تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: غیرفعال شدن سیم کارت سونی am 5

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض غیرفعال شدن سیم کارت سونی am 5

ضمن سلام و عرض ادب به تمام دوستان من سو نی ام5 دو کارته دارم . چند ماه پیش یکی از سیمکارت هایم ازکارافتاد با جابجا کردن انها کارهایم را انجام میدادم دیروز یکی دیگرهم از کارافتاد به نعمیرگاه مراجعه گفتند باید رییجستری شود انجام دادم اما درست نشد نه زمین خورده و نه ضربه از دوستان کسی هست کمک کند ممنون میشوم ...با احترام ناظری

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

ضمن سلام و عرض ادب به تمام دوستان من سو نی ام5 دو کارته دارم . چند ماه پیش یکی از سیمکارت هایم ازکارافتاد با جابجا کردن انها کارهایم را انجام میدادم دیروز یکی دیگرهم از کارافتاد به نعمیرگاه مراجعه گفتند باید رییجستری شود انجام دادم اما درست نشد نه زمین خورده و نه ضربه از دوستان کسی هست کمک کند ممنون میشوم ...با احترام ناظری

سلام. به وبسایت همتا مراجعه کنید و در پایین سمت راست صفحه بر روی آیکون قرمز رنگ "شناسایی هوشمند مشکلات" کلیک کنید و سپس شماره تلفن و IMEI گوشی رو جهت اطلاع از نوع مشکل وارد کنید.
    این کار رو با شماره گیری کد دستوری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] * هم میتونید انجام بدید

فقط توجه داشته باشید قبلش چک کنید که IMEI نوشته شده بر روی بورد گوشی باید با IMEI نشون داده شده از طریق کد دستوری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] #* تطابق داشته باشه.

حدس من اینه که مشکل از همین رجیستری باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •