تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ویندوز روی ایکون نصب هنگ میکند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2021

پيش فرض ویندوز روی ایکون نصب هنگ میکند

سلام وقت بخیر .
    یک سوال داشتم میخوام روی سیستم ویندوز نصب کنم وقتی ایکون ویندوز 10می اید دایره گردی که زیر ایکون میچرخدتا صفحه بعدی نصب بیایید روی همین ایکون سیستم هنگ میکند و میمونه.رم گرافیک .پاور هم تعویض کردم جواب نگرفتم ازهاردهم صدای نمیایید .دستگاه دیباگرهم روی سیستم نصب کردم کد A.2رانشان میدهد.ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل حل شود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام وقت بخیر .
    یک سوال داشتم میخوام روی سیستم ویندوز نصب کنم وقتی ایکون ویندوز 10می اید دایره گردی که زیر ایکون میچرخدتا صفحه بعدی نصب بیایید روی همین ایکون سیستم هنگ میکند و میمونه.رم گرافیک .پاور هم تعویض کردم جواب نگرفتم ازهاردهم صدای نمیایید .دستگاه دیباگرهم روی سیستم نصب کردم کد A.2رانشان میدهد.ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل حل شود.
    سلام خدمت شما

در مورد بحث دیباگر و ... نظری ندارم.

ولی آخرین نسخه ویندوز 10 در بعضی از سیستم ها خیلی طول داره تا صفحه اصلی نصب از محیط بوت بالا بیاد. ما خودمون فکر می کردیم فایل یا فلش هامون مشکل داشته باشه ولی روی سیستم های با رم 32 و هارد SSD هم مشکل پا برجا بود.
    شما نهایتا 1 ساعتی صبر کنید (هرچند روی سیستم های امروزی حدود 10 تا 15 دقیقه بیشتر لازم نیست.) ببینید صفحه نصب بعدی میاد یا خیر. اطلاع بدید. نهایتا می تونید سیستم رو بیارید براتون نصب کنیم. ضمنا اگر مادربورد هم مشکل داشته باشه این مورد به وجود میاد البته من فقط مادربورد های ایسوس رو دیدم که چنین مشکلی داشتند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •