تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: داشتن بیماری خود-ایمنی/Auto-immune با زدن واکسن کرونا ناسازگار و خطرناک هست؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام و احترام مجدد

الان اومدم ببینم به پستم پاسخ دادید یا خیر که دیدم کلا پستم وجود نداره. دیشب براتون گذاشته بودم.

عرض کرده بودم به طور خلاصه که شما باید به سه تخصص مراجعه کنید به ترتیب اولویت مغز و اعصاب - خون و آنکولوژی - غدد . حتما حداقل مغز و اعصاب رو برید. برای آزمایش خون در بیمارستان میلاد که بهترین هست یه صحبتی بکنید با مسئولش یا همونی که نوبت می ده شرایط تون رو بفرمایید سریع تر صداتون می کنن. من خودم می رفتم 30 تا 45 دقیقه بیشتر طول نداشت.

بله صحیح می فرمایید کورتون خیلی عوارض داره ولی چاره چیه؟ طب سنتی که دروغی بیش نیست. من خودم زدم و پدرمم که سرطان داشت هم می زد هم می خورد. صورت شون پف کرده بود. اصلا چهره قبل و بعدشون مشخصا تغییر کرده بود.

ببینید گاهی شما مشکلی نمی بینید ولی یهو بروز می کنه چه بهتر که پیش بینی و کنترلش کنید.

من هستم باز هم پیامی داشتید بفرمایید.

من فکر کنم چون شماره تماس بیمارستان میلاد رو گذاشته بودم پستم پاک شده نمی دونم.

در خدمتم

سلام و وقت بخیر،

ممنون بابت اطلاعات مفید. پیگیری می‌کنم. خیلی لطف کردید. سوالی داشتم حتما از شما خواهم پرسید. آرزوی سلامتی و شادی برایتان دارم و امیدوارم هیچگاه کارتان به بیمارستان و دوا و دکتر نیفته.

موفق باشید

2. این کاربر از Superist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام و ادب مجدد

خیر این حرف اشتباه هست و هیچ خطری نداره.

اصلا برای اینکه خیال تون صد در صد راحت بشه به اورژانس زنگ بزنید با پزشک کشیک صحبت کنید یا از اپراتور راهنمایی بگیرید.

واکسن کرونا (همه نوعش) فقط برای یک قشر خطرناکه اونم کسایی که مبتلا به کرونا هستن در حال حاضر که می خوان واکسن بزنن یا ویروس در بدن شون هست ولی علائم ندارن. همین.

باز هم انگلیسی سرچ کنید تا مطمئن بشید.
    خوب واکسم های مجزه آساتون چکار کرد تا الان؟ ما که نه واکسم زدیم نه ماسک هیچیمون نشد همه جا هم رفتیم همه کار هم کردیم الان هم سه دوزی هاتون تختهای بیمارستان را اشغال کردن عجب علمی خخخ

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام

من دو سال پیش بخاطر مشکل تاری دید در یک چشم برای مدت سه چهار روز رفتم پیش متخصص و بعد گفت خود ایمنی هست و بعد هم خودش خوب شد و فقط اندکی هنوز تاری در اون چشم هست. چند ماه پیش هم بیرون شهر بودم و در مقابل آفتاب زیاد قرار گرفتم که آفتاب سوختگی شدید روی دستهام شد که باعث خارش شدید و آزار دهنده برای یه هفته شد و بعد رفع شد و اینطور که جستجو کردم به احتمال زیاد اون زیاد قرار گرفتن زیر آفتاب و خارش در روی دست و قسمت های زیر نور آفتاب واکنش بیماری خود ایمنی بوده باشه.
    البته من دارو مصرف نمی کنم و فقط همین دو مورد در این دو سال بوده که گفتم. شنیدم افرادی که بیماری خود ایمنی دارند ممکنه واکسن کرونا براشون خطرناک باشه و عوارض شدید یا مرگ داشته باشه. آیا این درسته یا شایعه هست؟ الان می ترسم برم واکسن بزنم که نکنه بلایی سرم بیاد.

ممنون
    شما کجایی الان امیدوارم واکسم نزده باشی الان هم که گندشون درومده

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

خیلی ها با این واکسم ها از بین رفتن

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شما کجایی الان امیدوارم واکسم نزده باشی الان هم که گندشون درومده
    سلام،

من حالم خوب هست و هر سه دوز واکسن قلابی سینوفارم رو هم زدم. من هیچ داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف نمی کنم و اون علائمی که گفتم خوشبختانه تا الان دیگه برنگشت و شاید یه روز دوباره مشکلی از سیستم ایمنی برام پیش بیاد. اون افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند نباید واکسن رو بزنن. دو سه روز پیش هم خبری از خود چین درباره تحقیق روی سینوفارم گفته که بعد از 6 ماه کارایی این واکسن خیلی پایین میاد و تقریبا دفاع و پادتنش بعد از 6 ماه از بین میره و انگار اصلا واکسنی دریافت نشده باشه. این تحقیق یک گروه داخل خود چین کمونیست هست. در هر صورت بسیاری از سر ترس، یا نگرانی از سر اینکه بعدا کارت و استعلام دریافت واکسن در جایی بخوان رفتن زدن. اینکه بگیم کسی هم واکسن نزنه خلاف باور علمی هست؛ ولی چاره چیه که واکسن غربی واسه مردم ضرر و برای خودشون موهبت هست.
    به نظرم نباید دلخوش به واکسن بود و باید همین ماسک، بهداشت دست و شتشوی خوب دست و صورت، ضدعفونی و مهم تر از همه اگر امکان دارد فاصله گیری اجتماعی رعایت بشه تا ببینیم چی میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام،

من حالم خوب هست و هر سه دوز واکسن قلابی سینوفارم رو هم زدم. من هیچ داروی سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف نمی کنم و اون علائمی که گفتم خوشبختانه تا الان دیگه برنگشت و شاید یه روز دوباره مشکلی از سیستم ایمنی برام پیش بیاد. اون افرادی که داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند نباید واکسن رو بزنن. دو سه روز پیش هم خبری از خود چین درباره تحقیق روی سینوفارم گفته که بعد از 6 ماه کارایی این واکسن خیلی پایین میاد و تقریبا دفاع و پادتنش بعد از 6 ماه از بین میره و انگار اصلا واکسنی دریافت نشده باشه. این تحقیق یک گروه داخل خود چین کمونیست هست. در هر صورت بسیاری از سر ترس، یا نگرانی از سر اینکه بعدا کارت و استعلام دریافت واکسن در جایی بخوان رفتن زدن. اینکه بگیم کسی هم واکسن نزنه خلاف باور علمی هست؛ ولی چاره چیه که واکسن غربی واسه مردم ضرر و برای خودشون موهبت هست.
    به نظرم نباید دلخوش به واکسن بود و باید همین ماسک، بهداشت دست و شتشوی خوب دست و صورت، ضدعفونی و مهم تر از همه اگر امکان دارد فاصله گیری اجتماعی رعایت بشه تا ببینیم چی میشه.
    نه ممنون من واکسم نزدم و ماسک هم نمیزنم هیچ باوری هم به کرونای خیالی ندارم ضمنا شانس آوردی واکسم غربی نزدی اونا که خیلی خطرناک تر هستن کلا ایرانیا تو دنیا نیستن همه جهان تظاهرات و اعتراض ضد واکسم هست هر کی میخواد هزار کوفت زهر مار و سرطان بگیره و یا سکته کنه بمیره میره واکسم میزنه برید با علم خوش باشید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •