تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: نمایش عکس خواننده هنگام پخش موسیقی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14 نمایش عکس خواننده هنگام پخش موسیقی.

درود.
    امید وارم پرسشم مغایر بند ز ماده 21 قانون جرایم رایانه ای نباشه.

من چندتا ترانه داون کردم و موقع پخش بعضی ها عکس خواننده را هم نشان میده ولی بعضی دیگر هیچ عکسی نداره.
    چطور میتوانم به آنها عکس خواننده را اضافه کنم؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کلا دانلودت اگر غیر قانونی باشه که مغایرت هست

بعد کجا چه سیستم و دستگاهی و پلتفرم و ....

تازه بعد از اون هم مگه کسی دیگه دانلود میکنه؟! الان عصر اپ و سرویس و اشتراک هست ، حال خارجی یا داخلی، دیگه گذشت دانلود، یاد دوران دیال اپ ‌وADSL ام‌افتادم، یادش بخیر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

اگر منظورت Album art هست که یه عکس هست ضمیمه فایل صوتی ات که پلیر می تونه اون رو نشون بده. با برنامه هایی مثله Mp3tag می تونی این عکس رو تغییر بدی یا حذف کنی.

4. این کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگر منظورت Album art هست که یه عکس هست ضمیمه فایل صوتی ات که پلیر می تونه اون رو نشون بده. با برنامه هایی مثله Mp3tag می تونی این عکس رو تغییر بدی یا حذف کنی.
    با تشکراز شما که بدون گوشه کنایه پاسخ دادین.
    من این mp3tag.6 را دارم ولی وقتی عکس خواننده را تگ میکنم فقط در ویندوز مدیا پلیر نشانش میده و در پلیرهای دیگر مثل km یا Media player classic صدا پخش میشه بدون عکسی که تگ کردم. در حالیکه من دیدم بعضی از موسیقی های قدیمی که ویدئو ندارن و در یوتیوب گذاشته شده بجای ویدئو تمام وقت عکس بزرگی از خواننده دیده میشه. من دقیقا همین حالت عکس بزرگ و با کیفیت خواننده را میخوام روی موسیقی بگذارم تا در هر پلیری بزرگ نشان داده بشه.

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

متاسفانه اضافه کردن عکس خواننده یا کاور آلبوم به آهنگ باعث مشکل میشه به طوری که شما برای مثال : عکس داریوش به آهنگش توسط برنامه ها اضافه می کنید اما می بینید که همون عکس به آهنگ فتانه : ) اضافه شده
    تنها راهی که درست جواب داده البته برای من: وصل کردن فی.لتر.شکن و پخش کردن آهنگ هاتون که خود مدیا پلیر ویندوز به طور اتومات آهنگ رو در نت سرچ میکنه و بهش کاور اضافه میکنه
    البته این روش زمانی جواب میده که ترک هاتون اورجیتال باشه (منظور خرید آهنگ نیست یعنی ریمیکس نباشه یا آهنگ کاور باشه و ...)
    و همینطور بیشتر بنده رو موسیقی غرب دیدم که کاور رو آپدیت میکنه

7. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با تشکراز شما که بدون گوشه کنایه پاسخ دادین.
    من این mp3tag.6 را دارم ولی وقتی عکس خواننده را تگ میکنم فقط در ویندوز مدیا پلیر نشانش میده و در پلیرهای دیگر مثل km یا Media player classic صدا پخش میشه بدون عکسی که تگ کردم. در حالیکه من دیدم بعضی از موسیقی های قدیمی که ویدئو ندارن و در یوتیوب گذاشته شده بجای ویدئو تمام وقت عکس بزرگی از خواننده دیده میشه. من دقیقا همین حالت عکس بزرگ و با کیفیت خواننده را میخوام روی موسیقی بگذارم تا در هر پلیری بزرگ نشان داده بشه.
    مدتهاست که از ویندوز استفاده نکردم و تنظیمات این ۲تا پلیری که اسم بردید رو یادم رفته فقط میدونم کار اصلی اون ۲تا پلیر پخش ویدیو هستش و خیلی بدرد موسیقی نمیخورن بجاش AIMP رو بهتون معرفی میکنم که جزو بهترین پخش‌کننده‌های موسیقی واسه ویندوز هستش.خودم زمانی که از ویندوز استفاده میکردم همیشه ازش استفاده میکردم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این پلیر tag editor هم داره و میتونید راحت کاور اضافه کنید.

انواع و اقسام skinها رو هم داره که میتونید ازش استفاده کنید.
    کد:
    اگه با mp3tag کاور اضافه کردید و این پلیر نشون نداد یعنی یه جای کارتون ایراد داره.البته توصیه میکنم از tag editor خود برنامه واسه اضافه کردن کاور استفاده کنید.

9. 2 کاربر از CafeNet999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

موسیقی ای که در یو*ت*یوب پخش میشه فایل ویدئویی هست نه فایل صوتی به همراه کاور آلبوم. برای من تا به حال مشکلی پیش نیومده برای کار کردن با MP3tag ولی اگر نسخه های pirate شده فایل رو می گیرید معمولا باید تمام اطلاعات ضمیمه رو پاک کنید چون طرف برای تبلیغ سایت خودش همه ی فیلد ها رو پر کرده.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

موسیقی ای که در یو*ت*یوب پخش میشه فایل ویدئویی هست
    بهرحال من میخوام که عکس خواننده را بگذارم روی فایل mp3 حالا با هر فرمتی که بشه .درست همانطور که یک موسیقی قدیمی که ویدئو نداشته و فقط عکس خواننده موجود بوده فایلی ساختن که در یوتیوب نمونه هاش را زیاد میبینیم,واین عکس همزمان با موسیقی دیده میشه چه با پلیر ویندوز یا لینوکس یا اندرویدباشه و چه حتی روی تلویزیون . چطور و با چه ابزاری میشه این کار را کرد؟آیا باید از ویرایشگر های ویدئوی استفاده کنم و بجای نوار ویدئو فقط یک عکس بگذارم یا راه دیگری داره؟واضح تر بگم مثلا در خیلی جا ها ترانه ای از بنان هست که طبیعیست ویدئو نداره ولی عکس بنان تمام صفحه تا پایان آهنگ دیده میشه.
    Last edited by Sara Kia; 11-04-2021 at 06:07.

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

کلا دانلودت اگر غیر قانونی باشه که مغایرت هست

بعد کجا چه سیستم و دستگاهی و پلتفرم و ....

تازه بعد از اون هم مگه کسی دیگه دانلود میکنه؟! الان عصر اپ و سرویس و اشتراک هست ، حال خارجی یا داخلی، دیگه گذشت دانلود، یاد دوران دیال اپ ‌وADSL ام‌افتادم، یادش بخیر.
    داداش گلم شما وضعت خوبه میری اشتراک سرویسهای خارجی رو میگیری حداقل برای دیدن فیلم و سریال و همچنین آهنگ های خارجی امثال ما توانش رو نداریم هزینه اضافی بدیم! لذا دانلود میکنیم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

خب من این کارها رو انجام دادم که با VLC player، Media player classic جواب داده.
    این برنامه mp3tag رو دانلود کردم از این آدرس
    کد:
    بعد از نصب برنامه به عنوان مثال یک فایل رو به صورت Drag and drop وارد برنامه کردم
    بعد از انتخاب فایل، بر روی فایل کلیک راست کردم
    در قسمت Extended tags در سمت راست می تونید عکس ها رو حذف یا اضافه کنید
    بعد از اضافه یا حذف کردن عکس مورد نظر، کلیک راست کنید روی فایلتون در برنامه و save رو بزنید.

Last edited by salman2003; 11-04-2021 at 06:52.

14. 2 کاربر از salman2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •