تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2021-2022

راموس: نیمار تشویقم کرد به پاری سن ژرمن بیایم

مدافع جدید باشگاه پاری سن ژرمن می گوید، نیمار به او توصیه کرده است به تیم پاریسی بیاید.

سرخیو راموس، مدافع کهنه کار اسپانیایی بعد از 16 سال حضور در رئال مادرید در تابستان امسال از این باشگاه جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست. حال این بازیکن فاش کرده است که نیمار، رقیب دیرینه این بازیکن در بارسلونا بوده که او را برای آمدن به تیم پاریسی تشویق کرده است. او در این باره گفت:

با وجود این حقیقت که او در بارسا بود و من در رئال مادرید اما رابطه خوبی با هم داشتیم. در آن سال ها و با وجود رقابت بین مان، دوستی خوبی با هم شکل دادیم و او دائما برایم پیام های دلگرم کننده می فرستاد تا به پاری سن ژرمن بیایم. حس خوبی دارد که ستاره ای مثل او مرا تشویق کند به پاری سن ژرمن بیایم.

این بازیکن در ادامه حرف هایش گفت همیشه دوست دارد لیونل مسی را در تیم خودش جای دهد:

دوست دارم در کنار بهترین بازیکنان بازی کنم و مسی همیشه یکی از بهترین فوتبالیست های جهان بوده است. همیشه گفته ام که مسی در تیم من نقش خواهد داشت.

این مدافع در مورد جدایی از رئال مادرید نیز گفت:

اولویت من این بود که قرارداد دو ساله ای که می خواستم را به من پیشنهاد دهند تا هم خودم و هم خانواده ام آرامش ذهنی داشته باشیم سپس هنگام تصمیم گیری چیزی که بیش از سایر مسائل مرا تحت تاثیر قرار داد، پروژه ورزشی باشگاه بود. این روزها پاری سن ژرمن تیم بسیار بزرگی است و نزدیک به فتح لیگ قهرمانان بود و همین موضوع در تصمیم گیری من نقش داشت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک فصل پیش: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیل 1-0 پاری سن ژرمن؛ شروع توأم با ناکامی فصل جدید برای پوچتینو

لیل در سوپرجام فرانسه با نتیجه ۱-۰ از سد پاری سن ژرمن گذشت و عنوان قهرمان قهرمانان را به خود اختصاص داد.

خلاصه بازی لیل 1-0 پاری سن ژرمن (سوپرجام فرانسه 2021)

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پوچتینو در مورد جذب مسی: همه در آرزوی هدایت بهترین بازیکن دنیا هستند

مربی پاری سن ژرمن در مورد حضور مسی در پاری سن ژرمن گفت که همه مربیان در آرزوی هدایت کردن این بازیکن هستند.

لیونل مسی بعد از 21 سال حضور در بارسا، روز پنجشنبه به طور رسمی به حضور خود در این تیم خاتمه داد و حال شنیده ها حاکی از این است که پاری سن ژرمن جدی ترین گزینه برای این بازیکن در فصل آینده است. حال مائوریسیو پوچتینو، مربی پاری سن ژرمن می گوید که از حضور این بازیکن در پاریس استقبال می کند.

مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است و هر مربی در آرزوی هدایت کردن بهترین بازیکن دنیا است. بازیکنان همه افرادی حرفه ای هستند. در دوران عصر ارتباطات همه به اطلاعات دسترسی دارند و می دانند که مسی دیگر در بارسا نخواهد ماند. نام او در اطراف باشگاه های مختلفی شنیده شده است اما معتقدم تیم من امروز رفتاری حرفه ای داشت و در این بازی، به شایعات توجه نکرد. بازیکنانم تا روز آخر نقل انتقالات با تمرکز باقی خواهند ماند.

شنیده ها حاکی از این است که نمایندگان مسی در حال مذاکره با سران پاری سن زرمن هستند و با توجه به حضور چندین بازیکن آرژانتینی نظیر دی ماریا، ایکاردی و پاردس بیشترین شانس را برای جذب مسی دارند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تجمع هواداران پاری سن ژرمن در اطراف پارک دو پرنس؛ همه در انتظار لیونل مسی

هواداران پاری سن ژرمن شور و شوق زیادی برای انتقال مسی به تیمشان دارند و در انتظار این بازیکن، در اطراف پارک دو پرنس تجمع کرده اند. تمامی خیابان های منتهی به استادیوم پارک دو پرنس بسته شده است و خبرنگاران و رسانه ها نیز آماده هستند.

اطلاعاتی از سفر احتمالی لیونل مسی به پاریس یا زمان حضورش در باشگاه پاری سن ژرمن وجود ندارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پاریس در انتظار پادشاه مسی | گیشه مطبوعات خارجی؛ سه شنبه 10 آگوست 2021

صفحات اول روزنامه های ورزشی امروز اروپا(سه شنبه 10 آگوست 2021) را در طرفداری بخوانید:

کوریره دلو اسپورت

آبراهام برای مو؛ استعداد چلسی اولین انتخاب رم برای جایگزینی ژکو

پاریس در انتظار پادشاه مسی

دفاع آلگری از شکست یووه؛ باختیم اما زیبا بازی کردیم

موندو دیپورتیوو

علاقه به مسی در پاریس

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جادوگر آرژانتینی در پارک دو پرنس؛ لیونل مسی به پاری سن ژرمن پیوست

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

استوری نیمار برای دوست صمیمی‌اش لیونل مسی: دوباره کنار هم هستیم!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ناصر الخلیفی: در نقل و انتقالات استراتژیک و موفق پاری سن ژرمن، مسی به تیم کلاس جهانی ما اضافه شد

لیونل مسی رسماً قرارداد خود با پاری سن ژرمن را امضا کرد. پس از امضای قرارداد مسی با پاری سن ژرمن، ناصر الخلیفی گفتگوی کوتاهی با وبسایت رسمی باشگاه داشت:

خوشحالم که مسی، پاریس را انتخاب کرده و افتخار می کنیم که از او و خانواده اش استقبال می کنیم. مسی تمایل خود برای رقابت در بالاترین سطح و کسب جام ها را مخفی نکرده و طبیعتاً خواسته باشگاه ما نیز همین است. اضافه شدن مسی به ترکیب تیم کلاس جهانی پاری سن ژرمن، نقل و انتقالات بسیار استراتژیک و موفق ما در این تابستان را ادامه می دهد. با هدایت مربی برجسته و کادر فنی پاری سن ژرمن، مشتاقانه منتظر تیمی هستم که در کنار یکدیگر برای هواداران در سراسر جهان تاریخ ساز خواهد شد.

https://www.tarafdari.com/node/1975313

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

یا خدا مسی نیمار امباپه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

استقبال با شکوه هواداران پاری سن ژرمن از لیونل مسی

هواداران پاری سن ژرمن درحال سپری کردن لحظاتی فراموش نشدنی هستند.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •