تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره برای خرید کارت گرافیک ارزان

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض مشاوره برای خرید کارت گرافیک ارزان

بنده نیاز به یک کارت گرافیکی ارزان دارم که روی مادر برد

MSI PH61A P35
    نصب می خواهم بکنم هیچ گونه کار گرافیکی با ان نمی خواهم انجام دهم بلکه فقط چون سیستم فاقد کارت گرافیک است روی نرم افزار های مثل Google Earth یا Google Maps یا برخی سایت های یک سری نمودار ها رو نمایش می ده کمی لود شدن تصاویر به سختی انجام می پذیره و خوب و باکیفیت هم لود نمی شه تصاویر

در حد 1 گیگی هم باشد کارت گرافیکی اش فکر می کنم که کفایت کند فقط از برند های متفرقه نمی خواهم باشد و هیچ اپشن و تکنولوژی خاصی هم نمی خواهم که داشته باشد فقط با دوام باشد

با تشکر از راهنمایی عزیزان و دوستان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

بنده نیاز به یک کارت گرافیکی ارزان دارم که روی مادر برد

MSI PH61A P35
    نصب می خواهم بکنم هیچ گونه کار گرافیکی با ان نمی خواهم انجام دهم بلکه فقط چون سیستم فاقد کارت گرافیک است روی نرم افزار های مثل Google Earth یا Google Maps یا برخی سایت های یک سری نمودار ها رو نمایش می ده کمی لود شدن تصاویر به سختی انجام می پذیره و خوب و باکیفیت هم لود نمی شه تصاویر

در حد 1 گیگی هم باشد کارت گرافیکی اش فکر می کنم که کفایت کند فقط از برند های متفرقه نمی خواهم باشد و هیچ اپشن و تکنولوژی خاصی هم نمی خواهم که داشته باشد فقط با دوام باشد

با تشکر از راهنمایی عزیزان و دوستان
    سلام و احترام خدمت شما.
    عرض کنم که سیستم شما از گرافیک سی پی یو استفاده می کنه و خود درایور گرافیک تون اتومات تشخیص می ده که برای چه برنامه ای از کدوم گرافیک استفاده کنه ولی شما می تونید از خود نرم افزار درایور انویدیا تعیین کنید چه برنامه ای با چه گرافیکی بالا بیاد.
    اون کندی برنامه ها یا لگ هم که فرمودید خیلی بعید هست به گرافیک مربوط باشه. معمولا به خاطر رم هست یا ویروس و بدافزار یا ویندوز.
    با این حال نفرمودید بودجه تون چه مقدار هست.
    اگر دسته دوم خواستید گرافیک 9500 GT از برند XFX هست که DDR3 هم هست و تا 2 گیگ در اختیارتون می ذاره به صورت شیر قیمتش 550 هست.(دقت کنید که 9500 ها خیلی هاشون DDR2 هستند و نهایتا 1 گیگ ولی اینی که من می گم 2 گیگ و DDR3 هست)
    اگر نو هم خواستید از برند سافایر HD 6450 هست که اون 1 گیگ هست. قیمتش هم حدود 900 هست.
    GT 710 هم هست منتها از برندهای ناشناخته که فروشنده ها میندازن. اون هم اگر برندی مثل ایسوس خواستید حدود 1.6 هست.

باز هم آگاه باشید مطمئنا مشکل شما ربطی به گرافیک نداره. من فکر کنم رم کمی دارید. ببینید گرافیک های خیلی بهتری هم هست ولی شما مشکل گلوگاه پیدا می کنید. حتی با همین 710 هم همینطور.
    Last edited by mohsenP3000; 28-08-2021 at 19:36.

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yuri Gagarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

سلام و تشکر بابت اطلاعاتتون

دست دوم که اصلا و ابدا تو مملکتی که جنس اک بند می خره ادم بهش می اندازند دیگه وای به حال دست دوم

اگر نو هم خواستید از برند سافایر HD 6450 هست که اون 1 گیگ هست. قیمتش هم حدود 900 هست.
    اینو هستم
    سوال اینکه شما خودتون فروشنده ایید ؟ از خودتون می تونم تهیه کنم ؟

5. این کاربر از Yuri Gagarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام و تشکر بابت اطلاعاتتون

دست دوم که اصلا و ابدا تو مملکتی که جنس اک بند می خره ادم بهش می اندازند دیگه وای به حال دست دوم

اینو هستم
    سوال اینکه شما خودتون فروشنده ایید ؟ از خودتون می تونم تهیه کنم ؟
    بله. می تونید تهیه کنید مشکلی نداره.

صبح یه پیام بدید من موجودی رو چک می کنم و در خدمت تون هستم.

حالا که انقدر هم سختگیر هستید این لینک رو ببینید من اینو موجود دارم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز مشخصات و اطلاعات لازم رو در موردش کامل مطالعه کنید. سوالی هم بود در خدمتم. بسته بندی و همه چیز دقیقا همینه.

7. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •