تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 2021-2022

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پس لرزه‌های جدایی مسی؛ استفعای یک عضو مدیریتی بارسلونا

پس از آن که شایعات تکان دهنده پیرامون جدایی لیونل مسی از بارسلونا به واقعیت تبدیل شد، تمامی اعضا و هواداران بارسلونا هنوز در شوک هستند.

به گزارش اسپورت، در همین رابطه پس لرزه های این انتقال در حال اتفاق افتادن است و روز گذشته ژامه یوپیس عضو کمیسیون اسپای باشگاه بارسلونا با انتشار نامه ای از سمت خود استعفا کرد:

خوان عزیز
    شما من را ناامید کردید، من فکر می کردم شما تنها کسی هستید که می توانید با فلورنتینو پرز روبرو شوید. من اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر می کنم کارهای بیشتری می شد کرد. مسی یک سرمایه مهم برای باشگاه بارسلونا بود. باید ببینیم سوپرلیگ چه زمانی از راه می رسد و زمانی که برسد پاریس مجبور است ام باپه را راهی مادرید کند و پرز به عنوان رئیس سوپرلیگ، نقشه کاملی داشت. در تاریخ ثبت خواهد شد که شما رئیسی بودید که مسی را اخراج کردید. از اعتماد شما برای پیوستن به کمیسیون اسپای بارسا سپاسگزارم، و اگرچه هیچ انتصاب یا مسئولیت رسمی وجود نداشت ولی فکر می کنم که من در کارهای مثبتی مشارکت داشتم، اما احساس می کنم موظف به استعفا هستم زیرا می خواهم در بیان نظراتم آزاد باشم.
    برای شما آرزوی موفقیت دارم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

کار لاپورتابودتامسی جدابشه.میتونست از قبل پیش بینی کنه تاسقف قراردادپرنشه

3. 2 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینیستا: مسی بازیکنی فراتر از تیم است؛ دیدن او در پیراهن تیمی دیگر دردناک است

آندرس اینیستا، اسطوره باشگاه بارسلونا نمی تواند لیونل مسی را با پیراهن تیم دیگری جز بارسلونا تصور کند.

لیونل مسی امروز با قراردادی دو ساله راهی پاری سن ژرمن شد و دوران تاریخی حضورش در بارسلونا به شکل ناباورانه ای به پایان رسید.

به نقل از گل، آندرس اینیستا هم مثل یکی از میلیون ها هوادارا دلشکسته بارسلونا در مصاحبه با AFP در این خصوص گفت:

نمی دانم درون باشگاه چه اتفاقی رخ داد، و اینکه اوضاع چگونه آشکار خواهد شد، اما باشگاه باید از این پنجره نقل و انتقالاتی خود را ریکاوری کند. دیدن مسی در پیراهن تیمی دیگر دردناک خواهد بود. لئو نماد و نشانگر شخصیت بارسلونا بود. او همه چیز بود، او بازیکنی است که از تیم فراتر می رود. هیچوقت بازیکنی مثل او ندیده ام و هیچوقت هم نخواهم دید. بارسلونا همچنان یکی از بهترین تیم های دنیا خواهد بود، یکی از آن تیم هایی که همواره باید در اوج باشد.

5. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یک میلیون دلار برای یک دستمال اشکی؛ معجزه لیونل مسی

دستمالی که مسی برای پاک کردن اشک هایش در کنفرانس خبری وداع با بارسلونا از آن استفاده کرده بود، به قیمت یک میلیون دلار به فروش گذاشته شده است!

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارتومئو: تصمیمات هیئت مدیره لاپورتا، بی کفایتی آنها را نشان می دهد

جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس سابق باشگاه بارسلونا نامه ای گشاده خطاب به جانشینش در این باشگاه نوشته تا مسئولیت وضعیت کنونی باشگاه را از خود دور کند.

وضعیت مالی دراماتیک باشگاه بارسلونا حالا بر سراسر دنیا روشن شده و جدایی لیونل مسی هم بزرگترین ضربه ای بود که به این باشگاه وارد شد و حالا خیلی ها مسئول تمام این اتفاقات را مدیریت ضعیف جوزپ ماریا بارتومئو در دوره ریاست قبلی می دانند.

به نقل از مارکـا، بارتومئو با انتشار نامه ای اینگونه از خود دفاع می کند:

همانطور که می دانید، هیئت مدیره ما قصد داشت که در 21 مارس 2021 انتخابات را برگزار کند، که دوره قانونی پایان ماموریت ما بود، که به ما اجازه ادامه فعالیت می داد و می توانستیم حساب های فصل 2020/21 را سر و سامان دهیم، و این آرزوی ما بود که تصمیمات لازم را برای جلوگیری از رسیدن به وضعیت اقتصادی کنونی اتخاذ کنیم. در این صورت ما تنها مسئول نهایی تعطیلی ها [به دلیل پاندمی کرونا] و عواقب آن می بودیم. تصمیماتی که هیئت مدیره جدید طی ماه های اخیر نگرفته است و این بی کفایتی آنها را نشان می دهد.

از آوریل 2020 ما پروژه ای را شروع کردیم، که به طور خلاصه شامل ورود چهار شریک تجاری استراتژیک می شد. اگر هیئت مدیره لاپورتا این پروژه را تأیید می کرد، این امر به معنای تزریق سرمایه حداقل 220 میلیون یورویی با هدف کاهش ضررهای ناشی از شیوع کووید می شد... که در فصل 2020/21 می توانست تا 375 میلیون یورو نیز برسد. اگر ما به این 220 میلیون یورو، 20 درصد کاهش ضروری دستمزد های قرارداد بازیکنان را هم اضافه می کردیم (90 میلیون یورو)، نسبت دستمزدهای ذکر شده توسط لالیگا رعایت می شد و امکان ثبت قرارداد بازیکنان جدید فراهم می شد. چرا تصمیماتی برخلاف منافع باشگاه گرفتید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بهترین های فصل 21-2020 یوفا در بخش زنان مشخص شدند؛ بارسلونا فاتح تمامی جوایز

بهترین های فصل 21-2020 یوفا در بخش زنان مشخص شد و بارسلونا تمامی جوایز را درو کرد. در هر شش بخش بهترین دروازه بان، مدافع، هافبک، مهاجم، سرمربی و بهترین بازیکن سال یوفا، نمایندگان بارسلونا برنده جوایز شدند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رسمی؛ آنتوان گریزمان به اتلتیکو مادرید پیوست

انتقال آنتوان گریزمان به اتلتیکو مادرید به صورت قرضی یک ساله با بند تمدید برای یک سال دیگر، انجام شد. بند خرید قرارداد گریزمان، اجباری و ارزش آن 40 میلیون یورو است. همچنین اتلتیکو مادرید دستمزد کامل این مهاجم 30 ساله فرانسوی را پرداخت می کند.

11. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ریکلمه: مسی پس از فتح اروپا با پاری سن ژرمن، در بارسلونا بازنشسته می شود

کاپیتان اسبق تیم ملی آرژانتین سناریوی جالبی درباره آینده لیونل مسی مطرح کرد

خوان رومن ریکلمه، هافبک اسبق بارسلونا و تیم ملی آرژانتین، در خصوص انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن و جدایی اش بارسلونا، سناریوی جالبی را مطرح کرد. ریکلمه در مصاحبه با ESPN در خصوص حضور مسی در پاریس گفت:

امیدوارم مسی در پاریس لذت ببرد. نمی دانم عجیب است یا نه اما همه ما از دیدن لذت بردن او از بازی کنار نیمار و ام باپه، هیجان زده هستیم. نمی دانم پاری سن ژرمن با مسی می تواند لیگ قهرمانان اروپا شود یا نه، آن ها تاکنون این جام را نبرده اند اما فکر می کنم مسی با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد و سپس به بارسلونا می آید تا در این تیم بازنشسته شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرخیو آگوئرو: بارسلونا پیراهن شماره 10 را به من پیشنهاد کرد اما به احترام مسی، آن را رد کردم

پس از جدایی لیونل مسی و با توجه به قوانین لالیگا مبنی بر این که بازیکنان تیم اصلی باید شماره ای از بین 1 تا 25 اتخاذ کنند، باید یکی از بازیکنان بارسلونا شماره 10 جدید این تیم می شد. در نهایت علی رغم این که انتظار می رفت این پیراهن به سرخیو آگوئرو یا فیلیپه کوتینیو برسد، آنسو فاتی وارث پیراهن شماره 10 مسی شد.

حال سرخیو آگوئرو در صحبت های خود با ایبای لانوس در توییچ، اعلام کرد که پیراهن شماره 10 لیونل مسی به او پیشنهاد شد اما به احترام هم وطنش این فرصت را رد و در نهایت پیراهن شماره 19 را انتخاب کرد. سرخیو آگوئرو در این مورد گفت:

درست است، بارسلونا پیراهن شماره 10 را به من پیشنهاد کرد اما من آن را رد کردم. این طور نیست که من خواهان آن نبوده باشم، بلکه من به احترام مسی آن را نپذیرفتم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بارسلونا 0-3 بایرن مونیخ؛ نیوکمپ به راحت ترین شکل ممکن تسخیر شد

زمانی بود که تیم های اروپایی از بازی در نیوکمپ وحشت داشتند اما بارسلونا امشب در این استادیوم حتی در اذیت کردن بایرن مونیخ هم ناکام ماند، چه برسد کسب نتیجه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •