تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: درخاست کمک برای حل مشکل نصب نشدن درایور در ویندوز 10

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض درخاست کمک برای حل مشکل نصب نشدن درایور در ویندوز 10

سلام
    بنده یک کارت PCI دارم بنام tbs8920 tv tuner card و این مدل اصلا درایورش روی ویندوز 7 نصب نمیشه دیگه ویندوز 10 که جای خود دارد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقایان لطفا کمک کنید این مشکل نصب نشدن صحیح درایور حل بشود چون مشکل خیلیها هم هست حتی کاربران خارجی البته با ویندوز قدیمیتر مشکلی نداره ولی اصلا نمیتونم بعد از عمری استفاده از ویندوز 10 بسمت ویندوز xp بروم

با و بدون فعال سازی UEFI هم تست کردم درایور نصب نمیشود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    بنده یک کارت PCI دارم بنام tbs8920 tv tuner card و این مدل اصلا درایورش روی ویندوز 7 نصب نمیشه دیگه ویندوز 10 که جای خود دارد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اقایان لطفا کمک کنید این مشکل نصب نشدن صحیح درایور حل بشود چون مشکل خیلیها هم هست حتی کاربران خارجی البته با ویندوز قدیمیتر مشکلی نداره ولی اصلا نمیتونم بعد از عمری استفاده از ویندوز 10 بسمت ویندوز xp بروم

با و بدون فعال سازی UEFI هم تست کردم درایور نصب نمیشود
    سلام خدمت شما
    منم این مدل رو دارم. این D...V.B ها مثل حالتی که XP نصب بود یا ویستا ازشون انتظار نداشته باشید که نصب شن و در دیوایس منیجر به نام خودشون نشون داده بشن. اما نگران هم نباشید به راحتی مثل سابق در چند برنامه قابل استفاده هستند که توضیح می دم.

اما راه حل مشکل شما
    0- اول از همه دقت داشته باشید که آخرین نسخه ویندوز 10 نصب باشه. اگر هم آخرین نیست ورژن های 2020 به بعد باشه.
    1- درسته که درایورش نصب نشده و به درستی کار نمی کنه ولی در همون دیوایس منیجر به عنوان کارت PCI شناسایی شده. از اونجا پیداش کنید و Uninstall کنید. هر برنامه مرتبطی با درایورش رو کاملا حذف کنید. با برنامه های حذف حرفه ای.
    2- سیستم رو خاموش کنید.
    3- کارت رو از اسلات pci خارج کنید.
    4- سیستم رو بالا بیارید و دوباره دیوایس منیجر رو چک کنید که اثری از شناسایی کارت باقی نمونده باشه.
    5- حالا یه چندتا فایل ریجیستری هست که باید نصب کنید. اصلا هم سخت نیست فقط کافیه که دوبار روشون کلیک کنید. من در ادامه قرارشون می دم. البته الان به PC دسترسی ندارم بعد اینکه برگشتم منزل پست رو ویرایش می کنم و ادامه می دم.
    توضیح : این کارت توسط شرکت اصلی سازنده دیگه پشتیبانی نمی شه اما برای استفاده در اکثر نرم افزارهای دانلود مثل اسکای نت و ... درایور های اختصاصی براش نوشته شده که بعد نصب فایل های رجیستری می تونید اون ها رو دانلود و نصب و استفاده کنید. اتفاقا در ویندوز 10 ثبات کارت و دانلود بیشتر هست. یعنی خبری از هنگ کردن و داغ کردن های بی مورد نیست.

این پست رو گذاشتم و کامل می کنم به زودی و برنامه ها رو قرار می دم. کارت خوبیه بعد 10 سال.

3. این کاربر از 1fahim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام خدمت شما
    5- حالا یه چندتا فایل ریجیستری هست که باید نصب کنید. اصلا هم سخت نیست فقط کافیه که دوبار روشون کلیک کنید. من در ادامه قرارشون می دم. البته الان به PC دسترسی ندارم بعد اینکه برگشتم منزل پست رو ویرایش می کنم و ادامه می دم.
    اقا بیصبرانه منتظر فایلها هستم امیدوارم مشکلی برای اپلود نداشته باشید و اگر دسترسی به سی دی درایور این کارت هم دارید خواهش میکنم یک ایمیج iso بگیرید و اپلود کنید خودم هم یعنی فکر نمیکردم اینجا جواب بگیرم.....فقط اگر اون فایلهایی که خود شما استفاده میکنید مثل اسکای نت و پلیرها هم اپلود کنید

یک کارت prof 8000 pcie هم دارم که متاسفانه کلا سیستم شناسایی نمیکنه فکر میکنم بخاطر قطعی های مکرر برق برد این کارت اسیب دیده باشه
    Last edited by NinjaLord; 21-08-2021 at 14:55.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

عزیزم با این اوضاع شیوع کرونا شما دیگه واجبه در منزل بمانی و بیرون نروی این بنده خدا مثل اینکه واقعا درگیر کرونا شده یا اینکه شیفت کاریشون 24 ساعته اصلا وقت کافی ندارن

همچنان منتظرم از کاربران حرفه ای برنامه نویس و... این درایور را برای استفاده در ویندوز 10 ویرایش کنند
    Last edited by NinjaLord; 27-08-2021 at 17:08.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام.
    متوجه شدم که این مدل کارتها با دو تا مسئله مهم در سیستم عاملها مشکل دارند

اول: نوع پارتیشن بندی هارد دیسک (GPT)
    دوم: بایوس مادربرد (UEFI)
    سوم:
    چهارم:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •