تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: PlayStation 5 | پلی‌استیشن ۵

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض PlayStation 5 | پلی‌استیشن ۵

مشخصات فنی پلی استیشن 5 مشخص شد

سونی از مشخصات جدیدترین کنسول خود رونمایی کرد.

همان طور که می دانید امروز شاهد استریم سونی بودیم. در این استریم قرار بود از پلی استیشن 5 اطلاعات جدیدی منتشر شود. این استریم Road To PS5 نام دارد و سرنی آن را اجرا می کند. لحظاتی قبل نیز از مشخصات فنی کنسول پلی استیشن 5 رسما رونمایی شد که با هم آن را می خوانیم. این استریم از ساعت 7:30 به وقت ایران آغاز شده است و همین حالا نیز می توانید آن را مشاهده فرمایید.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2019
    محل سكونت
    کرانه باختری

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

کسی اینجا خواست به من بگه

قیمت منصفانه

---------------

لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

قیمت منصفانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

[QUOTE=ابر_حیزون;9144377]لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

قیمت منصفانه

--------
    اگه تهران تشریف دارین بهترین جا برای پول کردن دستگاهت میدون امام خمینی {پشت شهرداری} هستش

در ضمن اگه قیمتت واقعا منصفانست قیمت دستگاهو برام تو پی وی بفرست یا همین جا بگو فقط تاکید میکنم تنها قیمت دستگاهو بدون وی ار ///

- - - Updated - - -

تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

حالا مسیله اینجاست کسایی مثل من که قصد خرید پی اس فور دارن باید صبر کن تا پی اس فایو بیاد یا اینکه سریعتر بخرن از لحاظ قیمت عرض کردم دوستان اگه مطلبی در این رابطه به نظرشون میرسه بیان بحث کنیم ///

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

پلی استیشن 5 هم داره میاد اما متاسفانه اکثریت قشر جامعه همچون سری های قبلی نظیر پلی استیشن 3 و و مخصوصا 4 بدلیل عدم همخوانی دخل و خرج مردم با ارزش های واقعی کالاها الالخصوص کالاهای الکترونیکی اکثرا نظاره گر خواهند بود تا مصرف کننده!
    سوای قیمت های غیر واقعی کنسولها (البته همه چیز!) بدلیل ارزش پشکلی ریال در برابر دلار، بازیهای اوریجینال و نامدار آن هم با قیمت های فضایی روی ویترین های مغازه ها معمولا تا مدت ها خاک خواهند خورد!
    یادش بخیر زمان سونی 1 و 2 هرچند اون قدیم مدیم ها هم اوضامون مثل سایر ممالک پیشرفته و توسعه یافته از لحاظ اقتصادی خوب نبود اما اکثر جامعه مشکلی برای تهیه کنسولها و تهیه لوازم آن بصورت اوریجینال نداشتن... اما الان تنها ناظر تکنولوژی های روز دنیا هستیم تا استفاده کنندش!
    امیدوارم از این برهه ننگین و بغرنج هرچه سریعتر عبور کنیم هرچند شواهد نشون میده به این زودی ها میسر نیست اما بالاخره یه روز خوب میاد چون هیچ وقت روز بد بطور پیوسته موندگار نبوده. البته امیدوارم، چون انسان به امید و امیدواری زنده هست...

8. 4 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از اقوام ما تو سوییس قراره PS 5 رو برای من به عنوان هدیه بیاره ولی خدا شاهده من اصلا خوشحال نیستم میبینم اکثر جوونا تو فضای مجازی دارن از بی پولی ناله میکنن و توان خریدن این کنسول رو ندارن. یعنی حتی اگه این کنسول به دست من هم برسه باز هم بازی کردن باهاش لذتی نداره وقتی میبینی کوچکترین تفریحات از جوونای ایران گرفته شده. خود منم چندان وضع مالی خوبی ندارم و حتی یه گوشی نو هم نمیتونم بخرم با این قیمت های فضایی. اگه این فامیل ما هم نبود عمرا اگه میرفتم سراغ PS 5

10. این کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

يادش بخير يه موقعي ps1 اومد. باباي خدا بيامرزم سريع برامون با چندتا بازي خوبش خريد كلي حال كرديم. من راهنمايي بودم وقتي اومدم ديدم برام خريده از خوشحالي ذوق مرگ شدم. دسته هاش انقدر ارزون بود من هر چند ماه مجبور بودم يكي بخرم چون خيلي بازي مي كردم.

حالا ps5 رو فكر نكنم تا 20 سال آينده هم بتونم بخرم. پدر كجايي؟؟؟ يادت بخير - روحت شاد

12. 6 کاربر از Angel4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

یکی از اقوام ما تو سوییس قراره PS 5 رو برای من به عنوان هدیه بیاره ولی خدا شاهده من اصلا خوشحال نیستم میبینم اکثر جوونا تو فضای مجازی دارن از بی پولی ناله میکنن و توان خریدن این کنسول رو ندارن. یعنی حتی اگه این کنسول به دست من هم برسه باز هم بازی کردن باهاش لذتی نداره وقتی میبینی کوچکترین تفریحات از جوونای ایران گرفته شده. خود منم چندان وضع مالی خوبی ندارم و حتی یه گوشی نو هم نمیتونم بخرم با این قیمت های فضایی. اگه این فامیل ما هم نبود عمرا اگه میرفتم سراغ PS 5
    به به خیلی خیلی مبارک وجودتون باشه. تا باشه از این خوشحالی ها تو زندگیتون... اما خرید PS5 و فرستادنش به ایران عینه اینه که یکی بهتون بهترین و بروزترین ماشین دنیا رو از یه کشور پیشرفته تو داخل کشور بهتون هدیه بده و شما با طبق فرمایشاتی که فرمودید وضع مالی خوبی ندارید بخوایید بنزین معمولی زغالی بی کیفیت اقدام به پر کردن باکش کنید، سرویس دوره ای و روغن ارزون 200 300 تومنی بجای چند صد میلیونی درش بریزید، تجهیزات جانبی گیر نیارید و در صورت ایراد فنی کار خبره ای در دسترستون نباشه و ده دها دلیل دیگه... یه مدت بعد میبینید همون پژو سمند رانا رو سوار میشدید خرج و افسوسش خیلی خیلی کمتر از اینی بود که الان هست! PS5 رو دارید خب اما خرید بازی‌هاشو میخواید چیکار کنید با ارز نوسانی پشکلی ریالی؟
    در کل این نظر من بود امیدوارم که چراغ پاورش برات روشن بمونه رفیق.

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به به خیلی خیلی مبارک وجودتون باشه. تا باشه از این خوشحالی ها تو زندگیتون... اما خرید PS5 و فرستادنش به ایران عینه اینه که یکی بهتون بهترین و بروزترین ماشین دنیا رو از یه کشور پیشرفته تو داخل کشور بهتون هدیه بده و شما با طبق فرمایشاتی که فرمودید وضع مالی خوبی ندارید بخوایید بنزین معمولی زغالی بی کیفیت اقدام به پر کردن باکش کنید، سرویس دوره ای و روغن ارزون 200 300 تومنی بجای چند صد میلیونی درش بریزید، تجهیزات جانبی گیر نیارید و در صورت ایراد فنی کار خبره ای در دسترستون نباشه و ده دها دلیل دیگه... یه مدت بعد میبینید همون پژو سمند رانا رو سوار میشدید خرج و افسوسش خیلی خیلی کمتر از اینی بود که الان هست! PS5 رو دارید خب اما خرید بازی‌هاشو میخواید چیکار کنید با ارز نوسانی پشکلی ریالی؟
    در کل این نظر من بود امیدوارم که چراغ پاورش برات روشن بمونه رفیق.
    مرسی رفیق
    راستش اواخر دهه 80 من یه ایکس باکس 360 داشتم که باهاش بازی میکردم و یکی از اقوام ما اومد خونمون و یه پسر کوچیک داشت. این اقوام ما وضع مالی خوبی نداشتن و پسرش از من خواست بذارم بازی کنه و من گذاشتم یه چند ساعتی بازی کنه( بازی Call fo duty modern warfare 2 ) بنده خدا خیلی خوشحال بود و اولین بارش بود ایکس باکس بازی میکنه و بعدا که برادرم PS 4 رو خرید ما ایکس باکس رو دادیم به این بنده خدا به عنوان هدیه. الان هم وضع ایران همینه. نرخ ارز به حدی بالا رفته که به جرات میتونم بگم 80 درصد گیمرها توان خرید کنسول های جدیدی که قراره بیان رو ندارن. من یه گوشی میخواستم بخرم در عرض یک هفته دو میلیون تومان گران تر شد. من اگه این کنسول رو بگیرم باز هم میدونم خیلی ها اون بیرون حسرتش رو میخورن و اینه که منو عذاب میده.

15. 2 کاربر از Pessimist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2021
    محل سكونت
    ابادان

پيش فرض

کنسول خیلی خوبیه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •