تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 65

نام تاپيک: ثبت اجباری املاک و محل سکونت در سامانه ی ملی املاک و اسکان

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

ویرایش شد .......
    Last edited by Yamani47; 12-05-2021 at 06:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

ویرایش شد
    Last edited by Yamani47; 12-05-2021 at 06:21.

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

به عقیده من که این سامانه و کلا این سیستم کاری به کار تعدیل قیمت مسکن ندارد و کساین که این سامانه را راه اندازی کرده اند دغدغهشان قیمت مسکن و مشکل مسکن ما نیست............

بلکه دغدغهشان زدن جیب ما به هر روش ممکن است و اخذ مالیات و دزدی کردن از جیب ما به هر روشی که بتوانند است..................

زیرا که اگر این ها عرضه و شعور اشتند وضعیت ممکلت را طوری اداه می کردند که به این جا اصلا نرسد و نکشد اصالا..................بازارخودش خودش را متعادل می کرد اگر وضع اقتصاد ثبات داشت...........................و رو به رشد بود................

و اگر عرضه مسکن بالا بود اصلا نیازی نبود با این مسخره بازی ها و حرام زاده بازی ها بخواهند بازار مسکن را تعدیل کنند بازار خودش خودش را تعدیل می کرد و نظام و سیستم عرضه و تقاضا خودش قیمت ها را پایین می اورد

به عقیده بنده که این ها دیده اند چند سالیست نمی تواندد پول نفت و گازو دیگر منابع کشور را بدزدند و بدنشان درد گرفته از بس پول مفت و دزدی بهشان نرسیده.........

چاره ایی نداشتند جز زدن جیب ما ...............گفته اند برای درمان بدن درد خود باید به هر حال از جایی پول مفت به خود رسانیم...............چه کنیم بهتر از دست کردن در جیب مردم............

شما این زننده تاپیک و شلوغ کننده این تاپیک اقای X..............بدان و آگاه باش...............در گناه این کار شما هم سهیم هستی 100% و حتما.......................

به عقیده و نظر من به جای این که مردم را تشویق به ثبت نام در این سامانه کنید وم هر بوق و شیپور بزنید....................من جای شما بودیم مردم را تشویقم ی کردم که ثبت نام نکنند و نکنید ..........

که اگر همه...............با هم ثبت نام نکنند انیها هم کاری نمی توانند بکند و دست این مادر به خطا های حاکم در پوست گردو خواهند ماند...............

یادت نرود در در گناه و فساد این کار شماهم شریکی............و هر پول مفت و زوری و نا حقی هم از من و امثال من گرفته شود حتما گناهش گردن شما هم خواهد بود ................

4. 2 کاربر از Yamani47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام

ما یک اپارتمان داریم که قدیم و در زمان جوانی خود در انجا ساکن بودیم

در ساختمان ساختمان خیلی جالبی نبود ما همچون وسعمان به خریدیک جای خوبو درست نمی رسید خب مجبرو به خرید اونجا بودیم در ان زمان

وقتی ه حدود 12 الی 15 سال پیش مقداری پول جمع کردیم و با مام و انی ها خسواتیم خانه دیگری بخریم و از ان جا خلاص کنیم خود را و قصد فروش خانه خود را داشتیم چون ساختمان ساختمان بدی بود کسی طالب خرید انجا نبود و نشد
    ساختمان بهخ التی بود که چند تا از واحد هایش تبدیل دشه بود به مکان فسق و فجور چند تا از واحد های دیگر هم بدل هب خوابگاه و اینجوری مسائل اصلا وضعیتی بود..........سال ها گذشت و ما نتوانستیم ان اپارتمان رابه فروش برسانیم که با ان پول پس اندازی کهداشتیم بتوانیم بگذاریم رویش و برویم جای دیگر..........

الان یک سال و اندی است که بعد از حدود 27 سال بالاخره توانستیم با هزار بد بختی و مشکل یک خانه دیگر بخریم و از شر ان ساختمان خود را خلاص کنیم...........

و در این یک سالو اندی هم ان اپارتمان را برای فروش گذاشتیم منتهی به همون خاطریک ه عرض کردم هنوز هم در فروش ان ناموفق بوده اییم با این اوضاع ان ساختمان کسی هم برای اجاره مشتری نمی شود و انجا را اجاره نمی کند

در واقع متاسفانه ان جا فقط به درد اوباش خلاف کار ها یا اینجور مسائل می خورد..............بنده هم دو راه دارم ..................یا ملک خود را به اینگونه افراد کرایه دهم........که تا به حال اینکار را نکرده ام و ان را خالی نگه داشته هم تا ببنیم ایا کسی پیدا می شود ان را خریداری کند یا خیر...............

حال بااین طرح جدید تکلیف فردی مثل من چیست........؟؟ ان اپارتمان در زمانی که من مجبور بودم در ان زندگی کنم که به جز بد بختی و استرس و اعصاب خوردی چیزی نداشت...............

حال هم که با این قانون یا باید تن دهم به اجاره دادن ان به افراد معلوم الحال یا باید مالیات سنگین بپردازم که اصلا ندارم که بخواهم بپردازم

نظر شما در این باره و بابت چیست ؟ به نظر شما تکلیف ما چه خواهد شد در این وضعیت

با تشکر
    سلام

◼️ شما یا باید قبل از تمام شدن فرصت ۴ ماهه بفروشید و یا اجاره بدین و یا به عنوان آدرس دوم برای خودتان یا یک فرد آشنا که موافق باشند ثبت کنید . البته آدرس اصلی اون فرد باید در شهر دیگری باشه چون در یک شهر نمیشه ۲ آدرس برای یک نفر ثبت کرد .

◼️ سیاست مالیات بر مسکن خالی هم هدفش همینه که مردم هر ملکی که دارند یا بفروشند یا اجاره بدند با قیمت مناسب .

◼️ اما در مورد وجود افراد فاسد و مفسد و خلافکار در ساختمان ، این وظیفه ی مالکین هست که با هماهنگی خودشون و اجرای قانون ، کم‌کم افراد فاسد و مفسد رو از ساختمان اخراج کنند چه با حکم تخلیه و یا پایان قرارداد و عدم تمدید .

◼️ در یک ساختمان ۱۵ واحدی ، فقط ۲ نفر از مالکین توانستند با قاطعیت و اجرای قانون و همکاری داوطلبانه و اجباری سایر مالکین ، ظرف مدت کوتاهی ساختمان رو از افراد فاسد و مفسد و قانون‌شکن پاک کنند و حالا فقط و فقط به خانواده های محترم و قانونمند اجاره میدند و موقع بازدید هم با قاطعیت ، همه مدارک مستاجرها چک میشه و قرارداد محکمی هم مینویسند که فاسدها اصلاً حاضر به امضاش نیستند و هر مستأجری هم که بعداً معلوم بشه کلک ‌زده ، سریعاً حکم تخلیه براش صادر میشه . هزینه‌های حکم تخلیه هم طبق قانون ازش گرفته میشه .

همه چیز بستگی به خودمون داره که چه محیطی می‌خوایم به وجود بیاریم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به عقیده من که این سامانه و کلا این سیستم کاری به کار تعدیل قیمت مسکن ندارد و کساین که این سامانه را راه اندازی کرده اند دغدغهشان قیمت مسکن و مشکل مسکن ما نیست............

بلکه دغدغهشان زدن جیب ما به هر روش ممکن است و اخذ مالیات و دزدی کردن از جیب ما به هر روشی که بتوانند است..................

زیرا که اگر این ها عرضه و شعور اشتند وضعیت ممکلت را طوری اداه می کردند که به این جا اصلا نرسد و نکشد اصالا..................بازارخودش خودش را متعادل می کرد اگر وضع اقتصاد ثبات داشت...........................و رو به رشد بود................

و اگر عرضه مسکن بالا بود اصلا نیازی نبود با این مسخره بازی ها و حرام زاده بازی ها بخواهند بازار مسکن را تعدیل کنند بازار خودش خودش را تعدیل می کرد و نظام و سیستم عرضه و تقاضا خودش قیمت ها را پایین می اورد

به عقیده بنده که این ها دیده اند چند سالیست نمی تواندد پول نفت و گازو دیگر منابع کشور را بدزدند و بدنشان درد گرفته از بس پول مفت و دزدی بهشان نرسیده.........

چاره ایی نداشتند جز زدن جیب ما ...............گفته اند برای درمان بدن درد خود باید به هر حال از جایی پول مفت به خود رسانیم...............چه کنیم بهتر از دست کردن در جیب مردم............

شما این زننده تاپیک و شلوغ کننده این تاپیک اقای X..............بدان و آگاه باش...............در گناه این کار شما هم سهیم هستی 100% و حتما.......................

به عقیده و نظر من به جای این که مردم را تشویق به ثبت نام در این سامانه کنید وم هر بوق و شیپور بزنید....................من جای شما بودیم مردم را تشویقم ی کردم که ثبت نام نکنند و نکنید ..........

که اگر همه...............با هم ثبت نام نکنند انیها هم کاری نمی توانند بکند و دست این مادر به خطا های حاکم در پوست گردو خواهند ماند...............

یادت نرود در در گناه و فساد این کار شماهم شریکی............و هر پول مفت و زوری و نا حقی هم از من و امثال من گرفته شود حتما گناهش گردن شما هم خواهد بود ................
    شماوقتی سند داری و ساکن هستی اونها تمام مشخصات شما رو دارن و نیاز نیست ثبت نام کنید
    بحثشون در اوردن ملتی هست که خونه دارن و سند ندارن میخواهن امار در بیارن که بعدا بتونن درست بدبختشون کنن
    کلا باز کننده تاپیک هم خودش که ثبت نام نمیکنه و میاد اینجا تز میده که اینکار رو بکنید یا اونکار
    ی کارت ملی رو نتونستن بعد از 2سال به ملتی که پول ثبت نام دادن بدن انوقت میخواهن املاک ملتو ببینن خالی هست یانه

7. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

◼️ شما یا باید قبل از تمام شدن فرصت ۴ ماهه بفروشید و یا اجاره بدین و یا به عنوان آدرس دوم برای خودتان یا یک فرد آشنا که موافق باشند ثبت کنید . البته آدرس اصلی اون فرد باید در شهر دیگری باشه چون در یک شهر نمیشه ۲ آدرس برای یک نفر ثبت کرد .

◼️ سیاست مالیات بر مسکن خالی هم هدفش همینه که مردم هر ملکی که دارند یا بفروشند یا اجاره بدند با قیمت مناسب .

◼️ اما در مورد وجود افراد فاسد و مفسد و خلافکار در ساختمان ، این وظیفه ی مالکین هست که با هماهنگی خودشون و اجرای قانون ، کم‌کم افراد فاسد و مفسد رو از ساختمان اخراج کنند چه با حکم تخلیه و یا پایان قرارداد و عدم تمدید .

◼️ در یک ساختمان ۱۵ واحدی ، فقط ۲ نفر از مالکین توانستند با قاطعیت و اجرای قانون و همکاری داوطلبانه و اجباری سایر مالکین ، ظرف مدت کوتاهی ساختمان رو از افراد فاسد و مفسد و قانون‌شکن پاک کنند و حالا فقط و فقط به خانواده های محترم و قانونمند اجاره میدند و موقع بازدید هم با قاطعیت ، همه مدارک مستاجرها چک میشه و قرارداد محکمی هم مینویسند که فاسدها اصلاً حاضر به امضاش نیستند و هر مستأجری هم که بعداً معلوم بشه کلک ‌زده ، سریعاً حکم تخلیه براش صادر میشه . هزینه‌های حکم تخلیه هم طبق قانون ازش گرفته میشه .

همه چیز بستگی به خودمون داره که چه محیطی می‌خوایم به وجود بیاریم

هدفشون نه راحتی و خوشی ملت نیست
    بلکه هدفشون در اوردن امار املاکی هست که هرگز ثبت نشدن
    دومم هم اینکه هدفشون مشاور املاکی های هست که قولنامه میکنن اما نه اون برگ اصلی که اصناف میدن و وارد سازمان مالیاتی کشور بشه
    خالی کردن جیب ملت
    و نه ارزون شدن اجاره و یا خرید ملت
    شما هم برو ثبت نامکن تا 40روتون تموم نشده که یوقت مالیات ازت نگیرن

9. 2 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام دوستان

◼️ ۲ سوال دیگه به سامانه اضافه شده :

سوال: نحوه ی ثبت اطلاعات املاکی که به صورت اشتراکی و یا چند مالک هستند، چگونه است؟

پاسخ: اگر یک ملک به نام افراد مختلف (یا اعضای یک خانوار) باشد، می بایست همه ی آن افراد (یا اعضای خانوار) که دارای سهم هستند جداگانه وارد سامانه شده و ثبت اطلاعات نمایند و مقدار سهم خود را مشخص کنند که چند دانگ دارند .

سوال: آیا افرادی که در مرحله ی قبلی وارد سامانه شده اند باید دوباره وارد سامانه بشوند؟

پاسخ: بله، برای ثبت اطلاعات تکمیلی لازم است مجدداً وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایند.
    در صورت تغییر آدرس و یا فروش ملک و یا خرید ملک‌ هم بایستی اطلاعاتِ جدید اضافه شود و یا اطلاعاتِ قبلی به روز شود .

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .
    [/b]]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 20-04-2021 at 11:36. دليل: تصحیح

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اقا من ثبت نام كردم از كجا بايد ببينيم ثبت شده درست يا نه ؟ اس ام اس چيزي مياد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

اقا من ثبت نام كردم از كجا بايد ببينيم ثبت شده درست يا نه ؟ اس ام اس چيزي مياد ؟
    سلام
    ◼️ پیامک ارسال نمیشه ولی از حالا به بعد ، هر وقت که با شماره موبایلتون و رمزِ ورود ، وارد سامانه بشید، در قسمت‌های مختلفش میتونید اطلاعاتِ شخصی و اطلاعاتِ محلِ اقامتِ اصلی و اطلاعاتِ محل اقامت دوم ( اگر نوشته باشید) و اطلاعاتِ املاکِ تحت مالکیتِ خودتون رو ببینید .
    ◼️ بعضی از این اطلاعات قابل تغییر و ویرایش هم هست مثل تغییر آدرس اصلی در صورت تغییر محل سکونت ، تغییر تعداد و مشخصات املاک شخصی در صورت فروش و یا خرید و همچنین اطلاعاتی دیگه
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 20-04-2021 at 18:57. دليل: تصحیح

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

یه سوال علمی فرهنگی هنری از هر انکس و کسانی که سنگ حکومت رو به سینه می زنن و ملت رو فوج فوج سوق می دن به هر سمتی که حکومت و حاکمان دوست دارند...:

ایا افرادی مثل ما که به خاطر سیاست های بیضوی و مسخره مملکت داری این قوم حاکم کلی ضرر کردیم در سالیان اخیر کسی از ان عزیزان دل برادر هست بیاید بگوید اقا شما که ضرر کردین به خاطر سیاست های ابلهانه مالیات معکوس به شما دهیم ؟؟؟

یعنی کسی هست بگوید امثال مایکه متضرر شدیم به خاطر این وضعیت اقتصادی بگوید بایدی ضرر شما را جبران می کنیم ؟؟؟

فقط موقع خوردن............و چاپیدن و گرفتن پول.................همهشان حاضر اند و اماده

و موقع گرفتن و چاپیدن پول و پس انداز ما بد بخت بیچاره ها همیشه اماده اند تا با انواع و اقسام ترفند های مختلف در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت کلاه های زیبا و گوگولی بر سرمان بگذارند
    و من هم نمی گویم که فقط در مملکت اسلامی ما اینگونه هست که یک وقت به سربازارن گمنام برنخورد..............

تقریبا در تمامی مملاک جهان همینگونه است و حتی در جهان جیوانات هم تقریبا وضع به همین منوال است که بی ناموس ترین افراد اون جامعه می رسند به حکومت ..............و بر بقیه حاکم می شوند.................

شاید در کل جهان 10 کشور نباشد که اینگونه بنشد و ساختار حکومتیشان واقعا تا حدودی بر پایه تعقلو تفکر و انسانیت باشد

سلام

Last edited by Yamani47; 12-05-2021 at 06:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •