تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشاوره خرید مادربرد برای cpu amd ryzen 9 3900x

اگه نباشه جاش خالی می مونه eeeeeeehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض مشاوره خرید مادربرد برای cpu amd ryzen 9 3900x

سلام

دوستان کسی هست بتونه بهم در رابطه به خرید مادربرد کمک کنه؟

یه سیستم میخوام ببندم با cpu amd ryzen 9 3900x و رم g.skill ripjaws 3200 64G (2*32G) و ssd adata sx8200pro 1T ...... گرافیک هم احتمالا GTX 1650 4G DDR5.

میخوام مادربردم مقرون به صرفه باشه و امکانات اضافی نداشته باشه، چون احتمال ارتقای سیستمم بسیار پایینه. مادربرد ایسوس مدل PRIME X570-P رو میگن با سی پی یو های amd سری 3000 خوب میشه. بجز این مدل مدل های دیگه ای رو میشناسین ارزونتر باشه؟ بین 3 تا 5 میلیون.

برای کار برنامه نویسی میخوام و گیمینگ ندارم.

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

سلام

دوستان کسی هست بتونه بهم در رابطه به خرید مادربرد کمک کنه؟

یه سیستم میخوام ببندم با cpu amd ryzen 9 3900x و رم g.skill ripjaws 3200 64G (2*32G) و ssd adata sx8200pro 1T ...... گرافیک هم احتمالا GTX 1650 4G DDR5.

میخوام مادربردم مقرون به صرفه باشه و امکانات اضافی نداشته باشه، چون احتمال ارتقای سیستمم بسیار پایینه. مادربرد ایسوس مدل PRIME X570-P رو میگن با سی پی یو های amd سری 3000 خوب میشه. بجز این مدل مدل های دیگه ای رو میشناسین ارزونتر باشه؟ بین 3 تا 5 میلیون.

برای کار برنامه نویسی میخوام و گیمینگ ندارم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

به نظرتون usb type c نیازم میشه؟

بستگی به خودتون داره ولی رنج 3 تا 5 که گفتید فک نکنم بهتر از این گیرتون بیاد. 570 هم که کلا بالای 6 میلیونه ظاهرا...

6. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بستگی به خودتون داره ولی رنج 3 تا 5 که گفتید فک نکنم بهتر از این گیرتون بیاد. 570 هم که کلا بالای 6 میلیونه ظاهرا...
    دست شما درد نکنه.

مادربردی که کارایی بالا مثل Croosfire و SLI نداشته باشه ولی usb type c داشته باشه چیو معرفی می کنین؟
    و اینکه برای ssd و vga هرکدوم 1 عدد چند تا اسلات PCI Express x16 لازم دارم؟ چون 570 اگر منظورتون Asus Prime X570-PRO هست این مادربرد قابلیت هایی داره که به کارم نمیاد.
    میخوام بدونم برای گرافیک و ssd جمعا چند تا اسلات PCI Express x16 باید مد نظرم باشه...؟!

اگر ارزش داشته باشه یکم بیشتر میتونم هزینه کنم.

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

دست شما درد نکنه.

مادربردی که کارایی بالا مثل Croosfire و SLI نداشته باشه ولی usb type c داشته باشه چیو معرفی می کنین؟
    و اینکه برای ssd و vga هرکدوم 1 عدد چند تا اسلات PCI Express x16 لازم دارم؟ چون 570 اگر منظورتون Asus Prime X570-PRO هست این مادربرد قابلیت هایی داره که به کارم نمیاد.
    میخوام بدونم برای گرافیک و ssd جمعا چند تا اسلات PCI Express x16 باید مد نظرم باشه...؟!

اگر ارزش داشته باشه یکم بیشتر میتونم هزینه کنم.

متوجه شدم. نه نیاز نیست پول اضافی خرج کنید، این کاملا کافیه. و مادربرد بسیار بسیار خوبی هست.

9. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

متوجه شدم. نه نیاز نیست پول اضافی خرج کنید، این کاملا کافیه. و مادربرد بسیار بسیار خوبی هست.
    دم شما گرم. ممنون

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

ایسوس x570 p تایپ c نداره

ولی اگه چنانچه با قیمت 6 تومن نیاز به تایپ c دارید اینو پیشنهاد میکنم که وای فای هم داره...

12. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ایسوس x570 p تایپ c نداره

ولی اگه چنانچه با قیمت 6 تومن نیاز به تایپ c دارید اینو پیشنهاد میکنم که وای فای هم داره...

داداش ممنون از راهنماییت. قطعا همین b550-f wifi رو میگیرم، هم وای فای داره، هم usb type c، هم از نظر دما طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نتیجه خیلی مطلوبی رو نسبت به رقباش داره. 1 تومن بیشتر به نظرم میصرفه.

14. این کاربر از eeeeeeehsan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

داداش ممنون از راهنماییت. قطعا همین b550-f wifi رو میگیرم، هم وای فای داره، هم usb type c، هم از نظر دما طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نتیجه خیلی مطلوبی رو نسبت به رقباش داره. 1 تومن بیشتر به نظرم میصرفه.
    و اینکه یه چیزی الان یادم اومد. این سیستم مد نظر تون یه اشتباه و ایراد بزرگ داره و اونم سی پی یو هست. به جای نسل 3 رایزن، نسل 5 که آخرین نسل رایزن هست رو بگیرید.

الان مدلی 3900x که مد نظر دارید حدودا 24 تومنه... با یه تومن بیشتر میتونید نسل 5 مدل 5900x بگیرید که از هر لحاظ بهتره. و البته خیلی خیلی پول اضافی دادن هست همین 5900x. پیشنهاد من اینه که 5800x که 16 میلیون هست و سینگل کور نتایج بهتری داره نسبت به 3900x بگیرید و بقیه پول رو روی گرافیک خرج کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •