تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی فرانسه | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لوتار ماتئوس: پاری سن ژرمن مدعی اول لیگ قهرمانان است؛ اشک های مسی واقعی بود

لوتار ماتئوس دو سال پیش گفته بود اگر مدیر یک باشگاه باشد، حاضر است 250 میلیون یورو برای جذب مسی خرج کند اما این مبلغ هم کافی نخواهد بود!

همه فوتبال دوستان منتظر هستند تا ببینند پاری سن ژرمن پس از جذب لیونل مسی، اشرف حکیمی، سرخیو راموس، جانلوئیجی دوناروما و واینالدوم چگونه در لیگ قهرمانان ظاهر می شود.

لوتار ماتئوس فکر می کند آنها شانس اول قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل آینده هستند. به گزارش Sport1 اسطوره فوتبال آلمان در گفتگو با خبرنگاران در دوسلدورف آلمان در مورد بازار جذاب پاری سن ژرمن در این تابستان گفت:

انتقال مسی پر از احساس و هیجان بود. ترکیب پاری سن ژرمن برای یک فوتبال رومانتیک بد نیست!

من فقط عاشق دیدن بازی مسی هستم

درست است که پاری سن ژرمن پول زیادی دارد. درست است که مسی دستمزد بسیار زیادی آنجا می گیرد و درست است که فیرپلی مالی بحث برانگیز است. همه این ها واقعیت است اما من پاریس را قضاوت نمی کنم و می گویم: " آنها بازیکنان خوب زیادی دارند و تاکنون پول زیادی خرج کرده اند." ما خوشحالیم که مسی در فوتبال با ما می ماند. منظورم این است که او می تواند برای 10 سال دیگر هم پول زیادی به دست آورد. من فقط عاشق دیدن بازی او هستم.

اشک های مسی در بارسلونا واقعی بود

اشک های مسی واقعی بود. اصلا در این موضوع شکی وجود ندارد. اصلا نمی توانم قبول کنم مسی انقدر بازیگر خوبی باشد و بتواند انقدر طبیعی گریه کند. نمی تواند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دی ماریا: احتمالا رونالدو بخواهد به خاطر نبودن در این تیم خودش را بکشد!

هافبک پاری سن ژرمن معتقد است در حال حاضر تمام بازیکنان بزرگ دنیا دوست دارند در پاری سن ژرمن توپ بزنند.

به نظرم مسی اینجا حسی بهتری نسبت به کاتالونیا خواهد داشت. بازی کردن در کنار او برای من بسیار آسان است. کافی است شروع به دویدن کنید و لئو توپ را برایتان می اندازد. داخل و خارج از زمین مسابقه رابطه خوبی با او دارم. مسی از سیاره ای دیگر است.

من در کنار رونالدو، نیمار، ام باپه، رونی، فن پرسی، ابراهیموویچ، بنزما و بیل بازی کرده ام و هیچ بازیکنی را شبیه مسی ندیده ام. حتی اگر یک سنگ برای مسی پرت کنید آن را به زیبایی مهار می کند. قبل از سایر بازیکنان فکر می کند. هیچوقت چیزی شبیه این ندیده ام.

احتمالا کریستیانو بخواهد به خاطر نبودن در این تیم خودش را بکشد. کمیت و کیفیت بازیکنان پاری سن ژرمن در حال حاضر منحصر به فرد است. چنین چیزی در سطح باشگاهی زیاد پیش نمی آید و بازیکنان بزرگ همیشه دوست دارند در کنار بهترین ها باشند. کریستیانو هم قطعا دوست دارد اینجا باشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تشویق شدید لیونل مسی توسط هواداران پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس

هو شدن کیلیان ام باپه توسط هواداران پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کیلور ناواس: مسی هدیه ای از طرف خدا دارد که او را از دیگران متمایز می کند

کیلور ناواس، دروازه بان پاری سن ژرمن در مصاحبه اخیر خود با رادیو کلمبیا به تمجید و ستایش هم تیمی جدید خود، لیونل مسی پرداخته است.

به نقل از مارکا، کیلور ناواس در این مصاحبه در مورد لیونل مسی گفت:

لئو انسان بزرگی است. من او را از زمانی که مقابل هم بازی می کردیم، می شناسم اما الان که با هم وقت می گذرانیم، همه چیز بسیار خوب است چون من شخصی بسیار متواضع، ساده و سخت کوش را می بینم. مسی هدیه ای از طرف خدا دارد که او را از دیگران متمایز می کند اما در تمرینات او خیلی کار می کند و این به ما انگیزه زیادی می دهد. سهیم شدن رختکن با ستاره های بزرگ خوب است و باید از آن بهره برد.

5. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سن اتین 1-3 پاری سن ژرمن؛ هت تریک لیونل مسی در پاس گل

پاری سن ژرمن توانست با پاس گل های فوق ستاره آرژانتینی خود به پیروزی برسد.

مصدومیت شدید نیمار در دیدار مقابل سن اتین

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرخیو راموس: اگر لازم باشد برای موفقیت پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید، جان خود را می دهم

طبق قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2021/22، پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید قرار می گیرد.

جذاب ترین نکته این بازی، بازگشت سرخیو راموس به سانتیاگو برنابئو و قرار گرفتن این مدافع اسپانیایی مقابل تیم سابق خود است.

به نقل از مارکا؛ سرخیو راموس در مورد این بازی گفت:

همیشه عاشق رئال مادرید خواهم بود و با این قرعه، عشق من به رئال مادرید کم نمی شود اما اکنون باید با واقعیت روبرو شویم. سرنوشت غیرقابل پیش بینی بوده و دست ما نیست. حالا بازیکن پاری سن ژرمن هستم و این باشگاه روی من حساب کرده است. بنابراین هر کاری می کنم تا به مرحله بعدی برویم. حتی اگر لازم باشد برای موفقیت پاریس مقابل رئال مادرید، جان خود را می دهم. طی ماه های اخیر پاری سن ژرمن از من حمایت کرده است و حالا زمان آن رسیده که من پاسخ حمایت باشگاه را بدهم.

ادامه

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مائوریسیو پوچتینو که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست‌ودوم لوشامپیونه فرانسه موفق شد با نتیجه 4 بر صفر بر رمس غلبه کند و به یکه‌تازی خود در صدر جدول ادامه دهد، پس از این بازی گفت: به نظرم ما بازی را عالی شروع کردیم و در ادامه مرتکب اشتباهاتی شدیم و در این شرایط خلق موقعیت خوب دشوار بود. در نیمه دوم بهتر بازی کردیم، صبورتر بودیم، راه‌حلی برای خروج از زیرفشار رمس پیدا کردیم و موقعیت‌های بهتری برای گلزنی خلق کردیم.وی همچنین در خصوص بسته ماندن دروازه‌ تیمش در این بازی اظهار داشت: گل نخوردن همیشه مهم است. این مورد خوبی است که باعث افزایش اعتماد به نفس تیم می‌شود. گل نخوردن و گلزنی اتفاق خوبی است.سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در پایان با اشاره به گلزنی وراتی، راموس، فائز و پریرا در این دیدار اظهار داشت: کسب پیروزی همیشه خوب است و این خوب بود که بازیکنانی در این دیدار گلزنی کردند که معمولاً گلزنی نمی‌کنند.

داره خودمونی میشه Hamdamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2022
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه، شب گذشته (دوشنبه) تیم‌های فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و نیس در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف هم رفتند که این بازی پس از تساوی بدون گل در وقت‌های معمول به ضربات پنالتی کشیده شد، جایی که پاریسی‌ها با نتیجه 6-5 به میهمان خود باختند و به این ترتیب از گردونه مسابقات کنار رفتند.در این بازی لیونل مسی از ابتدا تا انتها در ترکیب اصلی پاریسی‌ها حضور داشت. کیلیان امباپه هم از دقیقه 64 به جای مائورو ایکاردی به میدان رفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سود قابل توجه پاری سن ژرمن از لیونل مسی

ورود لیونل مسی به پاری سن ژرمن، تاثیرات زیادی روی قرارداد‌های اسپانسرینگ و رسانه‌های اجتماعی این باشگاه گذاشته است

به نقل از اکیپ، شبکه‌های اجتماعی پاری سن ژرمن از زمان پیوستن لیونل مسی به این باشگاه، 20 میلیون دنبال کننده بیشتر به دست آوردند. از آن زمان تاکنون، هر هفته یک میلیون دنبال کننده بیشتر به شبکه‌های اجتماعی پاری سن ژرمن، اضافه شده‌اند. همچنین پیراهن‌های پاری سن ژرمن با نام لیونل مسی، 60 درصد از فروش پیراهن‌های این باشگاه را تشکیل می‌دهند.

تاثیر لیونل مسی روی این موارد فراتر از انتظارات سران پاری سن ژرمن بوده است. در عین حال در شش ماه پس از ورود مسی به پاری سن ژرمن، فروش کالا‌های این باشگاه نسبت به فصل پیش، افزایش پیدا کرده است. همچنین لیونل مسی با پیوستن به این باشگاه، همراه با خود قرارداد‌های اسپانسرینگ جدیدی را برای پاریسی‌ها به ارمغان آورد و این روند به لطف حضور او همچنان ادامه دارد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کلرمون فوت 1-6 پاری سن ژرمن؛ درهم کوبیدن میزبان با هت تریک نیمار و ام باپه

پاریسی ها برای نزدیک تر شدن به قهرمانی به بردی پرگل و آسان رسیدند. نیمار و ام باپه هرکدام 3 گل به ثبت رساندند و مسی هم موفق به ثبت 3 پاس گل شد.

لیونل مسی و دومین هت تریک پاس گل در لیگ1 فرانسه

در جریان برتری 6-1 پاری سن ژرمن مقابل کلرمون فوت در هفته 31 لیگ1 فرانسه 2021/22، لیونل مسی موفق به ثبت هت تریک در پاس گل شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •