تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کیک استارتر ؟

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

14 کیک استارتر ؟

با سلام خدمت اساتید
    میبخشید کسی در مورد این سیستم اطلاعات دقیقی داره ؟
    در کل سایتیه که ایده ای داشته باشی توش میزاری و فک کنم مردم سرمایه گذاری میکنن .
    سوال :
    1 - برای ثبت نام و ارسال ایده هزینه ای باید پرداخت ؟
    2 - اون عده ای که کمک میکنن به اصطلاح اونا سهام دار آینده این تولید هستن ؟ خود شخص چقدر سهام داره ؟ داگه پول بیشتری جمع شد به این معنیه که سهام دارها بیشتر شدن؟
    3 _ چیزی که ارائه میدیم دزدیده یا ... نمیشه اگه ققبلا جایی ثبت نشده باشه ؟ یعنی این خودش مدرک حساب میشه که اول اینجا معرفی شده یا کسی میتونه ادعا کنه و بره ثبتش کنه تو ایران ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

تو ایران فقط باید مصرف کننده پژوهش ها استارت اپ های غربی اللخصوص آمریکایی باشی .نهایتا ایرانیزه شون کنی

3. این کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

میبخشید درست منظورتونو متوجه نشدم به چه دلیل ؟ کیک استارتر مگه کاری به ایران داره ؟

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام آقا رضا یه سری تجربه هایی از این نظر دارم
    در مورد کیک استارتر ما چند ماه پیش قرار بود پروژه ای رو قرار بدیم روش و تحقیقاتی کردم یه سری مشکلات جدی داره اول اینکه هر کشوری رو ساپورت نمیکنه الان رو نمیدونم اما چند ماه پیش ترکیه رو ساپورت نمیکرد و فقط چندتا کشور بود ایران رو که هرگز ساپورت نمیکنه بگی ایرانی هستی فکر کنم اکانتت رو هم مسدود کنن. حالا ما در آینده قراره با یه شرکت دیگه همکاری کنیم اونا رابطه هایی دارن تو آمریکا واسه شماره حساب دادن و مالیات و این حرفا.

در مورد نحوه سرمایه گذاری بستگی به خودت داره میتونی سهمی از پروژه رو به سرمایه گذارها وعده بدی یا میتونی بدونه وعده خاصی کمک دریافت کنی یا حدودی مشخص کنی مثلا هرکی بالای 50 دلار کمک کرد این میزان سهم از پروژه بهش اختصاص بدی. البته دریافت کمک مالی به این سادگی ها نیست شما باید شناخته شده باشی تا موفق بشی اینکه فقط یه صفحه بین هزاران صفحه دیگه تو کیک استارتر بسازی کمکی بهت نمیکنه باید تو شبکه های اجتماعی شناخته شده باشی و تو یوتیوب و از قبل یه سری طرفداران خوبی داشته باشی که اکثرا اونا میان تو کیک استارتر بهت کمک میکنن.

در مورد سیستم کاریش هم اینجوریه که اگه شما مشخص کنی نیاز به 50 هزار دلار سرمایه داری اگه 40 هزار دلار سرمایه جمع بشه این پول رو بهت نمیدن! حتما باید میزان کمک از 50 هزار دلار عبور کنه که پولو بهت بدن اگه بیشتر هم بشه پولو بهت میدن مثلا تو 50 هزار دلار درخواست کرده باشی اما بشه 200 هزار دلار همه پولو بهت میدن اما کمتر از میزانی مشخص کردی بشه هیچ پولی نمیدن پس باید تا حد امکان میزان سرمایه مورد نیاز رو حد منطقی و پایینی مشخص کنی

خارج رو نمیدونم اما تو ایران که صد در صد میتونه ایده رو بدزده ببره ثبتش کنه تو بری شکایت کنی بگی من اول تو کیک استارتر ثبت کردم بعید میدونم دست به جایی بند بشه میتونی خودت اول بری ثبت کنی اینجوری اعتبار کار هم بیشتر میشه اما اسم ایران رو نمیتونی بیاری متاسفانه نه فقط دولت ها بلکه مردم آمریکا و کشورهای غربی هم ذات نژاد پرستی رو هنوز دارن بدونن ایرانی یا افغانی یا پاکستانی و کلا خاورمیانه ای هستی تحویلت نمیگیرن.

در مورد پرداخت پول زمان ثبت پروژه من چیزی ندیدم در این مورد اما وقتی پول جمع شد کیک استارتر درصد خودش رو از پولهای جمع شده بر میداره که درصد بالایی هم هست به نظر من ... مردم پول میدن یه پروژه ای پیش بره کیک استارتر از هر پروژه 5 درصدش رو بالا میکشه کم پولی نمیشه
    Last edited by anti-military; 01-07-2021 at 00:47.

6. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

مردم پول میدن یه پروژه ای پیش بره کیک استارتر از هر پروژه 5 درصدش رو بالا میکشه کم پولی نمیشه
    ممنون از راهنمایی به هر حال اگه امکانش بود خودش یه تخته پرش بود ایده خاص و اقتصادی هم به هر حال مورد توجه قرار میگیره

میتونی خودت اول بری ثبت کنی اینجوری اعتبار کار هم بیشتر میشه
    ثبت که من یه بار اقدام کردم حدود 6-7 سال پیش چند تا 300 هزار تومن واسه ثبت نام و ثبت ایده و بررسی و .... مرحله به مرحله گرفتن و تا اخرین مرحله تایید کردن و پولا رو گرفتن به ثبت نهایی که رسید بدون حتی یه خط توضیح که چرا ثبت نشده پیام دادن " اختراع شما ثبت نشد " و پایینتر "هزینه اعتراض 300 هزار تومان" حالا اعتراض به چی ؟! باید به نکته ای اشاره کنن که من بهش اعتراض کنم ! مثلا بگن به دلیل اینکه این تکنولوژِی قبلا خز شده یا فلان بخش کپیه رد شد تا من بفهمم به چی اعتراض کنم ! احتمالا باید اول 300 تومن میدادم که بگن واسه چی رد کردن و به چه دلیلی اختراع حساب نمیشه تا من اگه دلیلی داشتم دوباره 300 تومن بدم و اعتراضمو بفرستم که بعد دیگه نمیدونم چی بشه . کلا حدود 2 تومن گرفتن که بگن " رد شد اگه میخای بدونی واسه چی رد شد 300 تومن دیگه بده"

در نهایت با یه مخترع که چند اختراع ثبت شده داشت از طریق پدرم آشنا شدم و صحبت کردم چجوری ثبت کرده گفت اصلا خودت نمیتونی ثبت کنی یه بازاری وجود داره که دلالایی متخصص همین کار هستن که میان اختراعات ملتو به دلیل مثلا بیان نادرست کپی میکنن با اسم دیگه ای ثبت و ...
    و باید کار رو به وکلایی که اینکاره هستن بسپری
    در کل ثبت اختراع تو ایران اصلا راه ساده ای نیست تازه اونموقع اول دوران روحانی بود مثلا اقتصاد گشاد شده بود و ... الان که

بازم ممنون از توجه و توضیحات کاملی که دادی جواب همه سوالاتمرو گرفتم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2024

پيش فرض

دیگه نگران موانع پروژه گذاشتن توی کیک استارتر نباشین اگر پروژه خلاقانه و آماده برای قراردادن توی سایت دارید تلگرام در خدمتم alijalali73

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •