تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: متن طرح مجلس انقلابی برای محدود سازی اینترنت/ کنترل اینترنت در اختیار نهادهای نظامی قرار می گیرد/ همه کاربران باید احراز هویت شوند

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

.................................
    Last edited by Yamani47; 20-12-2021 at 10:53.

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

.........................
    Last edited by Yamani47; 22-09-2021 at 20:21.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

وقتی توحش از ۴۲ سال پیش جایگزین پیشرفت مدرنیته ایران پیشرفته شد دیگه این و اون نداده توحش توحشه این خوب و اون بده نداره

حالا به حقانیت یزید و معاویه و شمر پی میبریم

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

تنها فایده ایی که این طرح تا به حال داشته برای من این بوده که از دیشب که خبرش رو خوندم به قدری عصبی شدم که دیگه اب پاکی رو ریختم رو دست تمام دوستان و اشنایان و فکو فامیلو خانواده

قبلا این نزدیکان و دوستانی که مذهبی و حزب الهی هم بودند هیچی بهشون نمی گفتم الان هر کدومشون حرف از دین و مذهب و این جور چیز ها بزنن چنان دستشویی می کنم تو دهنشون که دیگه جرعت نکنن جلو من از این جور چیز ها صحبت کنن

تو همین فروم شما ببینید یه مشت الاغ بی غیرت هستند به بیضشون هم نیست این طرح اینقدر بی شعور الاغ و خوک و بی غیرت اند اصلا شعورشون نمی رسه که چه فلاکتی قرار به سرمون بیاید رفته داره در مورد اب گرم کن دیواری راهنمایی می کنه ملت رو

خاک تو سر بی غیرتتون کنن هزار بار بهتون بگم بی غیرت کمه باز هم

هر چی هم این الاغ ها می گن نه اق اچه ربطی به دین دارهمسئولین ظالم اند بی کفایت اند

هر چه به این بی شعور ها بگی شعورشو ننمی رسه که بابا همه این ها از تو تفکر مذهبی بلند میشههمه این کثافت کاریها از تو نوع تفکر مذهبی بلند میشه
    Last edited by Yamani47; 22-01-2022 at 15:08.

5. این کاربر از Yamani47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

بیشترین بد بختی ما اینه که همیشه فکر می کنیم ما باید کوتاه بیاییم

من خودم خانواده مذهبی داشتم و خیلی بهم فشار می اوردن با خوندن نماز و گرفتن روزه و این چیز ها

من هم هر چی به این ها می گفتم بابا من نمی خام این کار ها رو بکنم و اعتقادی ندارم این ها شعورشون نمی رسید

تا جایی که صبر من یه جایی تمام شد بعد از سال ها و یک روز فحش خارو مادر رو کشیدم به تمام آسمانیان و اهل آسمان و این ها

و همون شد که از اون روز به بعد دیگه کسی تو خونه ما جرعت نکرد به من در مورد نماز و روزه حرفی بزنه

یه مورد مشابهی هم داشتیم با یه هیئت که 19 سال به زور تو خونه ما بودند و هر کثافت کاری بگی می کردند توی خونه ما به اسم هیئت و من هم چون خونه مال خودم نبود نمی تونسم چیزی بهشون بگم

محرم مثلا 10 روزه این ها از دو هفته قبل تمام الوات و لات و لوت های محل رو جمع می کردن تو خونه ما بعد از اتمام مراسمشون هم باز 10 روز طول می کشید تا جمع و جور کنن و تو کل این یک ماه ما پارکینگ نداشتیم

و این ها هم چون خیلی ادم های مومن و مذهبی و بچه هیئتی بودن اصلا شعورشون نمی رسید که بابا اینجا خونه ماست خونه شما نیست

خونه ماست پارکینگ ما رو گرفتین ما که راضی نیستیم و شمای الاغ هم می فهمی که ما راضی نیستیم و به زور امدی لا اقل تموم میشه مراسمتون زود تر جمعش کنید حد اقل دریغ از قطره ایی شعور

ما خودمون احساس کنیم یه نفر راضی نیست از جلو در خونشون هم سعی می کنیم حتی رد نشیم این ها چون با همسایه های دیگه هماهنگ کرده بودن اصلا شعورشون هم نمی رسید حتی از ما یه اجازه هم بگیرند حتی یه اجازه سوری و الکی مثلا هیمنجروی دیگه عین گاو سرشونو می انداختن ایین می امدن تو خونه هر سال

و حد اقل ای ان مدل مذهبی ها هم نبودن که واقعا حزب الهی باشند ادم دلش خوش باشه بگه خب الاغ اند نمی فهمند از این مدل مذهبی هایی بودن که تو خود هیئت هم مراسم عرق خوری و دنبال ناموس مردم افتادشون تمامی نداشت

* الان هم یه عده حزب الهی ها این ها رو بخونن می گن نه اون ها که مسلمون نبودن فلان بیسار جواب ما هم به ان دسته اینه که جان مادرتون خفه شید باشه

تا این که یک روز باز اونجا هم کاسه صبر من به اتمام رسید و باز هم رفتم با عربده و فحش به تمام آسمان و زمین بیرونشون کردم بالاخره

و جالب این جا که یکی از همسایه های میگفت ببین شما مراسم مذهبی رو جمع کردی فلانی همین کار رو کرد خدا زد تو کمرش سرطان کبد گرفت فوت کرد

و از محرم همان سال تا محرم سال بعدش 5 نفر از برو بچه های همان هئیت به دیار باقی شتافتند هر کدوم یه یک نحوی دار فانی رو وداع گفتند

و من چه لذتی بردم از مرگ این ها چقدر خوش حال شدم از مرگ این ها هنوز که هنوزه وقتی می رم قبرستان شهرمون می رم سر قبر این ها عمیق ترین احساساتمو براشون می فرستم و از خدا می خام که از حق الناسی که من گردنشون دارم نگذره تا هم که وقت مرگم فرا رسید برم اونجا اونجا قشنگ به حسابشون برسم

خلاصه می خام بگم که این ها حرف حالیشون نمی شه این ها مذهبی ها رو می گم این ها خودشون رو فرستاده خدا می دونن این ها خودشون رو نماینده خدا می دونن و چیزی به نام حق و ناحق سرشون نمی شه

وقتی دارند حق ما رو می خورند و حس می کنند از طرف خدا حق بهشون داده شده دیگه هیچ حرف و منطقی تو کلشون فرو نمی ره

فقط با روز و با فحش و لگد می شه باهاشون صحبت کرد

وقتی ما به خانوادمون می گیم بابا شما اعتماد دارید نماز واحبه روزه واجبه خب بخونین بگیرید مگه ما جلو شم ارو رگفتیم گفتیم نماز نخونید ؟؟؟؟؟

مگه ما جلو شما رو گرفتیم گفتیم روزه نگیرید ؟؟؟؟؟؟

ما اعتقادی به این چیز ها نداریم نمی خاییم بخونیم و نمی خایمی بگیریم اصلا اعتقاد داریم اگر این کار هار و بکنیم درجمون میاد پایین و تو دنیای بعد از مرگ باید جواب پس بدیم که برا چی این کار ها رو کردی ؟؟؟

حالا هم این مملکت اگر بخاد مملکت بشه من تو صنف کاری خودم حدود 20 سال زحمت کشیدم از وقتی که می تونستم بزارم برا کاسبی خودم زدم تو سایت شخصی خودم سال ها مقاله نوشتم و جواب سوالای ملت رو نوشتم تا کمک کرده باشم به بالا بردن سطح اگاهی و رشته و صنف خودم تا همکاریی عزیزم که می خان از نااگاهی مشتری ها استفاده کنن و جیبشونو بزنن نتونن

و خودمو هم با همشون در انداختتم و همشون هم سر این چیز ها از دستم شاکی اند همکارانم رو می گم

از اون ور با شرکت های که بهمون جنس مشکل دارو بدون گارانتی و پرو از عیب و ایراد می دادن در افتادم و با هزار و فلاکت و بد بختی راهی پیدا کردم که این ها رو دور بزنم گرچه سود خیلی کمتری گیرم می اد ولی جنس های عیبو ایراد دارو بنجل این ها رو نخرم و خودم بتونم جنس خودمو وارد کنم گرچه یک چهارم از سودم رو هم مجبورم بزنم و درامدم هم به این خاطر کمتر شده

که الان با این طرح دارند گند می زنن تو تمام تلاش و زحمتی که من کشیدم تو این همه سال

شاید به طور متوسط هفته ایی یک روز از وقتمو فقط می زاشتم و می زارم هنوز هم در مورد مسائل فنی صنف خودمون مطلب بنویسم و رایگان در اختیار ملت بزارم تا به خاطر کار های کوچیک ملت پول به تعمیر کار ها ندهند که تازه اگر اگر پول رو هم می گیرند و بد تر قطعه و کالاشون رو خراب تر می کنن

کاری ندرام الان دارم به خودم می گم تو این مملکت این حکومت نمی زاره من پول حلال بخورم و در ارم حتما مجبورمون دارند می کن که حرام خوری

مجبورمون می کنن که همون اجناس خراب و تقلبی شرکت ها رو بخریم و بدیم دست مشتریهامون که من نمی خام این کار رو بکنم گرچه سود بیشتری هم برام داره تازه

تو بحث تعمیرات و نگه داری هم همینطور ما می شینیم کلی PDF و اطلاعات استخراج می کنیم از قطعات و کلی به خودمون زحمت می دیم ابزار های خاص کار رو با قیمت های گزاف وارد می کنیم تا مثل بقیه همکارامون خراب نکنیم اجناسی رو که مردم با هزار زور و رحمت خریدن رو و درست بتونیم براشون تعمیرشون کنیم

ولی الان با این بساط دستمون از داشتن اون اطلاعات هم کوتاه خواهد ماند

و واقعا به این فکر افتاده ام که اصلا به قول ان خانم مجری حرام لقمه جمع کنیم از این مملکت برویم

ولی می گویم اگر همه غیرت داشته باشند چرا ما برویم ؟؟؟؟ ما اینجا زحمت کشیده اییم ما این جا برای ابادی این مملکت زحمت کشیده اییم سال ها و دههه ها از وقتی که می توانستم بگذارم کاسبی ام را بکنم زده ام برای آگاهی دادن به دیگران در رشته و صنف و وادی خودم کار هایی را که می توانسته ام ماله بکشم مثل بقیه را این همه سال با این همه زحمت با پدر درامدگی درست سعی کردم انجام بدم گرچه ما هم بالخره مطمئئنا اشتباهاتی حتما و قطعا داشته اییم

ولی حد اقل سعی کدریم الاغ نباشیم

چرا ما برویم ؟؟؟؟

چرا حرام زادگان را بیرون نکنیم از جایی که متعلق به ماست ؟؟؟؟

من تو زندگی شخصی خودم همیشه این کار را کرده ام با وجود این که هیچ کس تا به حال هیچ کمکی به من نکرده است در هیچ زمینه ایی اما سعی و تلاش خودم را کرده ام که وقتی حقم دارد خورده می شود از حق ام کوتاه نیاییم و حقم را بگیرم از حق خواران

حالا هم می گویم ای کاش ای کاش می شد و می توانستیم سرزمین و مملکت خودمان را از دست این ارازل و اوباش و از دست این خوک ها پس بگیریم و به جای این که خودمان این باغی را که اباد کرده اییم را بگذاریم تا خوک ها باییند ان را هم به لجن بکشند خب خوک ها را بیرون کنیم از این باغمان
    Last edited by Yamani47; 22-01-2022 at 15:07.

7. این کاربر از Yamani47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •