تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: جدا سازی مسیر اینترنت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض جدا سازی مسیر اینترنت

• دوست عزیز سلام خسته نباشید. من تازه عضو انجمن شما شدم و از دوستانم تعریف اینجا رو شنیده بودم. بنده و چند تا از دوستان استریمر ایرانی یک مشکلی رو پیدا کردیم که امیدوارم شما بتونین کمکمون کنید. ممکنه در جریان باشید که چند روزی هست وی پی * H./M/.A بلاک شده در ایران و اکثر استریمرها با مشکل مواجه شدن.
      من دو تا اینترنت دارم، یکی با adsl و دومی هم نت گوشی رو از طریق کابل Share می کنم برروی پی سی. با ADSL بازی رو انجام می دیم و با نت گوشی رو از طریق آی پی که داره به OBS شناسوندیم و استریم می کنیم باهاش. خوبی h/m/a این بود که هروقت قطع و وصلش می کردیم، برنامه OBS یا بطور کل استریم رو از توییچ دیسکانکت نمی کرد. اما با بلاک شدن اون، کمتر وی پی* هست که این قابلیت رو داشته باشه. من می خوام وی پی * های دیگه رو طوری کانفیگ کنم که فقط برروی اینترنت adsl تأثیر بزاره و کاری به نت گوشی که باهاش استریم می کنم و به obs وصل هست نداشته باشه. می خواستم حالا بدونم آیا شما با دانشی که دارید، می تونین به ما کمک کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

• دوست عزیز سلام خسته نباشید. من تازه عضو انجمن شما شدم و از دوستانم تعریف اینجا رو شنیده بودم. بنده و چند تا از دوستان استریمر ایرانی یک مشکلی رو پیدا کردیم که امیدوارم شما بتونین کمکمون کنید. ممکنه در جریان باشید که چند روزی هست وی پی * H./M/.A بلاک شده در ایران و اکثر استریمرها با مشکل مواجه شدن.
      من دو تا اینترنت دارم، یکی با adsl و دومی هم نت گوشی رو از طریق کابل Share می کنم برروی پی سی. با ADSL بازی رو انجام می دیم و با نت گوشی رو از طریق آی پی که داره به OBS شناسوندیم و استریم می کنیم باهاش. خوبی h/m/a این بود که هروقت قطع و وصلش می کردیم، برنامه OBS یا بطور کل استریم رو از توییچ دیسکانکت نمی کرد. اما با بلاک شدن اون، کمتر وی پی* هست که این قابلیت رو داشته باشه. من می خوام وی پی * های دیگه رو طوری کانفیگ کنم که فقط برروی اینترنت adsl تأثیر بزاره و کاری به نت گوشی که باهاش استریم می کنم و به obs وصل هست نداشته باشه. می خواستم حالا بدونم آیا شما با دانشی که دارید، می تونین به ما کمک کنید

سلام
    اينجا پاسخ دادم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •