تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پیکسل سوخته یا قابل تعمیر؟؟؟

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض پیکسل سوخته یا قابل تعمیر؟؟؟

سلام دوستان
    وقتتون بخیر

آقا لپ تاپ ما پیکسل سوخته پیدا کرده متاسفاانه, بنده نت رو یه سرچی کردم درباره پیکسل سوخته رسیدم به دو تا گزینه:

یا پیکسل مرده است یا استاک پیکسلِ (استاک منظور پیکسلی که خودش رو چُس کرده و ماهیت خودش رو از دست داده و باید راهنمایی اش کرد تا به راه راست

برگرده)

تو نت زده بود استاک پیکسل ها رنگ آبی یا سفید یا سبز یا قرمز دارند, این رنگ نشون دهنده استاک پیکسل و اینکه قابلیت تعمیر رو حتی دستی داره

و پیکسل سوخته یا دِد پیکسل کاملا سوخته و کاریش نمیشه کرد و تنها راه, تعویض lcd

سوال بنده اینجاست که دِد پیکسل اونطوری که من دقت کردم کاملا پیکسل, سوخته و مشکی خالص اما پیکسل های صفحه بنده وقتی زیرش یه متنی باشه قابل

مشاهده است , خلاصه انگار نورش کم شده حالا تو عکس پایین مشخصه

خواستم ببینم راهی هست دستی خودمون درست کنیم, 3 میلیون پول lcd ندیم؟؟؟ !!!

اساتید انجمن ممنون میشم راهنمایی کنید

پ.ن: یادش بخیر این انجمن چقدر شلوغ بود سال 2010 تا 2014 یکی از بهترین سرگرمی های روزانه مون بود, حیف

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

تو این فیلم طرف یه کارایی با چسب می کنه دقیق متوجه نشدم
    - - - Updated - - -

تو این فیلم طرف یه کارایی با چسب می کنه دقیق متوجه نشدم

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام دوستان
    وقتتون بخیر

آقا لپ تاپ ما پیکسل سوخته پیدا کرده متاسفاانه, بنده نت رو یه سرچی کردم درباره پیکسل سوخته رسیدم به دو تا گزینه:

یا پیکسل مرده است یا استاک پیکسلِ (استاک منظور پیکسلی که خودش رو چُس کرده و ماهیت خودش رو از دست داده و باید راهنمایی اش کرد تا به راه راست

برگرده)

تو نت زده بود استاک پیکسل ها رنگ آبی یا سفید یا سبز یا قرمز دارند, این رنگ نشون دهنده استاک پیکسل و اینکه قابلیت تعمیر رو حتی دستی داره

و پیکسل سوخته یا دِد پیکسل کاملا سوخته و کاریش نمیشه کرد و تنها راه, تعویض lcd

سوال بنده اینجاست که دِد پیکسل اونطوری که من دقت کردم کاملا پیکسل, سوخته و مشکی خالص اما پیکسل های صفحه بنده وقتی زیرش یه متنی باشه قابل

مشاهده است , خلاصه انگار نورش کم شده حالا تو عکس پایین مشخصه

خواستم ببینم راهی هست دستی خودمون درست کنیم, 3 میلیون پول lcd ندیم؟؟؟ !!!

اساتید انجمن ممنون میشم راهنمایی کنید

پ.ن: یادش بخیر این انجمن چقدر شلوغ بود سال 2010 تا 2014 یکی از بهترین سرگرمی های روزانه مون بود, حیف

سلام.
    ظاهرا پنل lcd ضربه خورده و خط کلفتی شده . این خط بعداز یه مدت خودش از بین میره . مال من تلویزیون 42 اینچ سامسونگمون ضربه خورد خط اینجوری افتاد بعداز گذشت 1 سال از بین رفت اما تو نقطه ای که بهش ضربه خورده بود پیکسلش سوخت و بعداز یکمدت زیاد شد . اینم عکس از تلویزیون :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    معمولا با تعویض lcd درست میشه . ولی هرگز سوزن و قلم و یخ و .... روی lcd نکشید بدتر میشه . راه حل های یوتیوب هم بیخیال بشید . اینها شایعه هستن . خراب میکنه وسیله رو . ولش کنید به حال خودش باشه اگر نمیتونید عوضش کنید دست بهش نزنید بعداز یه مدت درست میشه.(به شرطی که ضربه نخوره مثل مال من خال خال بشه. که البته این هم 100درصدی نیست . امکان داره مثل روز اولش بشه . امکان داره خال خال بشه یا ... )
    موفق باشید.

4. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.
    ظاهرا پنل lcd ضربه خورده و خط کلفتی شده . این خط بعداز یه مدت خودش از بین میره . مال من تلویزیون 42 اینچ سامسونگمون ضربه خورد خط اینجوری افتاد بعداز گذشت 1 سال از بین رفت اما تو نقطه ای که بهش ضربه خورده بود پیکسلش سوخت و بعداز یکمدت زیاد شد . اینم عکس از تلویزیون :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    معمولا با تعویض lcd درست میشه . ولی هرگز سوزن و قلم و یخ و .... روی lcd نکشید بدتر میشه . راه حل های یوتیوب هم بیخیال بشید . اینها شایعه هستن . خراب میکنه وسیله رو . ولش کنید به حال خودش باشه اگر نمیتونید عوضش کنید دست بهش نزنید بعداز یه مدت درست میشه.(به شرطی که ضربه نخوره مثل مال من خال خال بشه. که البته این هم 100درصدی نیست . امکان داره مثل روز اولش بشه . امکان داره خال خال بشه یا ... )
    موفق باشید.
    ممنون
    چند ماهی هست اینطور شده
    برای شما دقت کنید میبینی که کلا سیاه شده و این خودش نشونه پیکسل مرده است( میخوای مطمئن بشی میتونی زیرش یه متن سفید بزاری ببینی مشخص میشه یا نه)
    به همین دلیل فکر می کنم پیکسل صفحه بنده کم نور شده یا همون استاک پیکسله فقط رنگش مشکیه و قابل تعمیر

6. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

ممنون
    چند ماهی هست اینطور شده
    برای شما دقت کنید میبینی که کلا سیاه شده و این خودش نشونه پیکسل مرده است( میخوای مطمئن بشی میتونی زیرش یه متن سفید بزاری ببینی مشخص میشه یا نه)
    به همین دلیل فکر می کنم پیکسل صفحه بنده کم نور شده یا همون استاک پیکسله فقط رنگش مشکیه و قابل تعمیر
    سلام.
    برای من سالهاست اینجوری شده . بچه ها اومدن ضربه زدن به تلویزیونم خراب شده .
    بله برای من یه پیکسل کاملا مرده هست و کاملا هم مطمئن هستم. اما 22 تا خال هست . !! یه قسمت پایین صفحه یه قسمت هم بالای صفحه . اما 2 تا از خال ها از بین رفتند و پیکسل ها دوباره برگشتن!! قبلا 24 تا خال سیاه بود .(بنابراین 10 درصد امکان تعمیر شدن خودکار پیکسل مرده هم هست!! )
    نتونستم هم دیگه عوضش کنم چون به صرفه نبود 95 % قیمت تلویزیون هست که خوب اگر پولشو داشتم کلشو عوض میکردم دیگه پنل نمیخردیم .
    برای شما خوشبختانه امکانش هست که تعمیر بشه (خودکار و بدون هیچ دستکاری و روش های یوتیوب ) و دوباره مثل پیکسل های دیگه بشه اما نمیشه قطعی درمورد این قضیه نظر داد.
    اگر میتونید اگر وضعیتش رو دارید پیشنهاد میکنم عوضش کنید (اگر لپ تاپ ارزش داره ) اگر هم که ارزشش رو نداره با همین سر کنید دیگه . چون موردی نیست که بتونیم بادست کاری درستش کنیم . میتونیم با دستکاری بدترش کنیم اما بهترش نمیتونیم بکنیم .
    کاریش نداشته باشید بزارید همینجوری بمونه. دستش بزنید بدتر میشه .
    پیکسل مرده مال منه مال شما نمیدونم چی میشه گفت اما مرده نیست اینو 100 درصد مطمئنم.
    یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید یه مبلغی درآمد به سازنده ویدیو میده . یکسری میان یه همچنین ویدیو هایی درست میکنن و به مصرف کننده ضرر میزنن و خودشون سود میکنن!!!
    اصلا راه حل های موجود در اینترنت یوتیوب رو به هیچ وجه امتحان نکنید . نه تنها کار نمیکنن بلکه به دستگاهتون ضرر میزنن . اینو تجربه کردم که بهت دارم میگم.
    موفق باشید.

8. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.
    برای من سالهاست اینجوری شده . بچه ها اومدن ضربه زدن به تلویزیونم خراب شده .
    بله برای من یه پیکسل کاملا مرده هست و کاملا هم مطمئن هستم. اما 22 تا خال هست . !! یه قسمت پایین صفحه یه قسمت هم بالای صفحه . اما 2 تا از خال ها از بین رفتند و پیکسل ها دوباره برگشتن!! قبلا 24 تا خال سیاه بود .(بنابراین 10 درصد امکان تعمیر شدن خودکار پیکسل مرده هم هست!! )
    نتونستم هم دیگه عوضش کنم چون به صرفه نبود 95 % قیمت تلویزیون هست که خوب اگر پولشو داشتم کلشو عوض میکردم دیگه پنل نمیخردیم .
    برای شما خوشبختانه امکانش هست که تعمیر بشه (خودکار و بدون هیچ دستکاری و روش های یوتیوب ) و دوباره مثل پیکسل های دیگه بشه اما نمیشه قطعی درمورد این قضیه نظر داد.
    اگر میتونید اگر وضعیتش رو دارید پیشنهاد میکنم عوضش کنید (اگر لپ تاپ ارزش داره ) اگر هم که ارزشش رو نداره با همین سر کنید دیگه . چون موردی نیست که بتونیم بادست کاری درستش کنیم . میتونیم با دستکاری بدترش کنیم اما بهترش نمیتونیم بکنیم .
    کاریش نداشته باشید بزارید همینجوری بمونه. دستش بزنید بدتر میشه .
    پیکسل مرده مال منه مال شما نمیدونم چی میشه گفت اما مرده نیست اینو 100 درصد مطمئنم.
    یوتیوب به ازای هر 1000 بازدید یه مبلغی درآمد به سازنده ویدیو میده . یکسری میان یه همچنین ویدیو هایی درست میکنن و به مصرف کننده ضرر میزنن و خودشون سود میکنن!!!
    اصلا راه حل های موجود در اینترنت یوتیوب رو به هیچ وجه امتحان نکنید . نه تنها کار نمیکنن بلکه به دستگاهتون ضرر میزنن . اینو تجربه کردم که بهت دارم میگم.
    موفق باشید.
    درسته
    ولی این کلیپی که بنده گذاشتم طرف واقعا اینکارست و با علمش جلو میره, فقط چون ایشون پنل تلوزیوون رو داره تعمیر می کنه میترسم با پنل لپ تاپ فرق کنه بزنم به ف.اک بدم
    از نظر بیخیالی هم درست میگی شما, همون اول اینطوری شد بیخیال شدم ولی پدر اینکه بخوای خودت همه چی امتحان کنی بسوزه
    تو یوتیوب همیشه پلاسم که اتفاقی همین کلیپ رو دیدم و دیگه مابقی مشخصه ....

نمیدونم مردها چرا همیشه کرم دارن خودشون کار رو انجام بدن

10. این کاربر از donkeyoxte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

درسته
    ولی این کلیپی که بنده گذاشتم طرف واقعا اینکارست و با علمش جلو میره, فقط چون ایشون پنل تلوزیوون رو داره تعمیر می کنه میترسم با پنل لپ تاپ فرق کنه بزنم به ف.اک بدم
    از نظر بیخیالی هم درست میگی شما, همون اول اینطوری شد بیخیال شدم ولی پدر اینکه بخوای خودت همه چی امتحان کنی بسوزه
    تو یوتیوب همیشه پلاسم که اتفاقی همین کلیپ رو دیدم و دیگه مابقی مشخصه ....

نمیدونم مردها چرا همیشه کرم دارن خودشون کار رو انجام بدن
    سلام.
    شما هر چقدر که بخواید بنده حاضرم لینک ویدیو های جعلی و به ظاهر کاملا واقعی رو نشونتون بدم!!!خیلی زیاد هست این مورد ویدیو.
    من تعمیر تلویزیون رو بلدم تو این مورد تنها راه 100 درصدی تعویض پنل یا lcd هست.
    دوست عزیز به بنده هیچ ضرری وارد نمیشه که شما یه وقتی این ویدیو رو انجام بدید و خدایی نکرده ضرر کنید.بنده این راه حل هارو توی اینترنت و سایت های معتبر رفتم هیچ فرقی که نکرده هیچ بیشتر هم شده . پیشنهاد میکنم انجام ندید ویدیو های یوتیوب رو . الان قیمتها خیلی بالا رفته و به ریسکش اصلا نمی ارزه. (البته خودتون میدونید و من فقط پیشنهاد دادم. )
    موفق باشید .

12. این کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •