تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: خرید سیستم با حداقل بودجه برای فتوشاپ

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

جناب ساسان بزرگوار براتون یه سیستم نوشتم که با همون حدود 13 تا 14 تومن جمع بشه و انتخاب مانیتور و SSD با خودتون.

TOSHIBA P300 1TB SATA HDD -----1000هارد

GREEN GP350A-ECO Rev3.1-----750پاور

KINGMAX 8GB 2666MHz CL17-----1000رم

GIGABYTE H310M S2V------1750مادربورد

INTEL Core i3-9100 Tray------3100سی پی یو

GIGABYTE GT 1030 Low Profile 2GB----3650گرافیک

DEEPCOOL Gammaxx 400 V2 Blue-----825خنک کننده سی پی یو

GREEN Z1 Ario-----1120کیس

مجموع : 13200

الان این سیستم خیلی بهتر هست. در مورد SSD گفتم نظر خودتون استفاده بشه 480 تا 512 گیگش حدود 1200 تا 1500 هست. خیلی برای کار با فتوشاپ و اتوکد و تری دی مکس و. ... سرعت کارتون بالا می ره.

مانیتور خیلی گرون شده. نمی دونم چی پیشنهاد بدم. چون هیچ کدوم از مدل های موجود قیمت واقعی شون نیست. بازم اگر بگید براتون یه مدل MSI معرفی کنم که کیفیتش خیلی بالاست و حدود 5 تا 6 تومن و اگر نخواستید ایسوس هم هست ولی من خیلی برای کار گرافیکی توصیه نمی کنم. بیشتر برای گیمینگ خوبه.
    درررود بر اقا محسن گل خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی شما زحمت کشیدید ی کیس دارم فکرکنم سیستم رو اون سوار کنم مقرون ب صرفه باشه

مانیتور هم بله خیلی گرون شده از برند ام اس ای که فرمودید یکی دیدم 27 اینچ 6 تومن خیلی وسوسه انگیزه

2. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

درررود بر اقا محسن گل خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی شما زحمت کشیدید ی کیس دارم فکرکنم سیستم رو اون سوار کنم مقرون ب صرفه باشه

مانیتور هم بله خیلی گرون شده از برند ام اس ای که فرمودید یکی دیدم 27 اینچ 6 تومن خیلی وسوسه انگیزه
    سپاسگزارم از اظهار لطف شما.

MSI بی نظیره. اگر با گارانتی ماتریکس می تونید تهیه کنید خیلی خوبه. من نمی دونم چه مدلی رو انتخاب کردید ولی 6 تومن یه مقدار گرونه برای 27 اینچ مگر اینکه 4K باشه. باز هم چون کار شما گرافیک هست و دسکتاپ تهیه می کنید با همین بودجه اگر TV هم تهیه کنید ضرر نکردید. مثلا یه 43 اینچ ایکس ویژن با وضوح 4K انتخاب هوشمندانه تری هست. MSI تفکیک رنگ هاش جادویی هست. بعد جناب ساسان همونطور که می دونید اتوکد و فتوشاپ و کلا نرم افزارهای طراحی و گرافیکی پر از منو های مختلف هست. شما اگر صفحه نمایش بزرگتر و با وضوح بیشتر داشته باشید کارتون خیلی راخت تر هست. به TV هم جدی فکر کنید حتی می تونید با بودجه کمتر مثلا یه TV 32 اینچ سامسونگ بردارید از بازار قاچاق البته.

اگر کیس رو از صورتحساب کم کردید به جاش یه ماژول رم 8 از همون برند بردارید. کیس خیلی مهم نیست به نظر منم پول دور ریختن هست.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سپاسگزارم از اظهار لطف شما.

MSI بی نظیره. اگر با گارانتی ماتریکس می تونید تهیه کنید خیلی خوبه. من نمی دونم چه مدلی رو انتخاب کردید ولی 6 تومن یه مقدار گرونه برای 27 اینچ مگر اینکه 4K باشه. باز هم چون کار شما گرافیک هست و دسکتاپ تهیه می کنید با همین بودجه اگر TV هم تهیه کنید ضرر نکردید. مثلا یه 43 اینچ ایکس ویژن با وضوح 4K انتخاب هوشمندانه تری هست. MSI تفکیک رنگ هاش جادویی هست. بعد جناب ساسان همونطور که می دونید اتوکد و فتوشاپ و کلا نرم افزارهای طراحی و گرافیکی پر از منو های مختلف هست. شما اگر صفحه نمایش بزرگتر و با وضوح بیشتر داشته باشید کارتون خیلی راخت تر هست. به TV هم جدی فکر کنید حتی می تونید با بودجه کمتر مثلا یه TV 32 اینچ سامسونگ بردارید از بازار قاچاق البته.

اگر کیس رو از صورتحساب کم کردید به جاش یه ماژول رم 8 از همون برند بردارید. کیس خیلی مهم نیست به نظر منم پول دور ریختن هست.

ارادتمندم قربان

این مدل مانیتور رو گفتم 6300 دیجی کالا قیمت زده کلا خیلی گرون شده و سی و دو اینچ هم برام خیلی بنظر بزرگ میاد و بهش فکر کردم گفتم مناسبم نیس
    بله رم رو هشت کنم فکر کنم عالی بشه

6. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

به هیچ وجه از tv به عنوان مانیتور استفاده نکنید ؛ اگر کیفیت واقعی براتون مهمه
    تلویزیون ها تاخیر بالایی دارن و هم تراکم پیکسلی پایین و خیلی ویژگی های دیگه.. حتی تلویزیون های مدل بالا

8. این کاربر از ghnjfg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •