برندارید همون معمولی که گرافیک هم داره بردارید. حدود 400 تومن تفاوت قیمت دارن.

بقیه انتخاب هاتون عالیه و نظر من هم همین هاست. به نظرم قیمت هم حتی خیلی خوب بهتون دادن. امروز قیمت این ها از بودجه شما بیشتر می شد من الان چک کردم.

یه مورد هم من کم دیدم و اون خنک کننده مناسب هست. انتخاب با خودتون. ولی Deep Cool خوبه.
    درود
    رم را تعویض کردم با کروشیال.
    پردازنده هم با توجه به اینکه یک گرافیک هر چند ضعیف از قبل داشتم انتخاب کردم حالا بعدها اگه نیازی بود که میشه براش مجزا خرید کرد هرچند حدس میزنم اصلا بعدها نیاز پیدا نکنم با شناختی که از خودم دارم.اما اگر گرافیک نداشتم حتما همین کاری رو میکردم که شما فرمودین.
    در مورد فن هم واقعا احساس نیاز نکردم باز چون من استفاده خاص و سنگینی از سیستم ندارم.مخصوصا اصلا اهل بازی نیستم حتی ساده ترین بازی ها.حالا باز اگه بعدها لازم شد نهایتش یکی تهیه میکنم.
    در مورد بودجه هم حدود ۱۰۵۰۰ شد سوءتفاهم نشه یک وقت.
    و در پایان لازم میدونم از شما تشکر کنم بابت تمام کمک هایی که با وجود مشغله ای که داشتین دریغ نفرمودین.
    انشاءالله که مشکلات شما هم هر چه زودتر برطرف بشه.
    شاد باشید و در پناه پروردگار.

13. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود

درود
    قطعات به دستم رسید و نصب کردم اما مشکلی پیش اومده توی این لینک مطرح کردم ممنون میشم کمکم کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •