تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: انتخاب بین سی پی یو های لپ تاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

ممنون ولی من زیاد اهل بازی نیستم و برا ی من سرعت اجرا مهمه بشدت

در ضمن شما از کجا متوجه شدید صفحه نمایش ایسر از زوایا تاره؟

سرعت اجرا با سی پی یو HQ و این گرافیک و اس اس دی که داره قطعا عالیه
    صفحه نمایش ایسر TFT هستش و زاویه دید بدی داره و رنگ ها کال و مرده هستن اما لنوو IPS هستش

اگه قدرت و کیفیت براتون مهمه لنوو که این پاسخ سوالی بود که در ابتدا خودتون پرسیدید که چه چیزی در این رنج قیمتی از بقیه قوی تر و بهتره ،، اگه از ایسر خوشتون اومده که یک داستان دیگه هستش
    در هر صورت انتخاب نهایی با خودتونه .

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سرعت اجرا با سی پی یو HQ و این گرافیک و اس اس دی که داره قطعا عالیه
    صفحه نمایش ایسر TFT هستش و زاویه دید بدی داره و رنگ ها کال و مرده هستن اما لنوو IPS هستش

اگه قدرت و کیفیت براتون مهمه لنوو که این پاسخ سوالی بود که در ابتدا خودتون پرسیدید که چه چیزی در این رنج قیمتی از بقیه قوی تر و بهتره ،، اگه از ایسر خوشتون اومده که یک داستان دیگه هستش
    در هر صورت انتخاب نهایی با خودتونه .
    میشه آدرسی بدید که این مشخصات صفحه نمایش دقیقا قید شده باشه توش؟

در ضمن لنوو امکان اضافه کردن هارد اینترنال داره؟ و منی که به یک ترا احتیاج دارم چه کنم ؟ و ایا گارانتیش باطل نمیشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اکی درست ... ولی اگر بخوام هارد 1 ترابایت معمولی اضاف کنم میتونم اینترنال اضاف کنم رو لنوو یا حتما باید اکسترنال باشه؟ منظورم داخل لپتاپ واسش جایی هست؟
    در مورد کارت گرافیک که قطعا لنوو قویتره و همچنین صفحه نمایش ... ولی cpu رو شما به این سایت که یکی از معتبرترین سایت های بنچمارک هست نگاه بندازید و رتبه و امتیاز این دوتا رو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1065g7 رتبه 468

9300h رتبه 535

و همچنین امتیاز cpu mark دو تارو ---------> 1065g7 بیشتره -------> 8925

این جای سواله؟؟؟؟
    این سایت پارامتر هایی مثل زمان لانچ، قیمت و موارد اینچنینی رو درنظر گرفته برای همین امتیازات متفاوت از اونچه گفته شد هست.

شما برای مقایسه CPU ها یا گرافیک توی گوگل و یوتیوب یه سرچ کنی هم فیلم هاش رو براتون میاره هم کلی سایت بنچمارک که تصمیم نهایی رو بگیرید. من نظرم همون پست قبل هست. شما خودت 1650 رو با mx330 می تونی مقایسه کنی و متوجه داستان بشی. در مورد زاویه دید هم کافیه سایت notebook check رو بررسی کنید در نور خورشید و شرایط مختلف بهتون می گه سیستم عملکردش چطور هست.

4. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اکی درست ... ولی اگر بخوام هارد 1 ترابایت معمولی اضاف کنم میتونم اینترنال اضاف کنم رو لنوو یا حتما باید اکسترنال باشه؟ منظورم داخل لپتاپ واسش جایی هست؟
    در مورد کارت گرافیک که قطعا لنوو قویتره و همچنین صفحه نمایش ... ولی cpu رو شما به این سایت که یکی از معتبرترین سایت های بنچمارک هست نگاه بندازید و رتبه و امتیاز این دوتا رو ببینید :

1065g7 رتبه 468

9300h رتبه 535

و همچنین امتیاز cpu mark دو تارو ---------> 1065g7 بیشتره -------> 8925

این جای سواله؟؟؟؟
    یه مورد هم اضافه کنم امروز قیمت اون ایسر در بازار 20.750 بود.

6. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

میشه آدرسی بدید که این مشخصات صفحه نمایش دقیقا قید شده باشه توش؟

در ضمن لنوو امکان اضافه کردن هارد اینترنال داره؟ و منی که به یک ترا احتیاج دارم چه کنم ؟ و ایا گارانتیش باطل نمیشه؟
    درصورتی که IPS بود حتما به عنوان یک گزینه مثبت درج میشد ، این صفحه ش TFT هست به احتمال خیلی خیلی زیاد

همونطور که در پست قبلی گفتم جاش رو داره این ها دو تا هارد میخورن یکی حافظه اس اس دی که M2 هستش و یکی هم هارد اینترنال ۲.۵ اینچی که خودتون میتونید بهش اضافه کنید

چیزی شبیه به این هستش

راجب گارانتی هم ، هم خود اونا میتونن اضافه کنن ، هم اینکه ازشون بپرسید بعد خودتون اضافه کنید

8. این کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستان خیلی ممنون

مدل ایسوز i5 1035g1 با گرافیک mx330 خریداری شد .

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام مجدد ...
    ببخشید برا نصب ویندوز باید چکار کنم؟ و درایوراش؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام مجدد ...
    ببخشید برا نصب ویندوز باید چکار کنم؟ و درایوراش؟
    سلام - مبارک باشه. برای نصب ویندوز باید روی usb بریزید و نصب کنید. فایل ش رو از سافت 98 یا حتی خود مایکروسافت می تونید تهیه کنید(البته من همیشه از سافت 98 گرفتم) درایورها هم اگر گارانتی دار گرفتید که فروشنده بهتون تحویل می داد یا شاید هم روی یه درایو لپ تاپ پیش فرض باشه اگر نبود سایت سازنده.

فلش آماده ویندوز هم الان هست ولی خودتون تو همون سافت 98 برید راهنمایی داره. فلش های آماده کمیاب و گرونه چون اصلی هست. با یه سیستم دیگه باید بسازید. برام عجیبه که چرا فروشنده براتون نصب نکرده، تست نکرده؟؟؟

12. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام - مبارک باشه. برای نصب ویندوز باید روی usb بریزید و نصب کنید. فایل ش رو از سافت 98 یا حتی خود مایکروسافت می تونید تهیه کنید(البته من همیشه از سافت 98 گرفتم) درایورها هم اگر گارانتی دار گرفتید که فروشنده بهتون تحویل می داد یا شاید هم روی یه درایو لپ تاپ پیش فرض باشه اگر نبود سایت سازنده.

فلش آماده ویندوز هم الان هست ولی خودتون تو همون سافت 98 برید راهنمایی داره. فلش های آماده کمیاب و گرونه چون اصلی هست. با یه سیستم دیگه باید بسازید. برام عجیبه که چرا فروشنده براتون نصب نکرده، تست نکرده؟؟؟
    سلام
    از دیجی کالا خریدم
    ببرم گارانتی نصب میکنه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    از دیجی کالا خریدم
    ببرم گارانتی نصب میکنه؟
    سلام - ای کاش از دیجیکالا نمی خریدید. اکثر جنس هاشون یا اپن باکس هست یا ویترینی ها. گارانتی اگر سازگار ارقام هست براتون رایگان نصب می کنه (حداقل تا 2 ماه پیش که اینطور بود) من نمی دونم گارانتی شما چیه ولی دیگه نصب یه ویندوز که گارانتی رفتن لازم نداره. هر جا ببرید با 15 تومن نصب می کنن. به نظرم خودتون انجام بدید و درایورها رو دانلود کنید. باز هم با خودتون

15. این کاربر از mohsenP3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •