تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: متوقف شدن میزان شارژ باطری روی عدد معین - هوآوی میت 7

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

14 متوقف شدن میزان شارژ باطری روی عدد معین - هوآوی میت 7

سلام

مدل گوشی من Huawei Mate 7 با اندروید 6.1 (مارشمالو) هست. دو روز هست که شارژ باطری به عدد 64 و 65 میرسه برای مدت یکساعت رو همون عدد متوقف میشه و جلوتر نمیره، در حالیکه گوشی به شارژر متصله. ری استارت و خاموش/روشن کردن گوشی هم جواب نداده. نمی دونم کابل و شارژر شاید خراب باشه که هنوز با شارژر دیگه تست نگرفتم. همیشه هم گوشی به بیست درصد رسیده بود شارژ کردم و اجازه ندادم به باطری فشار بیاد. تا 90 هم بیشتر شارژ نمی کنم مگر ماهی یکبار بزارم تا 100 بره. البته گوشی 5 سال هست داره کار می کنه ولی خوب باهاش رفتار کردم. برنامه ای هست بشه فهمید آیا باطری مشکل پیدا کرده یا شارژ میشه ولی عدد رو اشتباه نشون می‌ده؟ نمی خوام یکراست برم سر وقت ریست فکتوری؛ چون کلی برنامه و تنظیمات برنامه ها هست و وقت و حوصله ندارم. ولی اگر مجبور باشم راهی نیست.

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

مدل گوشی من Huawei Mate 7 با اندروید 6.1 (مارشمالو) هست. دو روز هست که شارژ باطری به عدد 64 و 65 میرسه برای مدت یکساعت رو همون عدد متوقف میشه و جلوتر نمیره، در حالیکه گوشی به شارژر متصله. ری استارت و خاموش/روشن کردن گوشی هم جواب نداده. نمی دونم کابل و شارژر شاید خراب باشه که هنوز با شارژر دیگه تست نگرفتم. همیشه هم گوشی به بیست درصد رسیده بود شارژ کردم و اجازه ندادم به باطری فشار بیاد. تا 90 هم بیشتر شارژ نمی کنم مگر ماهی یکبار بزارم تا 100 بره. البته گوشی 5 سال هست داره کار می کنه ولی خوب باهاش رفتار کردم. برنامه ای هست بشه فهمید آیا باطری مشکل پیدا کرده یا شارژ میشه ولی عدد رو اشتباه نشون می‌ده؟ نمی خوام یکراست برم سر وقت ریست فکتوری؛ چون کلی برنامه و تنظیمات برنامه ها هست و وقت و حوصله ندارم. ولی اگر مجبور باشم راهی نیست.

ممنون
    سلام بله برنامه که خیلی هست سلامت باطری رو نشون می ده. توی بازار یا گوگل پلی سرچ کنید battery health یا هر چیز مشابهی کلی برنامه هست که همه مشابه هم هستن و بعد یک روز بهتون از سلامت باطری اطلاع می دن. راه بهتر کله گی شارژ (همون آداپتور) و سیم شارژ رو با یک جنس با کیفیت تعویض کنید اگر مشکل حل نشد باطری باید عوض شه.

دقت کنید که حتما جنس خوب تهیه کنید و می دونید که هزینه جنس خوب هم از حدود 200 تومن شروع می شه.

بهترین برنامه ای که خودم استفاده کردم و این مشکل رو هم حل کرده اینه Battery Calibration

3. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام بله برنامه که خیلی هست سلامت باطری رو نشون می ده. توی بازار یا گوگل پلی سرچ کنید battery health یا هر چیز مشابهی کلی برنامه هست که همه مشابه هم هستن و بعد یک روز بهتون از سلامت باطری اطلاع می دن. راه بهتر کله گی شارژ (همون آداپتور) و سیم شارژ رو با یک جنس با کیفیت تعویض کنید اگر مشکل حل نشد باطری باید عوض شه.

دقت کنید که حتما جنس خوب تهیه کنید و می دونید که هزینه جنس خوب هم از حدود 200 تومن شروع می شه.

بهترین برنامه ای که خودم استفاده کردم و این مشکل رو هم حل کرده اینه Battery Calibration

سلام

Battery Calibration همون Easy Battery Calibration هست؟ چون میزنم با این اسم که یک Easy‌ هم اولش هست میاره (آیکون زرد رنگ باطری در یک مربع سبز). این برنامه نصب شد ولی با زدن دکمه کالیبریشن کاری نکرد. پاکش کرد. یکی دیگه گرفتم که هنوز که انگار همه چیز خوبه. یک برنامه هم از قبل داشتم به اسم Phone check که میگه باطری سالمه. البته امروز که شارژ کردم تا 92 رفت ولی سرعتش کند هست باز. شاید به یک ریست فکتوری نیاز داره. و البته باید با کابل و شارژر هم که فرمودید تست کنم.

ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام

Battery Calibration همون Easy Battery Calibration هست؟ چون میزنم با این اسم که یک Easy‌ هم اولش هست میاره (آیکون زرد رنگ باطری در یک مربع سبز). این برنامه نصب شد ولی با زدن دکمه کالیبریشن کاری نکرد. پاکش کرد. یکی دیگه گرفتم که هنوز که انگار همه چیز خوبه. یک برنامه هم از قبل داشتم به اسم Phone check که میگه باطری سالمه. البته امروز که شارژ کردم تا 92 رفت ولی سرعتش کند هست باز. شاید به یک ریست فکتوری نیاز داره. و البته باید با کابل و شارژر هم که فرمودید تست کنم.

ممنون
    سلام مجدد

فکر می کنم گوشی شما روت نیست که کار نکرده. من چون گوشی تون خیلی قدیمی بود فکر کردم روت شده هست. نرم افزارها هم زیاد فرقی ندارن کابل و آداپتور خوب کلا تهیه کنید یدک داشته باشید لازم می شه. فقط خیلی روی کیفیتش تاکید دارم. حتما برند بخرید. حتی شده با کابل خوب باطری که دیگه باید تعویض شده بعد 24 ساعت شارژ کاملا درست کار کرده. من در مورد باطری گوشی تون هم پرسیدم. اورجینالش حدود 160 تومنه. طرح(تقلبی) که به نظرم بهتره حدود 75 تا 120

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام مجدد

فکر می کنم گوشی شما روت نیست که کار نکرده. من چون گوشی تون خیلی قدیمی بود فکر کردم روت شده هست. نرم افزارها هم زیاد فرقی ندارن کابل و آداپتور خوب کلا تهیه کنید یدک داشته باشید لازم می شه. فقط خیلی روی کیفیتش تاکید دارم. حتما برند بخرید. حتی شده با کابل خوب باطری که دیگه باید تعویض شده بعد 24 ساعت شارژ کاملا درست کار کرده. من در مورد باطری گوشی تون هم پرسیدم. اورجینالش حدود 160 تومنه. طرح(تقلبی) که به نظرم بهتره حدود 75 تا 120

سلام و وقت بخیر

بله گوشی رو روت نکردم بخاطر اینکه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد. باطری طرح یا تقلبی از اوریجینالش بهتره؟! متوجه نشدم؟ یعنی اصل نخرم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام و وقت بخیر

بله گوشی رو روت نکردم بخاطر اینکه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد. باطری طرح یا تقلبی از اوریجینالش بهتره؟! متوجه نشدم؟ یعنی اصل نخرم؟
    سلام و احترام

بله طرح (تقلبی) به صرفه تر و بهتر هست برای شما. ببینید گوشی تون خیلی قدیمی هست احتمال اینکه به باطری اصلی واقعی دسترسی پیدا کنید خیلی کم هست لذا ممکنه (به احتمال بالای 90 درصد) بهتون همون طرح رو به جای اصلی بدن. پس چه بهتر که خودتون برای خرید طرح اقدام کنید. من چون همکارانم فروشنده هستند با اطمینان می تونم خریدم رو بکنم ولی به شما توصیه می کنم باطری رو از مغازه و به شرط تست که در فاکتور ذکر شده خریداری کنید. اخیرا دیدم بچه های این سایت از سایتی مشهور به جانبی خرید می کنند. یه چک کنید اگر قیمت باطری گوشی تون در رنجی که گفتم بود شاید خرید از سایت معتبری که خودتون تشخیص می دید به صرفه باشه. طبق قانون هم اگر اینترنتی وسیله ای جز لوازم آرایشی و غذایی بخرید سایت تا یک هفته موظف هست به پاسخگویی.

اگر تهران هستید که جمهوری مراجعه کنید قیمت ها از اینی هم که من گفتم پایین تره.

یه توصیه هم بکنم ببینید باطری فیک ممکنه تا چند سال هم کار کنه ولی معمولش دیگه یک سال هست. به نظرم وقتش رسیده یه گوشی جدید بخرید. تا بازار آرومه و دلار به طور نجومی بالا نکشیده بد نیست گوشی تون رو نو کنید یا یه دست دوم خوب بخرید. مثلا y9 2019 یکی از گوشی های بسیار عالی دست دوم هست که راحت هم گیر میاد و بسیار شبیه همین گوشی تون هست. از آخرین نسلی که هواوی در اوج بود.

9. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •