تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کمک خرید تی وی 50 اینچ

اگه نباشه جاش خالی می مونه alipencia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض کمک خرید تی وی 50 اینچ

سلام
    دوستان میخوام یک تی وی 50 اینچ بخرم..مدل سامسونگ tu8000 و الجی um7490 مدنظرم هست...از لحاظ پنل و کیفیت و طول عمر و ریموت کنترل چه فرقی دارن؟ عمر کدوم یک بیشتره؟ نسبت به محصولات سونی چقدر عمر کمتری دارن؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

هر چی گرفتی Brightness رو بگذار ۵۰ تا ۱۰ سال کار کنه.

3. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

یعنی در این حد تاثیر داره؟!!

- - - Updated - - -

یعنی در این حد تاثیر داره؟!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    دوستان میخوام یک تی وی 50 اینچ بخرم..مدل سامسونگ tu8000 و الجی um7490 مدنظرم هست...از لحاظ پنل و کیفیت و طول عمر و ریموت کنترل چه فرقی دارن؟ عمر کدوم یک بیشتره؟ نسبت به محصولات سونی چقدر عمر کمتری دارن؟
    سلام

هر دو تی وی های خوبی هستند. من سامسونگ رو ترجیح می دم چون رنگ ها زنده تر هستند. در مورد روشنایی هم بله تاثیر زیادی داره در عمر به طور کلی بگیم تی وی. من خودم روی 70 تا 80 می ذارم که لذت هم ببرم ولی اگر در مکان تاریک بذارید 40 یا 50 هم خوبه.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام

هر دو تی وی های خوبی هستند. من سامسونگ رو ترجیح می دم چون رنگ ها زنده تر هستند. در مورد روشنایی هم بله تاثیر زیادی داره در عمر به طور کلی بگیم تی وی. من خودم روی 70 تا 80 می ذارم که لذت هم ببرم ولی اگر در مکان تاریک بذارید 40 یا 50 هم خوبه.
    یک چیزهایی در مورد پنل خوندم...الجی میگن IPS که در برابر ضربه مقاوم هست و زاویه دید بهتری داره ولی کیفیت رنگهاش پایینتره و سامسونگ پنل حساس در مقابل ضربه و زاویه دید کمتر ولی رنگهای بهتری داره ..نمیدونم کدوم ارجحیت داره...در مورد سونی نظری نداری؟ ارزش بیشتر هزینه کردن داره؟
    ضمنا این سایتهای داخلی که واسه فروش اینها رو دارن قابل اعتماد هستن؟ بعضی ها بانه ای هستن اگر سایت خوبی میشناسی لطفا یک پیام بده ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

یک چیزهایی در مورد پنل خوندم...الجی میگن IPS که در برابر ضربه مقاوم هست و زاویه دید بهتری داره ولی کیفیت رنگهاش پایینتره و سامسونگ پنل حساس در مقابل ضربه و زاویه دید کمتر ولی رنگهای بهتری داره ..نمیدونم کدوم ارجحیت داره...در مورد سونی نظری نداری؟ ارزش بیشتر هزینه کردن داره؟
    ضمنا این سایتهای داخلی که واسه فروش اینها رو دارن قابل اعتماد هستن؟ بعضی ها بانه ای هستن اگر سایت خوبی میشناسی لطفا یک پیام بده ممنون
    علی جان در مورد الجی و سامسونگ نظرم رو خدمت تون گفتم. بازم باید در یک فروشگاه هر دو مدل رو ببینید تا کیفیت رنگی که می گم رو بررسی کنید. مثلا دایی من نظرش روی الجی بود ولی من فقط سامسونگ رو ترجیح می دم چون معتقدم عمر به طور کل بگیم LCD ها حدودا 2 تا 5 سال هست و با توجه به پیشرفت تکنولوژی شما مثلا 5 سال دیگه اگر تی وی تون سالم هم باشه برای شبکه های 8K باید تی وی جدید بگیرید.

اما سونی نه واقعا از نظر من ارزش هزینه بیشتر نداره اگر جنس خیلی با کیفیت می خواید توشیبا خیلی عالیهههههه. اگر بانه ای می خرید توشیبا پیدا کنید.

سایت های فروش دیگه معروف ترینش دی ج ی کالا هست که اخیرا جنس های مدل دیگه می فرسته و در توجیه می گه من بستر فروش هستم و فروشنده شخص دیگه ای هست. یکی از دوستان لپ تاپ خریده بود بعد از این پشت ویترینی ها بهش داده بودن و لپ تاپ کارکرده بود مجبور شد وکیل بگیره شکایت کنه (لپ تاپش 80 تومن قیمت داشت). تو این کرونا خودتون رو درگیر نکنید.

اگر الجی رو خواستید نمایندگی های زیادی داره که یکی شون مثلا مرزداران هست اگر بدون گارانتی می خواید باید از جمهوری تهیه کنید یا مراکز خرید. سامسونگ هم جمهوری نمایندگی داره.

و سایت خوب هم که گفتم نه واقعا هیچ سایتی تو این دوران مورد تاییدم نیست.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •