تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: نمایش خطوط قرمز روی صفحه

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

14 نمایش خطوط قرمز روی صفحه

سلام. وقت بخیر.
    هنگام کار با سیستم با خطای صفحه آبی مواجه شدم و بعد از اینکه سیستم ریستارت شد درایور کارت گرافیک کار نکرد و خطوط افقی قرمز رنگ روی صفحه نمایش داده شد که در تصاویر لینک‌های زیر مشخص هستند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درایور کارت گرافیک را با نرم‌افزار DDU در حالت Safe Mode حذف کردم و بعد یک‌بار به صورت خودکار (از طریق فایل نصبی) و یک‌بار به صورت دستی (از طریق Device Manager) نصب کردم.
    در حالت نصب خودکار صفحه سیاه شد و هر چقدر صبر کردم تصویر نداد تا اینکه مجبور شدم ریستارت کنم و دیدم همچنان مشکل حل نشده. در حالت نصب دستی صفحه سیاه نشد اما درایور بعد از نصب عمل نمی‌کرد.
    چون این خطوط افقی قرمز رنگ را در محیط BIOS ندیدم حدس زدم مشکل از ویندوز باشه و به همین خاطر از ویندوز 10 رفتم به ویندوز 8 و آخرین نسخه درایور را دانلود و نصب کردم اما باز هم مشکل حل نشد.
    با مانتیور و کابل دیگه هم امتحان کردم اما همچنان همین مشکل وجود داشت. کارت گرافیکی که مشکل داشت یعنی ZOTAC GTX 465 را خارج کردم و با کارت گرافیک سیستم دیگه که Hynix GT 520 بود جایگزین کردم.
    با کارت گرافیک جایگزین مشکل کامل حل شد و درایور هم بدون خطا نصب شد. برای کارت گرافیک معیوب چه مشکلی پیش اومده؟ چطور میشه تعمیرش کرد و هزینش حداکثر چقدر میشه؟
    لطفاً راهنمایی کنید.
    Last edited by pouyamahmoudi; 18-04-2021 at 03:06. دليل: اصلاح لینک

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •