تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نحوه اضافه کردن هارد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض نحوه اضافه کردن هارد

سلام،
    هارد فعلی من seagate sata III 7200 rpm هستش، کم کم به کمبود فضا رسیدم، میخوام یه هارد دیگه بخرم، منتها چون چند قطعه دیگه رو هم باید آپگرید کنم، نمیخوام فعلا سراغ هاردهای با ظرفیت بالا و یا ssd برم، میخوام یه هارد 500g بخرم، سوالی که دارم اینه آیا برای کارایی بهتر لازمه هارد جدید رو هم از همون برند و یا با سرعت چرخش 7200 مشابه بخرم؟ (مثل مسئله باس در رم) یا اصلا ارتباطی به این مسائل نداره؟ و اینکه وقتی هارد دوم رو میبندم نحوه دسترسی به هارد چطور میشه؟ اگه بستن دو هارد باعث کاهش سرعت و یا دردسرسازه هارد فعلی رو بفروشم یه 2 ترا بخرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سرعت 7200 قاعدتا از 5400 بهتره اما اگه قرار نیست اون هارد جدید رو برای ویندوز استفاده کنید 5400RPM هم باشه کافیه
    بستن هارد جدید هم اصلا باعث کمبود سرعت نمیشه در My Computer یک درایو جدید اضافه میشه انگار یک هارد اکسترنال به سیستم وصل کردید ، اگه پاور خوبی داشته باشید که بتونه به تمام قطعات به درستی برق رسانی کنه هیچ مشکلی به وجود نمیاد

ضمنا اگه هارد نو دارید میخرید مراقب هارد های ریفر و کارکرده که بعضا به عنوان نو میفروشن باشید .

3. این کاربر از Cinema2Cinema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

سرعت 7200 قاعدتا از 5400 بهتره اما اگه قرار نیست اون هارد جدید رو برای ویندوز استفاده کنید 5400RPM هم باشه کافیه
    بستن هارد جدید هم اصلا باعث کمبود سرعت نمیشه در My Computer یک درایو جدید اضافه میشه انگار یک هارد اکسترنال به سیستم وصل کردید ، اگه پاور خوبی داشته باشید که بتونه به تمام قطعات به درستی برق رسانی کنه هیچ مشکلی به وجود نمیاد

ضمنا اگه هارد نو دارید میخرید مراقب هارد های ریفر و کارکرده که بعضا به عنوان نو میفروشن باشید .
    نیازی که نیست حتما از یه برند باشن؟ یه هارد حدودا چقدر برق مصرف داره؟
    کدوم برندها بهترن؟ وسترن دیجیتال و توشیبا هر دو خوبن؟
    اون درایو جدید خودش اتوماتیک اضافه میشه یا با نرم افزار باید اضافه کنیم؟ اونم میشه پارتیشن بندی کرد یا تمام ظرفیتش به صورت یه درایو باید استفاده بشه؟
    ممنون

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نیازی که نیست حتما از یه برند باشن؟ یه هارد حدودا چقدر برق مصرف داره؟
    کدوم برندها بهترن؟ وسترن دیجیتال و توشیبا هر دو خوبن؟
    اون درایو جدید خودش اتوماتیک اضافه میشه یا با نرم افزار باید اضافه کنیم؟ اونم میشه پارتیشن بندی کرد یا تمام ظرفیتش به صورت یه درایو باید استفاده بشه؟
    ممنون
    نیاری نیست یک برند باشن. معمولا یک هارد یک ترابایت حداکثر 8 وات مصرف میکنه. اگر یک هارد میخواید تهیه کنید نیازی نیست نگران پاور باشید.
    سلیقه ای هست و تقریبا همشون از یک تکنولوژی استفاده میکنن. من خودم وسترن رو بیشتر دوست دارم.
    اتوماتیک اضافه نمیشه از قسمت Disk Management ویندوز باید پارتیشن بسازید. بله میتونه یک تکه باشه کل فضای هارد.

6. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •