تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: نیاز بخ راهنمایی برای خرید مادر بورد ضد شوک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض نیاز بخ راهنمایی برای خرید مادر بورد ضد شوک

با عرض سلام خدمت همگی
    من یکی از مهندسین کامپیوتر قدیمی هستم که با سیستم عامل DOS فارغ التحصیل شده ام . و سالها از کامپیوتر دور بوده ام. مادر بورد فعلی من ASUS P5G41t-m lx است این مادر بورد اگر چه بنظر ساده است البته به درد بازی نمی خورد ولی دارای سیستم سخت افزار anti surge است .
    الان بعد از 8 سال قصد ارتقاء مادر بورد خودم را دارم کدام مادر بورد ایسوس این قابلیت را دارد.( منظورم در منوی بایوس نیست ، این مادر بورد از لحاظ سخت افزاری دارای چیپست آنتی شوک است، قابلیّت بزرگی است که نمی توانم در مورد آن توضیح بدهیم) کسی اطلاعات دارد ممنون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همگی
    من یکی از مهندسین کامپیوتر قدیمی هستم که با سیستم عامل DOS فارغ التحصیل شده ام . و سالها از کامپیوتر دور بوده ام. مادر بورد فعلی من ASUS P5G41t-m lx است این مادر بورد اگر چه بنظر ساده است البته به درد بازی نمی خورد ولی دارای سیستم سخت افزار anti surge است .
    الان بعد از 8 سال قصد ارتقاء مادر بورد خودم را دارم کدام مادر بورد ایسوس این قابلیت را دارد.( منظورم در منوی بایوس نیست ، این مادر بورد از لحاظ سخت افزاری دارای چیپست آنتی شوک است، قابلیّت بزرگی است که نمی توانم در مورد آن توضیح بدهیم) کسی اطلاعات دارد ممنون.
    سلام خدمت شما

منظورتون این هست؟
    Anti-Surge Protection Design detects overvoltage conditions and prevents voltage surges from spreading in real time. It also actively cuts off the overvoltage supply to protect the system.
    1. Real-time over voltage detection.
    2. Active protection against potential damage to your motherboards and systems.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همگی
    من تو نمایندگی ایسوس هستم. اینی که شما می گید رو نه من اطلاع درستی دارم نه همکاران ولی یه بررسی کردیم شما می تونید این مادربورد رو تهیه کنید یه چنین ویژگی که می گید رو مشابهش رو داره.
    ASUS PRIME X299-Edition 30 قیمت امروزش 23.5 م هست. فقط هم پردازنده های سری X اینتل رو ساپورت می کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

با عرض سلام خدمت همگی
    برادر عزیز ، شما اول باید میزان بودجه تون رو مشخص کنید . طبیعتا هر چقدر بیشتر پول بدین امکانات و قابلیت های مادربرد بیشتر میشه . در مورد Anti Surge باید بگم که بیشتر برای اورکلاک کردن کاربرد داره چون فقط با اورکلاک کردن مجبوریم ولتاژ پردازنده یا حافظه یا گرافیک مجتمع انبرد رو افزایش بدیم . به دلیل خطرناک بودنش که باعث وارد شدن شوک ولتاژ به قطعه میشه این قابلیت Anti Surge رو میزارن .

در ثانی باید مشخص کنید که استفادتون از کامپیوتر چیه ؟
    اگر به دنبال گیم های روز و رندرگیری برای محیط هایی مثل 3dmax یا موتور گرافیکی مثل Unity یا Unreal Engine هستین باید بودجه هنگفتی رو بزارین چون بازار سخت افزار به شدت خرابه .

اما اگر به دنبال درس و فیلم و استفاده های رومزه و عادی هستید میتونید با خیال راحت با تهیه یه دونه مادربرد با گرافیک مجتمع کارتون رو راه بندازید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •