تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: استارت نشدن Group Policy

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض استارت نشدن Group Policy

سلام

دو هفته پیش مثل همیشه PC روشن کردم تا کارم و انجام بدم ولی دیدم اتفاقی برای ویندوز رخ داده اولش فکر کردم با یک سرچ ساده تو اینترنت میفهمم مشکل چیه و حلش میکنم ولی هرچی سرچ کردم و اجرا کردم نتیجه ای نگرفتم. وقتی سیستم روش میشه این پیغام در قسمت Notification Area ویندوز خیلی سریع نمایش داده میشود.

هرچی کار تو سایت های ایرانی و خارجی بود تست کردم نشد از دست بردن تو رجیستری گرفته تا ساخت اکانت جدید در ویندوز ولی این سرویس Group Policy به هیچ نحوی استارت نمیشه نه تو قسمت سرویس های ویندوز موسوم به Services میشه استارتش کرد نه با ساخت اکانت کاربری جدید ، ورود به تمام فایل های ویندوز هم غیرممکن چرا که هر بار ورود به کنترل پنل ویندوز خطا میدهد ورود به Computer ویندوز خطا میدهد هرکاری با سیستم بکنی ویندوز خطا میدهد من از طریق رجیستری میتونم برم فایل ها رو ببینم تغییر بدم یا ببینم چی کجاست کنترل پنل کاملا غیر قابل دسترسی شده و هر بار میخوای وارد بشی پیغام زیر رو میده.

من کل اینترنت زیر رو کردم سیستم رستور زدم خطا داد اجرا نشد Repair کردم با Safe Mode وارد شدم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم از اونور اصلا دوست ندارم ویندوزم و عوض کنم چون وقت نصب کردن برنامه های قبلی رو ندارم بعلاوه اینکه ستاپ خیلی از برنامه ها رو هم ندارم اگر کسی راهی غیر این چیزایی که تو نت نوشته رو میدونه بهم بگه تست کنم ببینم درست میشه یا خیر مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی تا حالا یعنی به این مشکل برنخورده؟ هیچ راه حلی نیست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •