تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی در مورد اتصال هارد لب تاب به پی سی

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض راهنمایی در مورد اتصال هارد لب تاب به پی سی

سلام دوستان من یه هارد لب تاب دام میخوام بندازمش رو پی سی .حال سوالم اینه ایا ولتاژ برق هارد لب تاب با پی سی فرقی نداره؟ اگه هارد لب تاب و به پاور کامپیوتر متصل کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

نميشه وصل كرد براش باكس بخريد به صورت اكسترنالش كنيد

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من یه هارد لب تاب دام میخوام بندازمش رو پی سی .حال سوالم اینه ایا ولتاژ برق هارد لب تاب با پی سی فرقی نداره؟ اگه هارد لب تاب و به پاور کامپیوتر متصل کنم مشکلی براش پیش نمیاد؟
    سلام .
    اگر هارد دیسک مورد نظر SATA هست بدون مشکل میتونید متصل کنید ، یعنی مشکلی از نظر ولتاژ وجود ندارد فقط باید براکت مناسب داشته باشید تا داخل کیس نصب کنید یا اینکه کیس قابلیت نصب هارد دیسکهای 2.5 اینچی رو داشته باشه .

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .
    اگر هارد دیسک مورد نظر SATA هست بدون مشکل میتونید متصل کنید ، یعنی مشکلی از نظر ولتاژ وجود ندارد فقط باید براکت مناسب داشته باشید تا داخل کیس نصب کنید یا اینکه کیس قابلیت نصب هارد دیسکهای 2.5 اینچی رو داشته باشه .
    هارد ساتا هست و کیس جای اس اس دی داره که هارد لب تاب و گذاشتم داخلش و مشکلی از نظر قرار گرفتن داخل کیس نیست کابلها رو هم متصل کردم و هارد شناخته شد توسط سیستم و درایواش توی مای کامپیوتر اضافه شده فقط از نظر ولتاژ برق میخوام بدونم که ایا فرقی با هارد سیستم داره یا نه چون روی هارد کامپیوتر ولتازژ وروی رو یه دوازده ولت زده و یه پنج ولت ولی روی هارد لب تاب ورودی رو فقط 5 ولت زده.ایا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هارد ساتا هست و کیس جای اس اس دی داره که هارد لب تاب و گذاشتم داخلش و مشکلی از نظر قرار گرفتن داخل کیس نیست کابلها رو هم متصل کردم و هارد شناخته شد توسط سیستم و درایواش توی مای کامپیوتر اضافه شده فقط از نظر ولتاژ برق میخوام بدونم که ایا فرقی با هارد سیستم داره یا نه چون روی هارد کامپیوتر ولتازژ وروی رو یه دوازده ولت زده و یه پنج ولت ولی روی هارد لب تاب ورودی رو فقط 5 ولت زده.ایا مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ولتاژ مورد نیاز هارد دیسکهای 2.5 اینچی 5 ولت هست و هارد دیسکهای 3.5 اینچی علاوه بر 5 ولت به 12 ولت هم نیاز دارند .
    البته کابل برق SATA که به هارد دیسک متصل میشه ولتاژ 12 ولتی داره (عموماً کابل زرد رنگ) ولی هارد دیسک لپتاپی استفاده ای از این ولتاژ نمیکنه و مشکلی هم پیش نمیاد اگر متصل باشه .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafa_1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

نميشه وصل كرد براش باكس بخريد به صورت اكسترنالش كنيد
    چرا به لحاظ فنی فرقی با ssd 2.5 ندارن میشه با یه براکت وصلش کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •