تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: طالبان ورزش زنان در افغانستان را ممنوع کرد

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض طالبان ورزش زنان در افغانستان را ممنوع کرد

طالبان ورزش زنان در افغانستان را ممنوع کرد

در کشور تحت حکومت طالبان، زنان حق انجام ورزش نخواهند داشت و طالبان رسما این موضع را اعلام کرده است

به گزارش نیویورک پست، احمدالله وثیق در مصاحبه با SBS نیوز گفته زنان و دختران افغانستان مجاز نیستند به انجام کریکت یا هر ورزش دیگری بپردازند زیرا چنین فعالیت هایی برای آن ها ضرورتی ندارد. وثیق در این باره گفته:

فکر نمی کنم زنان و دختران مجاز به انجام کریکت باشند زیرا لزومی ندارد آن ها به انجام این ورزش بپردازند. در کریکت ممکن است شرایطی ایجاد شود که صورت یا بدن آن ها پوشیده نباشد و اسلام اجازه نمی دهد زنان به این شکل دیده شوند. اگر هم این اتفاق نیفتد، فیلم و عکس های این زنان در نهایت دیده خواهد شد و این اتفاق نباید رخ دهد. اسلام و امارت اسلامی، به زنان اجازه انجام هیچ ورزشی نمی دهد.

وثیق ماه گذشته در گفتگو با SBS پشتو اظهار داشت فقط تیم ملی مردان کریکت افغانستان مجاز است به فعالیتش ادامه دهد و آن ها با سفر این تیم در ماه نوامبر به استرالیا جهت برگزاری یک مسابقه، موافقت کرده اند. با این حال، شورای بین المللی کریکت، بازی استرالیا و افغانستان را در پی اظهارات وثیق لغو کرد چرا که تمام 12 عضو این شورا باید تیم زنان هم داشته باشند. با این حال طالبان برنامه ای ندارد تا موضعش درباره ورزش زنان را تغییر دهد.

وثیق درباره ممنوعیت ورزش زنان در افغانستان ادامه داد:

حتی اگر با مشکلات و مخاطراتی روبرو شویم، باید برای دین مان بجنگیم تا از قوانین اسلام پیروی شود. ما از ارزش های اسلامی نخواهیم گذشت، حتی اگر به قیمت واکنش های منفی و مخالفت ها تمام شود. ما قوانین اسلامی را کنار نخواهیم گذاشت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

تیم کریکت شون که دیگه خیلی پوشیده هستن. فکر کنم قبلا یه مستند راجع به ورزش کریکت شون هم دیده بودم. تیم اسکیت و فوتبال شون هم همینطورن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2021

پيش فرض

طالبان رو خود انگل.یس و آمریکا سر کار آوردن. از 2 سال قبلش اعضای خیزش مردمی که تنها نیروی واقعی در برابر تروریستها بودن رو قلع و قمع کردن تا زمینه مساعد بشه برای حالا
    من حوالی خرداد که اکثر مردم سرگرم مناظرات همتی و رییسی و .... بودن و اصلا حرفی هم از طالبان توی رسانه های بدردنخور ما نبود به همکارم گفتم بزودی اینا میان سر کار و بدبختی برای ما درست می کنن
    یعنی موضوعی رو که من با پیگیری رسانه های اونور آب فهمیده بودم کشورای غربی با اونهمه سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسی که دارن میخوان بگن نمی دونستن؟!!
    اشرف غنی مأموریتش تموم بود. سدهای متعدد روی حقآبه ی ایران رو انگل.یس از از راه پیمانکارهای هندی در دوره ی غنی درست کرد تا نصف ایران رو بی آب و خشک و تبدیل به کانون ریزگرد و بدبختی برای اون نصفه ی بدبخت دیگه کنه. غنی هم اونقدر احمق بود که روز افتتاح آخرین سدی که آخرین قطره های آب ورودی به ایران رو هم جلوشو می گیره خودش بند رو آب داد و گفت آب در برابر نفت. آبها رو هم طالبان معلومه صرف چی می کنه: کاشت گسترده ی خشخاش و پیامدهاش برای ما
    درآمد روزانه 20 میلیون دلار ایران از صادرات به اونجا هم شد صفر و یک قدم بزرگ دیگه در جهت صفر کردن درآمد ارزی کشور
    چنان حساب شده اوضاع افغانستان رو از همه لحاظ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و .... جلو بردن که انگار با ابرکامپیوتر تک تک پارامترها و سناریوها و مقادیر انحرافشون محاسبه شده بود اما در ظاهر همه ی کشورای غربی خودشونو زدن به اون راه که عه ما نبودیم
    Last edited by NikolaTesla; 09-09-2021 at 19:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •